Кесіль побив український національний рекорд Силантьєва

18-річний український плавець посів 5-те місце в фіналі ЧС на 200 м батерфляєм

Кесіль побив український національний рекорд Силантьєва
© Facebook. Денис Кесіль
18-річний український плавець Денис Кесіль побив український національний рекорд Дениса Силантьєва на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в південнокорейському Кванджу.
 
У фіналі 200-метрівки батерфляєм Кесіль показав 5-й результат з часом 1:54.79. Таким чином, Денис встановив новий рекорд України на цій дистанції.
 
Попередній національний рекорд України був встановлений Денисом Силантьєвим на чемпіонаті Європи-2002 в Берліні (1:55.42).
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Бугаец
      Олег Бугаец, 26.07.2019 12:18
    0
    є значні перспективи в цього хлопця!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.07.2019 23:48
    +1
    Молодчинка, в фіналі буде, але працювати дальше треба капєц як!!! Хміль правий на 100%, венгр просто бомба зі своїм результатом!
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 25.07.2019 22:28
    +5
    Наконец-то растет достойная смена. Но 19-летний мадьяр выиграл и побил рекорд Фелпса... Акселераты рулят
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 25.07.2019 22:23
    +2
    Земляк Зели бьет рекорды! Слава Кривому Рогу
    Український Крим
      Український Крим, 25.07.2019 22:20
    +4
    Плавання в Ураїні живе молодець
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 25.07.2019 22:18
    +7
    Рекорд побит в 18 лет!!!!!!!!!!!!! Ждем на Олимпиаде в следующем году!!!!!!!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 25.07.2019 22:18
    +7
    Рекорд побит в 18 лет!!!!!!!!!!!!! Ждем на Олимпиаде в следующем году!!!!!!!
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 25.07.2019 22:28
    +5
    Наконец-то растет достойная смена. Но 19-летний мадьяр выиграл и побил рекорд Фелпса... Акселераты рулят
    Український Крим
      Український Крим, 25.07.2019 22:20
    +4
    Плавання в Ураїні живе молодець
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 25.07.2019 22:23
    +2
    Земляк Зели бьет рекорды! Слава Кривому Рогу
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.07.2019 23:48
    +1
    Молодчинка, в фіналі буде, але працювати дальше треба капєц як!!! Хміль правий на 100%, венгр просто бомба зі своїм результатом!
    Олег Бугаец
      Олег Бугаец, 26.07.2019 12:18
    0
    є значні перспективи в цього хлопця!