Анастасія Савчук і Марта Федина - бронзові призери чемпіонату світу

Першу медаль для України в Південній Кореї завоювали харківські синхроністки

3146
0
twitter.com
У Південній Кореї на чемпіонаті світу з водних видів спорту сьогодні розігруються чотири комплекти медалей. І першу нагороду для нашої країни принесли майстри артистичного (синхронного) плавання Анастасія Савчук і Марта Федина.

В змаганні дуетів в технічній програмі перед фіналом харків'янки посідали третє місце, зовсім трохи випереджаючи спортсменок з Японії Мегумі Йошида і Юкіко Інуї. Тому головне завдання для Насті і Марти було утримати цю перевагу і по можливості наблизитися до китайському дуету Вен Ян Сун і Ху Чен Хуанг, який займав друге місце.

В підсумку наші спортсменки зуміли відстояти третю позицію, показавши результат 92.5847 і завоювали бронзові нагороди. Чемпіонками світу, як і очікувалося, стали росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина 95.9010, срібло у китайського дуету - 94.0072.

В стрибках у воду на метровому трампліні серед чоловіків дві нагороди - золоту і бронзову - отримали спортсмени з Китаю відповідно Цзунюань Ван і Цзянфен Пен. Друге місце посів Роммель Пачеко Марруфо.

У плаванні на відкритій воді серед жінок на дистанції 10 км виграла китаянка Ксін Ксін. Срібну медаль отримала Хейлі Андерсон з США і бронзову Рейхеля Бруні з Італії.

Змагання зі стрибків у воду з десятиметрової вишки серед жінок ще тривають.

В загальнокомандному заліку лідирує збірна Китаю, у якої вже шість нагород - п'ять золотих і одна бронзова.