Олександр ГВОЗДИК: «У чому проблема боксувати в Росії?»

Український поділився думками про війну на сході України

Олександр ГВОЗДИК: «У чому проблема боксувати в Росії?»
© Twitter. Олександр Гвоздик
Чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (17-0, 14 КО) висловив свою позицію про війну з Росією.
 
- Ви поїдете боксувати в Росію, якщо там захочуть влаштувати вечір боксу?
- А в чому проблема? Ось, були до Сашка Усика питання. Якщо для тих, хто вважає Росію ворогом або загарбником, так людина поїхала в тил ворога, на очах у тисяч ворогів вразив їх солдата, вороги послухали український гімн, що в цьому поганого? Цим треба пишатися.
 
- Вам не здається, що проблема просто в прописці Олександра?
- Я думаю, що проблема в головах у людей. Війна - це все одно засіб наживи. Навіть якщо це священна війна з релігійних мотивів, то все одно верхівка переслідує свої матеріальні інтереси. Це може бути влада, корисні копалини і все інше. Не буває війни просто так, коли просто вирішили повоювати. Може, колись і було, за жінок, ще за когось.
 
Але сьогодні це все бізнес. Влаштували війну компанії, що виробляють техніку, заробляють на військовій техніці. Ніхто ж не воює, просто тому, що хтось когось образив. Воюють тому, що там є нафта, якісь стратегічні території, інтереси.
 
Колись Алі сказав: «Чому я повинен їхати воювати до В'єтнаму? І стріляти в якогось в'єтнамця, якого ні я ніколи в житті не бачив, ні він мене?». Людям нав'язують якусь ідеологію, що перетворює їх в інструменти.
 
Ось чому-то ми з росіянами стали ворогами. Чому? Тому що, наприклад, нашому президенту потрібна була димова завіса, щоб спокійно грабувати нашу країну. Як варіант.
 
Я не знаю, які там тонкощі. Але це точно не те, що на нас росіяни напали, щоб забрати території. Я вас благаю. Це скільки вам повинно бути років, щоб в це вірити? Що це тому, що одні говорять російською, інші - українською. Це ж нісенітниця. Може бути, я дурний. Але я в це не вірю.
 
Те ж саме Крим. Чому в Криму немає війни? Адже там не зробили жодного пострілу. Що, Крим не так важливий, як Донецьк або Луганськ? Думаю, що як стратегічний об'єкт він важливіше.
 
Я думаю, це все нав'язане людям, щоб відволікати їх від основних проблем. Плюс війна - це ж прибуткова справа.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 07.08.2019 14:54
    +1
    Я уже окончательно убедился что так просто постоянные удары в голову не проходят бесследно.
    А война в Грузии, на Донбассе или во Вьетнаме, это абсолютно разные вещи.
    Андрей Лонг
      Андрей Лонг, 23.07.2019 18:20
    +2
    Ужас, какой идиот! Уверен, что он не выиграет у бетербиева.
    mikmir1
    mikmir1, 21.07.2019 01:53
    0
    А є у нас в напівважкій вазі боксер який виступав на Європейських іграх в Мінську? Якщо є - нехай зніме боксерський шолом, потренується декілька місяців та вийде на ринг проти Гвозди(і)ка. Бо УСИК - гвозди(і)к - зовсім нецікаво. Можливо ЛОМАЧЕНКО покаже клас.
    mikmir1
    mikmir1, 21.07.2019 01:19
    0
    Lucky Lucky, 19.07.2019 20:47
    Мдамс...Усик на его фоне - настоящий патриот))
    Пробачте, вибачте - не "настоящий патриот" - а справжній ПАТРІОТ. КРИМ - УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА та ЛУГАНСЬКА області ТАКОЖ.
    Kris Nolty
      Kris Nolty, 21.07.2019 01:03
    0
    Юрій С., 20.07.2019 13:49
    Ще одна" консерва" відкрилася! Забрати його до війська і відправити в зону ООС, щоб побачив з ким українці воюють!
    А сам то видел, сынок?
    JulikoB
      JulikoB, 20.07.2019 20:32
    0
    Я не знаю, какие там тонкости. Но это точно не то, что на нас русские напали, чтобы забрать территории.
    -------------------------------
    JulikoB
      JulikoB, 20.07.2019 20:26
    +3
    Юрій С., 20.07.2019 13:49
    Ще одна" консерва" відкрилася! Забрати його до війська і відправити в зону ООС, щоб побачив з ким українці воюють!
    Возраст призывной, физически здоров. Пусть отдаст долг Родине, тем более что война.
    zvalenok02
      zvalenok02, 20.07.2019 20:20
    0
    Торнадо вам в пример.
    firstromario
      firstromario, 20.07.2019 20:17
    -1
    Martin Cristofer, 20.07.2019 10:14
    Справжні українці живуть в Канаді))) Україну можна і здалеку любити) жартую. Справжні українці ті хто зараз на фронті, і немає різниці росмовні чи україномовні вони боронять нашу Батьківщину.
    Я не з тих хто вірить що на фронті всі святі, і справді за кордоном.
    Але це не міняє факту що без хоть якогось усвідомлення що ти громадянин країни не буде спокою. Як що нема відчуття відповідальності то як тільки цей народ дорвется до влади будуть такими ж самими як і папєрєдніки. Які люди - така влада. Тим і тривожать останні події. Бо це більше про людей говорить ніж про владу...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 20.07.2019 16:37
    -10
    Я уверен в том, что многие в Украине свято верят в то, что Пороху и его окружению выгодно продолжать боевые действия. Их дети там не воюют и не погибают, народ Украины их не интересует, у них одна задача - любым способом успеть наворовать побольше денежных знаков. Да, у Пороха обломилось, очень надеялся со своим воровским окружением на второй срок. Сейчас уйдет в тень и начнет из засады пакостить где только можно... А Гвоздик... В чем-то он прав, особенно по Пороху, но это и так все знают. Но то, что в завуалированной форме войну на Востоке преподнес как внутренний конфликт в Украине, типа гражданская война, то тут он не прав будет и через 100 лет. У нас же как - пока своими глазами не увижу как расейские солдаты расстреливают наших - не поверю никому. Так что давай на передок с биноклем, но смотри на растяжке не подорвись, кто тогда будет расеянам морду бить на ринге...
    AЛВ
      AЛВ, 20.07.2019 15:45
    +5
    Якби ти Гвоздик був Цв"яхом, то таке б не казав.!!!!!!
    bullyUA
      bullyUA, 20.07.2019 15:35
    +3
    А еще Гвоздик в нее ест.
    vizuals
      vizuals, 20.07.2019 15:22
    +6
    Я зрозумів, Порошенко примусив путьку напасти, щоб самому у цей час заробляти на країні. Молодець Грвоздик, вигадав новий різновид логікі - Гвоздогіка
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 20.07.2019 14:09
    -2
    Как всегда в конце активизуруется украинская вата и минусует подленько из под тишка
    Юрій С.
      Юрій С., 20.07.2019 13:49
    +6
    Ще одна" консерва" відкрилася! Забрати його до війська і відправити в зону ООС, щоб побачив з ким українці воюють!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.07.2019 13:41
    0
    tima fialko, 20.07.2019 12:24
    Какую вашу страну славит Гвоздик?
    Флаг рядом с ником видите??
    tima fialko
    online
      tima fialko, 20.07.2019 12:24
    -2
    Trasher311987, 20.07.2019 11:51
    Ура патриоты а скажите мне почему на армию выделяет деньги Ян Лаштувка вратарь хорватский, а бьющие в грудь патриоты громка крича по кнопкам сидя на жопе передают баранку???
    Скажите мне почему страны Евросоюза говорят что у нас Конфликт на Донбассе??
    Скажите почему твари которые воровали лярдами с бюджета моей страны в которую я плачу налоги взасос в десна целуются с сепарами и гуляют свадьбу (Свадьба Миши Свинарчука на дочери правой руки Плотницкого Хачатуряна))
    Я не могу понять. Вам мало 6 лет почти развода кровавого.
    Я читаю столько гавна на Гвоздика.
    Гвоздик славит нашу страну.
    Сколько же надо гавновозов чтобы вывести из страны гавна.
    Какую вашу страну славит Гвоздик?
    StrikeX
    StrikeX, 20.07.2019 12:02
    +3
    Якщо Порох і його свита були хоч трохи причетні до розв'язання війни на Донбасі, то логічно, що протягом найближчого року пан ЗЕ і його команда зможуть значно знизити градус конфлікту чи взагалі припинити його.
    Ось за таким "індикатором" дізнаємось чи причетний до війни не лише Кремль, але і колишній президент.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.07.2019 11:51
    -7
    Ура патриоты а скажите мне почему на армию выделяет деньги Ян Лаштувка вратарь хорватский, а бьющие в грудь патриоты громка крича по кнопкам сидя на жопе передают баранку???
    Скажите мне почему страны Евросоюза говорят что у нас Конфликт на Донбассе??
    Скажите почему твари которые воровали лярдами с бюджета моей страны в которую я плачу налоги взасос в десна целуются с сепарами и гуляют свадьбу (Свадьба Миши Свинарчука на дочери правой руки Плотницкого Хачатуряна))
    Я не могу понять. Вам мало 6 лет почти развода кровавого.
    Я читаю столько гавна на Гвоздика.
    Гвоздик славит нашу страну.
    Сколько же надо гавновозов чтобы вывести из страны гавна.
    Vladdal
      Vladdal, 20.07.2019 11:42
    0
    Вова Чертрогатый, 20.07.2019 01:33
    почему не честно если и там и там можно сделать оппонента инвалидом или убить? это одно и тоже, просто спорт в такой форме легитимизирован, но нужно смотреть в корень...
    Инвалидом можно сделать и собственного ребёнка, "воспитывая" физически. Такого отца можно сравнивать с воином? Нет. А почему спортсмена можно?
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 19.07.2019 19:19
    +33
    Н-да. Гвоздик, извините за прямоту, дебил.
    antnsmsn
      antnsmsn, 19.07.2019 19:22
    +26
    Когда человек с многочисленными сотрясениями мозга пытается сложить что-то чуть более глобальное, чем пару предложений — получается не очень.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 19.07.2019 19:23
    +25
    По логике этого дурачка выходит, что Россия аннексировал в феврале-марте Крым, чтобы Порошенко в июне стал президентом и "мог спокойно воровать"? Прямо типичная ватная логика, а точнее её полное отсутствие. С этого времени желаю Гвоздику только травм и поражений.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.07.2019 20:05
    +21
    Есть еще альтернативно одаренные, считающие, что вот такие гвоздики отстаивают честь страны под украинским флагом? Очередной безмозглый манкурт с отбитой головой. Ему и прочим гнусикам могу только пожелать, чтобы на его личный дом так "не напала" россия, как на мой, например.
    Т. Артём
      Т. Артём, 19.07.2019 19:33
    +20
    Человек даун. Не больше не меньше. Рот лучше вообще не открывать
    dudigo78
    online
      dudigo78, 19.07.2019 19:29
    +20
    Мозги відбиті повністю. А ще у нього є рот, і він ним їсть
    Лео Леон
      Лео Леон, 19.07.2019 19:06
    +18
    Александр совсем не прав.Вот Жирик вчера сказал-мы великая расия сначала уничтожим всех хохлов.кого убьем а на остальных напустим вирус чумы.А следующие поляки,болгары и потом вся европа.Они /орда рф/ хотят нас убить а мы просто хотим жить.Понятно.
    Maxfemix
      Maxfemix, 19.07.2019 18:59
    +17
    ще одна курва
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 19.07.2019 19:14
    +16
    Юрій Підгайний, 19.07.2019 19:10
    Молодець! Хоть хтось з головою дружить на відміну від наших патріотів)) натрусили січки і вони сидять і кричать що Путін х... Дебіли))
    чепуха, скатай на восток - посмотри, а потом расписывай про "наструсили".
    Володимир Лесів
      Володимир Лесів, 19.07.2019 18:57
    +14
    А ти заради чого б'єшся не заради наживи чи заради жінки.
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 19.07.2019 22:15
    +13
    У Киселева и Соловьева появился конкурент! Еще немного и этот опарыш переплюнет "мальчика в трусиках"! А истинно русскому хану Бетербиеву удачи и повесить свой батог на трусы этому улусу
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 19.07.2019 20:06
    +13
    Юрій Підгайний, 19.07.2019 19:10
    Молодець! Хоть хтось з головою дружить на відміну від наших патріотів)) натрусили січки і вони сидять і кричать що Путін х... Дебіли))
    Він дружить з желє, яке в голові, а от ти без боксу повністю безмозглий))) Шкода, що укранською говориш, але ти гірше пуйла, правильно сказав Симон Петлюра - гірше ніж московські воші, можуть бути тільки українські гниди!!!
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 19.07.2019 19:15
    +13
    Predator, 19.07.2019 19:10
    Красава. Все правильно сказал. А диванные патриоты пусть подавятся желчью
    А можна конкретніше, що саме правильно? Наскільки я зрозумів, Сашко вважає, що війна була вигідна колишньому президенту і само тому вона не закінчувалась. Але ж зараз вже інший президент і війна чомусь все одно не закінчується. То тепер виходить війна вже вигідна Зе?
    an52
      an52, 19.07.2019 22:19
    +12
    Типовий малорос! Навіть вболівати не буду за такого дебіла! Усіка критикують, так тому хоч вистачає мозку відпетляти від "незручних" запитань. А тут просто повний валянок!
    vizuals
    online
      vizuals, 19.07.2019 22:18
    +11
    Слухайте, ви, Гвози та Усики, невже немає СШа, щро ви всі у рашку прете, як мухи на гімно
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.07.2019 22:07
    +11
    Вот были братья Кличко ради которых ты готов был не спать до поздней ночи или вставать рано утром. И тебе было плевать что тебе рано в школу или на роботу. Ими гордились все. А вот ради таких дебилов ты сто раз подумаешь смотреть их или лучше спать пойти!
    klokuchka55
      klokuchka55, 19.07.2019 22:14
    +10
    Судя по рейтингу партии Медвечука,у нас в стране 15% таких идиотов...Я ВАС УМОЛЯЮ
    Vladdal
    online
      Vladdal, 19.07.2019 21:18
    +10
    Whitesnake, 19.07.2019 21:10
    кому они не верят киселевщине,да не смешите мои тапки
    как не верят если мы для них фашизды и бандеровцы
    Не говорите чего не знаете. Мы для их СМИ фашисты и жидобандеровцы. Большинство рассеянских по привычке кивает тому, чем их кормят. Завтра скажут, что мы братья навек, они к вам кинутся на шею с обнимашками. У большинства нет своего мнения.
    Погоду там делает меньшинство. Активное меньшинство. И ольгинские тролли.
    klokuchka55
      klokuchka55, 19.07.2019 21:03
    +10
    Спасибо Гвоздь что открыл нам глаза...оказывается Порошенко начал войну чтобы обокрасть нашу страну,а Россия точно на нас не напала и територии не забрала...
    Офигеть,никогда бы не подумал что многочисленные удары по голове могут привести к таким потрясающим выводам о войне в Украине
    firstromario