Чісора яскраво нокаутував Шпильку в другому раунді

35-річний британець впевнено розібрався з поляком

Чісора яскраво нокаутував Шпильку в другому раунді
© Twitter. Дерек Чісора
Сьогодні, 20 липня, в Лондоні на «О2 Арені» проходить вечір боксу. 35-річний британець Дерек Чісора (31–9, 22 КО) впевнено розібрався з поляком Артуром Шпилькою (22–4, 15 КО)
 
Британець затиснув суперника біля канатів і нокаутував його вже в другому раунді. Судді нічого не залишалося окрім як зупинити бій.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 24.07.2019 09:58
    0
    Brian, 21.07.2019 00:26
    Польские боксёры никогда не представляли никакую угрозу. Голота, Адамек, Шпилька....все мешки.
    Анджей Голота был топовый боксер. Рубка "кость в кость" и кто первый упал, тот и проиграл. А не хождение по полбоя со слабенькими джебами.
    George Abuladze
      George Abuladze, 24.07.2019 09:45
    0
    Может с Усиком организовать бой? Было б интересно посмотреть на Саню с непростым тяжеловесом
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 21.07.2019 17:06
    +1
    Sergio, 20.07.2019 23:47
    Жесть.... При нынешнем перевороте в суперах, этот пенсионер может любому навалять
    Если этот любой будет так же тупо стоять и принимать на себя все плюхи.
    vizuals
    online
      vizuals, 21.07.2019 01:02
    -2
    Brian, 21.07.2019 00:26
    Польские боксёры никогда не представляли никакую угрозу. Голота, Адамек, Шпилька....все мешки.
    Томаш Адамек дуже якісний був боксер.
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2019 00:26
    +8
    Польские боксёры никогда не представляли никакую угрозу. Голота, Адамек, Шпилька....все мешки.
    Sergio
      Sergio, 20.07.2019 23:47
    -2
    Жесть.... При нынешнем перевороте в суперах, этот пенсионер может любому навалять
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2019 00:26
    +8
    Польские боксёры никогда не представляли никакую угрозу. Голота, Адамек, Шпилька....все мешки.
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 21.07.2019 17:06
    +1
    Sergio, 20.07.2019 23:47
    Жесть.... При нынешнем перевороте в суперах, этот пенсионер может любому навалять
    Если этот любой будет так же тупо стоять и принимать на себя все плюхи.
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 24.07.2019 09:58
    0
    Brian, 21.07.2019 00:26
    Польские боксёры никогда не представляли никакую угрозу. Голота, Адамек, Шпилька....все мешки.
    Анджей Голота был топовый боксер. Рубка "кость в кость" и кто первый упал, тот и проиграл. А не хождение по полбоя со слабенькими джебами.
    George Abuladze
      George Abuladze, 24.07.2019 09:45
    0
    Может с Усиком организовать бой? Было б интересно посмотреть на Саню с непростым тяжеловесом