Нігерія в матчі за третє місце на КАН обіграла Туніс

Єдиний гол на початку зустрічі забив Ігало

3964
0
Twitter
Збірна Нігерії зайняла третє місце на Кубку африканських націй, що проходить в Єгипті. У матчі за бронзові медалі нігерійці переграли Туніс з рахунком 1:0.

Початок зустрічі вийшло обнадійливим. Вже на третій хвилині після прострілу Колінса невдало зіграв захисник збірної Тунісу Мерія, який пробив по своїм воротам, після чого кращий бомбардир турніру Ігало добив у сітку відскочивший від голкіпера м'яч. «Суперорли» ще деякий час володіли ініціативою, після чого віддали м'яч супернику і почали грати за рахунком. У підсумку, тунісці за весь матч так і не зуміли нанести жодного удару в площину воріт Узохо, а переможці лише в кінцівці зустрічі двічі після стандартів змушували вступити в гру голкіпера збірної Тунісу. У відносно рівній грі збірна Нігерії зуміла здобути перемогу, яку трохи затьмарила травма Ігало, який залишив поле за хвилину до перерви.

Нагадаємо, у вирішальному матчі турніру в п'ятницю зустрінуться збірні Сенегалу і Алжиру. Початок матчу о 22.00 за київським часом.