Данило САГУТКІН: «Батьки, які живуть в Криму, сказали їхати в Росію»

Гравець «Шахтаря» - про оренду в «Єнісей»

Данило САГУТКІН: «Батьки, які живуть в Криму, сказали їхати в Росію»
© ФК Єнісей. Данило Сагуткін
Захисник «Єнісею» Данило Сагуткін розповів, чому він вирішив перейти в російський клуб. Права на футболіста належать донецькому «Шахтарю», а в «Єнісеї» гравець виступає на правах оренди.
 
«Було багато пропозицій, а потім подзвонив агент і сказав, що можна поїхати в «Єнісей». Я поговорив з батьками, які живуть в Криму. Вони сказали їхати в Росію, тому що це буде для мене кроком вперед. У підсумку я сказав агенту, що хочу туди поїхати.
 
Дізнався у Олега Данченко, що тут все круто і хороші умови для розвитку футбольної кар'єри. Я дивився матчі Прем'єр-Ліги. Багато дивився російського футболу, тому що мені подобається атмосфера на матчах, дербі, кількість вболівальників на трибунах. В Україні стільки уболівальників ходять тільки на «Шахтар» - «Динамо», а тут постійно дуже багато людей. Це класно», - сказав Сагуткін.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:45
    -1
    jekаfunny, 12.07.2019 16:33
    странно такая ветка переспективная а КГБ сюда еще своих тролей не понагоняла , или в пятницу у тех короткий день ?
    Хлопнули все коменты))
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:45
    +1
    Да пусть радуют. Если сибиряков радует то, что в Сибири не нашлось футболистов, пришлось в ненавистной Украине покупать
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.07.2019 16:33
    +5
    странно такая ветка переспективная а КГБ сюда еще своих тролей не понагоняла , или в пятницу у тех короткий день ?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:30
    +3
    Интересно, кто еще минусует - болелы ШД, в сторону которых плюнул Сагуткин, заявив, что в ШД играть - это шаг назад или куча россиянцев неизвестно что забывших на украинском сайте?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:00
    +7
    Смотрел он матчи Премьер-лиги, а поехал почему-то не в нее
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:00
    +7
    Смотрел он матчи Премьер-лиги, а поехал почему-то не в нее
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.07.2019 16:33
    +5
    странно такая ветка переспективная а КГБ сюда еще своих тролей не понагоняла , или в пятницу у тех короткий день ?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:30
    +3
    Интересно, кто еще минусует - болелы ШД, в сторону которых плюнул Сагуткин, заявив, что в ШД играть - это шаг назад или куча россиянцев неизвестно что забывших на украинском сайте?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:45
    +1
    Да пусть радуют. Если сибиряков радует то, что в Сибири не нашлось футболистов, пришлось в ненавистной Украине покупать