Віктор ЛЕОНЕНКО: «Не критикую футболістів, я просто вимогливий»

Колишній нападник «Динамо» - про критику на адресу футболістів

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Не критикую футболістів, я просто вимогливий»
© ТК Футбол. Віктор Леоненко
Колишній нападник «Динамо» Віктор Леоненко розповів про критику на адресу футболістів, а також відповів на гнівні коментарі в його бік.
 
«Я не критикую футболістів. Я просто вимогливий. Хочеться, щоб футболісти грали, а не мучилися. З тим же самим Алієвим я в нормальних же відносинах, хоча колись, як ти кажеш, критикував його. Він же повинен на мене помилятися, але ні. Також і Мілевський. Ми теж нормально спілкуємося. Я говорив, що він падав, і він, до речі, менше став падати. Я Алієва взагалі хіміком називаю.
 
Пишуть: «Леоненко - клоун?». По-перше, хто це? Хто ці люди? Якщо мені таке Бессонов скаже, інша справа. Або хтось із серйозних людей. Звідки я знаю, може, дивак обкурений пішов? Я вважаю, що ображати - неправильно. Читав, що в Таїланді за фейки будуть штрафувати і в тюрму садити. Це правильно. Нам пора теж так зробити. А то на мене, Блохіна, Шевченка, всяка хрінь пише, що ми клоуни. Наприклад, для мене це важливо. Давай поясни, якщо пишеш, чому? Якби я ображався, не був би серйозним футболістом», - сказав Леоненко.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 12.07.2019 22:46
    +4
    Остановите, остановиииите!
    Вите, Вите надо выпить!
    REALIST
    online
      REALIST, 12.07.2019 20:54
    +4
    Kevko, 12.07.2019 19:31
    Леоненко - не клоун. Леоненко - марионетка, которая не может даже толком простое предложение сложить, но зато может "правильно" поливать грязью за деньги заказчика
    Оон не марионетка !!! Он представляет 73% работников канала "Футбол" !
    REALIST
    online
      REALIST, 12.07.2019 20:52
    +4
    ... а еще я очень требователен к выбору пива...
    romario1501
      romario1501, 12.07.2019 20:24
    +7
    Дійсно Вітя ти клоун , якщо порівнюєш себе з Шевченком і Блохіним , тобі до них дуже далеко ,
    DK1961
      DK1961, 12.07.2019 19:48
    +9
    Алколеоненко: не критикую футболистов (не способен), а просто озвучиваю темники денисова
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 12.07.2019 19:47
    -10
    Я,никогда плохого о Леоненко не говорил никогда не скажу,он был Игрок на поле,а не перепуганный робот ,как некоторые сегодня,а Заваров это ж заглядение как они играли,Кипиани?Просто кудесники,да может им счас на это и больно смотреть,вот поэтому и так высказываются.
    George Abuladze
      George Abuladze, 12.07.2019 19:46
    +5
    Витя, айда в тренера, посмотрим на деле твою критику к футболистам
    bolelschik
      bolelschik, 12.07.2019 19:31
    +3
    Леоненко действительно в определенный период помог Динамо. Но в составе Динамо 1975 или 1986 года ему места в составе не нашлось бы. В этом разница.
    Kevko
    online
      Kevko, 12.07.2019 19:31
    +12
    Леоненко - не клоун. Леоненко - марионетка, которая не может даже толком простое предложение сложить, но зато может "правильно" поливать грязью за деньги заказчика
    Kevko
    online
      Kevko, 12.07.2019 19:31
    +12
    Леоненко - не клоун. Леоненко - марионетка, которая не может даже толком простое предложение сложить, но зато может "правильно" поливать грязью за деньги заказчика
    DK1961
      DK1961, 12.07.2019 19:48
    +9
    Алколеоненко: не критикую футболистов (не способен), а просто озвучиваю темники денисова
    romario1501
      romario1501, 12.07.2019 20:24
    +7
    Дійсно Вітя ти клоун , якщо порівнюєш себе з Шевченком і Блохіним , тобі до них дуже далеко ,
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 12.07.2019 19:46
    +5
    Витя, айда в тренера, посмотрим на деле твою критику к футболистам
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 12.07.2019 22:46
    +4
    Остановите, остановиииите!
    Вите, Вите надо выпить!
    REALIST
    online
      REALIST, 12.07.2019 20:54
    +4
    Kevko, 12.07.2019 19:31
    Леоненко - не клоун. Леоненко - марионетка, которая не может даже толком простое предложение сложить, но зато может "правильно" поливать грязью за деньги заказчика
    Оон не марионетка !!! Он представляет 73% работников канала "Футбол" !
    REALIST
    online
      REALIST, 12.07.2019 20:52
    +4
    ... а еще я очень требователен к выбору пива...
    bolelschik
      bolelschik, 12.07.2019 19:31
    +3
    Леоненко действительно в определенный период помог Динамо. Но в составе Динамо 1975 или 1986 года ему места в составе не нашлось бы. В этом разница.