Спартак може орендувати Кайоде у Шахтаря

Російський клуб зацікавлений в нападнику «гірників»

Спартак може орендувати Кайоде у Шахтаря
© ФК Шахтар Донецьк. Оларенважу Кайоде
Московський «Спартак» планує взяти в оренду 26-річного нігерійського форварда донецького «Шахтаря» Оларенважу Кайоде.
 
За умовами угоди футболіст може перейти в «Спартак» на правах оренди з правом викупу. Орієнтовна вартість гравця оцінюється в €2 мільйони.
 
«Шахтар» викупив контракт Кайоде у «Манчестер Сіті» влітку 2018-го року. Минулого сезону Кайоде провів за «гірників» 16 матчів у всіх турнірах, де забив один м'яч і віддав одну результативну передачу.
 
Контракт форварда з «Шахтарем» дійсний до літа 2023-го року.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес в Росії

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 23.07.2019 06:13
    +2
    salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    Все верно, только Виллиан - был продан Шахтером в Анжи... В Англии он оказался "рикошетом" - через полгода-год.
    Dora
      Dora, 23.07.2019 01:49
    +2
    salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    До цього списку також можна добавити ще одного гравця-- Дугласа Косту-- який також перейшов у ТОП клуб!!!
    salamanka1982
      salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    +4
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 22.07.2019 23:13
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    В Бельгию и Венгрию
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 22.07.2019 22:48
    0
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    Венгрия
    REALIST
    online
      REALIST, 22.07.2019 22:37
    -1
    ну, якщо розглядати Кайоде як саботажника російського футболу - то най йде... мясо він явно не підсилить. ЛА - на 2 голови сильніше.
    Zport.
      Zport., 22.07.2019 22:37
    -5
    Даунецк+ Рашка=братья, или сёстры
    salem1974
      salem1974, 22.07.2019 22:25
    -3
    Кайоде это а-ля Нем...движения много,толку мало,так что пох куда....
    alefteev77
      alefteev77, 22.07.2019 22:24
    0
    Совсем плохи дела у Рината Леонидовича
    Видно Павелко скоро будет сматывать удочки.
    Sport
      Sport, 22.07.2019 22:22
    0
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    В Мариуполь.
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 22.07.2019 22:14
    -1
    Со срусскими работают, ничего не бояться. Натуральная Бригада.
    REALIST
    online
      REALIST, 22.07.2019 22:05
    -2
    Шо, Брєвно-Луїс сам вже не справляється?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    0
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    +4
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 23.07.2019 06:13
    +2
    salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    Все верно, только Виллиан - был продан Шахтером в Анжи... В Англии он оказался "рикошетом" - через полгода-год.
    Dora
      Dora, 23.07.2019 01:49
    +2
    salamanka1982, 23.07.2019 00:03
    Конечно продает: там Фернандиньо в МС, Виллиана в Челси, Мхитаряна в Боруссию д, Фреда в МЮ, Луиску Адриано в Милан. Клубы конечно не ровня каким-то бельгийским или венгерским, куда динамо продает, но все-таки известные как по мне в Европе
    До цього списку також можна добавити ще одного гравця-- Дугласа Косту-- який також перейшов у ТОП клуб!!!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 22.07.2019 23:13
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    В Бельгию и Венгрию
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 22.07.2019 22:48
    0
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    Венгрия
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.07.2019 22:24
    0
    Совсем плохи дела у Рината Леонидовича
    Видно Павелко скоро будет сматывать удочки.
    Sport
      Sport, 22.07.2019 22:22
    0
    Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??
    В Мариуполь.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.07.2019 22:03
    0
    Интересно а кроме российских клубов шахтер продает куда то или в аренду отдает??