Олександр СОПКО: «Динамо і Шахтар повинні бути задоволеними»

Спеціаліст підбив підсумки матчу за Суперкубок України

5274
0
ТК Футбол. Олександр Сопко
Колишній футболіст «Динамо» і «Шахтаря» Олександр Сопко підбив підсумки Суперкубка України, перемогу в якому здобула київська команда.

«Суперкубок — це, все-таки, більше виставкова гра. Вона вінчає собою весь підготовчий період. Це ще не показник стану команди. Даний матч не відображає всіх проблем і переваг. Я б не говорив про якісь загальні висновки. Гра мені сподобалася, в деяких моментах «Шахтар» мене приємно здивував бажанням виконувати чорнову роботу, а саме пресинг, рух, відбори. На такому етапі у «Шахтаря» я цього давно не бачив.

З позитивних моментів у «Динамо», за рахунку 0:1, при важкому початку другого тайму, гравці знайшли в собі сили не зупинитися, не опустити руки, а намагатися переломити хід гри. Зрозуміло, що там була частка везіння, але за характер, наполегливість і хорошу фізичну готовність я б теж їх похвалив.

Гра вийшла, кожна команда повинна бути задоволена. «Динамо» — результатом, а «Шахтар» — якістю гри», — зазначив Сопко.