Атлетіко вимагає від Барселони 200 мільйонів за трансфер Грізманна

Мадридський клуб так просто не відпускає гравця

Атлетіко вимагає від Барселони 200 мільйонів за трансфер Грізманна
© AFP

У п'ятницю «Барселона» оголосила про перехід форварда «Атлетіко» Антуана Грізманна за 120 мільйонів євро.

Між клубами склалися погані відносини, проте каталонці виплатили клаусулу, тому ніяких переговорів не було і Грізманн після узгодження контракту став гравцем «Барселони».

Однак «Атлетіко» на офіційному сайті опублікував заяву, в якому заявив, що 120 мільйонів євро недостатньо.

Нагадаємо, в минулому році Грізманн продовжив контракт з «Атлетіко», а клаусула становила 200 мільйонів, однак з 1-го липня вона опустилася до 120 мільйонів.

Мадридці стверджують, що «Барселона» домовилася про контракт з Грізманном в обхід «Атлетіко» набагато раніше 1-го липня, тому повинна заплатити 200 мільйонів, а не 120.

«Атлетіко» має намір захищати свої позиції в судовому порядку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — As.com

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Predator
      Predator, 12.07.2019 21:15
    -2
    Laeda, 12.07.2019 20:49
    Антуан точно не мудак а вот барселона 200%.
    Реалодрочер иди нах уй шавка подзаборная.
    Laeda
      Laeda, 12.07.2019 20:49
    -2
    jimmi, 12.07.2019 19:16
    Гризман и Барса - мудаки.
    Антуан точно не мудак а вот барселона 200%.
    igor-trener
      igor-trener, 12.07.2019 20:01
    +2
    кто кого того?
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 19:16
    -8
    Limb-Ur, 12.07.2019 18:40
    Можно уточнить - кто красавцы,а кто мудаки?
    Гризман и Барса - мудаки.
    Eagle
      Eagle, 12.07.2019 18:50
    +2
    Адвокат Гризманна в одностороннем порядке разорвал контракт и выплатил неустойку 120 млн.евро."Атлетико", также считает что переход Гризманна начался раньше намеченного срока,а по словам его Президента "Атлетико";"Барселону" могут ожидать последствия из-за перехода Гризманна.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 12.07.2019 18:40
    +6
    jimmi, 12.07.2019 18:22
    Красавцы! Мудаков нужно наказывать.
    Можно уточнить - кто красавцы,а кто мудаки?
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 18:22
    -6
    Красавцы! Мудаков нужно наказывать.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 12.07.2019 18:40
    +6
    jimmi, 12.07.2019 18:22
    Красавцы! Мудаков нужно наказывать.
    Можно уточнить - кто красавцы,а кто мудаки?
    igor-trener
      igor-trener, 12.07.2019 20:01
    +2
    кто кого того?
    Eagle
      Eagle, 12.07.2019 18:50
    +2
    Адвокат Гризманна в одностороннем порядке разорвал контракт и выплатил неустойку 120 млн.евро."Атлетико", также считает что переход Гризманна начался раньше намеченного срока,а по словам его Президента "Атлетико";"Барселону" могут ожидать последствия из-за перехода Гризманна.