Рижикова невдало виступила на етапі Діамантової ліги

Українка в бігу на 400 метрів з бар'єрами посіла останнє 8-ме місце

© НОК України. Анна Рижикова
Сьогодні, 12 липня, в Монако проходить 9-й етап Діамантової ліги 2019, традиційних змагань з легкої атлетики.

Невдало виступила українка Анна Рижикова, яка брала участь в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Вона зайняла останнє 8-ме місце з результатом 55.65.

Сідні Маклафлін з США виграла забіг з результатом 53.32, за нею фінішували американка Ешлі Спенсер (54.46) і Зузана Гейнова з Чехії (54.55).

11 липня в Монако українська спортсменка Ольга Саладуха посіла 5-те місце в потрійному стрибку з результатом 14.98 м.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!