БЛАВАЦЬКИЙ: «В останній третині поєдинку віддали ініціативу Волині»

Наставник ФК «Львів» - про переможний спаринг

1126
0
ФК Львів. Богдан Блавацький
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував перемогу над луцькою «Волинню» (2:1) в контрольному матчі.

«Перший тайм з усіх ігор, які ми провели протягом підготовчого періоду, був найкращим. Не дивлячись на те, що програвали по ходу зустрічі, забили два голи. Дуже приємно, що Ренан використав два моменти з трьох. Хлопці зіграли дисципліновано, особливо це стосується лінії оборони.

У другому таймі ситуація дещо змінилася. Трохи втратили у компактності, фрагментами бракувало монолітної гри, але теж мали хороші моменти, щоб зняти усі питання ще до 60-ї хвилини.

На жаль, в останній третині поєдинку проявилася наша стара хвороба – віддали ініціативу супернику. Але хлопці зціпили зуби і боролися до останнього. Окремо хочу виділити Борзенка, який успішно керував лінією захисту, і Адамюка. Володимир виглядав як завжди солідно і не давав розгулятися на своєму фланзі», - сказав Блавацький.