Українські скороходки виграли срібло Універсіди

Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук принесли Україні ще одну медаль

© ФЛАУ
Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук принесли збірній Україні срібну медаль Всесвітньої Універсіади у Неаполі.

Дівчата вирушили на старт 20-кілометрової дистанції о сьомій ранку за місцевим часом. І вже трішки більше, ніж за півтори години, стало відомо про третю медаль легкоатлетів у Неаполі.

В особистому заліку українки фінішували поза трійкою призерів, проте їхнього спільного результату вистачило для командного срібла. Олена Собчук подолала 20 км з шостим результатом (1:38.40 год), Марія Філюк була сьомою, поступившись їй лише вісьмома секундами. Валентина Мирончук посіла дев’яте місце (1:40.34 год).

Переможницею в індивідуальному заліку стала австралійка Кейті Хейвард (1:33.30 год). Австралійки були першими і в командному заліку.

Нагадаємо, збірна України з баскетболу здобула срібні медалі студентських ігор.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!