ФОТО ДНЯ. Цуренко в купальнику насолоджується відпусткою

Українська тенісистка відпочиває після трав'яного сезону

ФОТО ДНЯ. Цуренко в купальнику насолоджується відпусткою
© Jimmie48 Photography. Леся Цуренко
Українська тенісистка Леся Цуренко поділилася фотографією з відпочинку.
 
Нагадаємо, українка покинула Вімблдон в першому колі, програвши майбутній півфіналістці Барборі Стрицовій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙🕶 ☀️ #vacation #daysoff #relaxtime

Публикация от Lesia Tsurenko (@lesiatsurenko)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 00:17
    +1
    jimmi, 12.07.2019 17:16
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    инстаграмный фильтяра чем тебе не фотошоп?
    никовіліст
      никовіліст, 12.07.2019 23:30
    +1
    Леся Цуренко багато років моя найулюбленіша тенісистка в плані жіночості. Лише їй я міг би запропонувати дружбу з сімейними цілями. Жодній іншій відомій мені українській тенісистці - ні.
    Денис Kach
      Денис Kach, 12.07.2019 17:51
    +5
    Красотка.
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 17:36
    +6
    vizuals, 12.07.2019 17:29
    Та я нічого проти Леські не маю. Просто ракурс не дуже на цьому фото. Воно невдале.
    Так и я о том же) Фото из разряда "Ану-ка сфотай меня"
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 17:29
    +3
    jimmi, 12.07.2019 17:16
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    Та я нічого проти Леські не маю. Просто ракурс не дуже на цьому фото. Воно невдале.
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 17:16
    +20
    vizuals, 12.07.2019 17:05
    Тенісна хворма їй більше йде.
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 17:05
    -4
    Тенісна хворма їй більше йде.
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 17:16
    +20
    vizuals, 12.07.2019 17:05
    Тенісна хворма їй більше йде.
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 17:36
    +6
    vizuals, 12.07.2019 17:29
    Та я нічого проти Леські не маю. Просто ракурс не дуже на цьому фото. Воно невдале.
    Так и я о том же) Фото из разряда "Ану-ка сфотай меня"
    Денис Kach
      Денис Kach, 12.07.2019 17:51
    +5
    Красотка.
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 17:29
    +3
    jimmi, 12.07.2019 17:16
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    Та я нічого проти Леські не маю. Просто ракурс не дуже на цьому фото. Воно невдале.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 00:17
    +1
    jimmi, 12.07.2019 17:16
    Это просто фотка. Без фотожопа, без макияжа, без равномерного загара (на руки смотри)... Так и выглядят обычные девушки, а не инстаграм "модельки".
    инстаграмный фильтяра чем тебе не фотошоп?
    никовіліст
      никовіліст, 12.07.2019 23:30
    +1
    Леся Цуренко багато років моя найулюбленіша тенісистка в плані жіночості. Лише їй я міг би запропонувати дружбу з сімейними цілями. Жодній іншій відомій мені українській тенісистці - ні.