Голи були забиті на початку і в кінці зустрічі

9552
18
ФК Динамо Київ

«Динамо» та «Оболонь-Бровар» провели контрольний поєдинок, який завершився з нічийним результатом - 1:1

Рахунок був відкритий на початку зустрічі, коли Георгій Цітаішвілі з-за меж штрафного низом пробив точно в кут. Але довести до переможного закінчення матч «динамівцям» не вдалося: на 82-й хвилині Денис Островський замкнув навіс з флангу.

О 16:00 команда Олександра Хацкевича проведе контрольний поєдинок проти «Колоса» з Ковалівки.

«Динамо» - «Оболонь-Бровар» - 1:1

Георгій Цітаішвілі (11) - Денис Островський (82)

Денис Островський (70)

«Динамо»: Кучерук, Кравченко, Попов, Шабанов, Сідклей, Гармаш, Піваріч, Кадірі, Шапаренко, Цітаішвілі, Русин

На заміну виходили: Белошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко, Нещерет.

«Оболонь-Бровар» (перший тайм): Литвиненко (Тюрін, 21), Безуглий, Терехов, Майданевич, Бровченко, Покателюк, Савченко, Слободян, Гуськов, Мединський

УТБ «Динамо» (с. Віта-Литовська, Київська область)

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда