КАРИКАТУРА ДНЯ. Хто зробив вірний вибір — де Йонг або де Лігт?

Омар Момані пожартував над новачками «Барселони» і «Ювентуса»

КАРИКАТУРА ДНЯ. Хто зробив вірний вибір — де Йонг або де Лігт?
© ФК Ювентус. Маттейс де Лігт
Відомий карикатурист Омар Момані пожартував над колишніми гравцями «Аякса» — 22-річним півзахисником Френкі де Йонгом і 19-річним захисником Маттейсом де Лігтом.
 
 
«Де Йонг в «Барселоні» і де Лігт в «Ювентусі», хто обрав правильну сторону?», — прокоментував Момані свою нову роботу.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 17.07.2019 18:15
    +1
    tima fialko, 17.07.2019 15:30
    Сумнівно що ці два голандські таланти підійдуть під стиль гри Барси і Юве.
    У де Йонга днк барсы, Вы наверное не следили за как он играл в Аяксе.
    А де Лигт просто хороший ЦЗ, не без греха, но ему только 19 лет, он любому клубу подойдет.
    tima fialko
      tima fialko, 17.07.2019 15:30
    -1
    Сумнівно що ці два голандські таланти підійдуть під стиль гри Барси і Юве.
    digital_summer
    online
    digital_summer, 17.07.2019 14:46
    -3
    Henriklarsson11, 17.07.2019 14:33
    и с чего бы тогда игрок ювентуса глорил за игрока реала?
    Ясно, что де Лигт захотел к Криштиану. В противном случае зачем ему было выбирать Юве? Его все топ-клубы хотели
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 17.07.2019 14:33
    +1
    digital_summer, 17.07.2019 14:13
    Еще зачетнее было бы, если бы CR7 еще был в Реале
    и с чего бы тогда игрок ювентуса глорил за игрока реала?
    digital_summer
    online
    digital_summer, 17.07.2019 14:13
    -6
    Еще зачетнее было бы, если бы CR7 еще был в Реале
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 17.07.2019 18:15
    +1
    tima fialko, 17.07.2019 15:30
    Сумнівно що ці два голандські таланти підійдуть під стиль гри Барси і Юве.
    У де Йонга днк барсы, Вы наверное не следили за как он играл в Аяксе.
    А де Лигт просто хороший ЦЗ, не без греха, но ему только 19 лет, он любому клубу подойдет.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 17.07.2019 14:33
    +1
    digital_summer, 17.07.2019 14:13
    Еще зачетнее было бы, если бы CR7 еще был в Реале
    и с чего бы тогда игрок ювентуса глорил за игрока реала?