Сергій РИБАЛКА: «У Туреччині більш швидкісний футбол, ніж в Україні»

Хавбек «Сівасспора» порівняв УПЛ з чемпіонатом Туреччини

Сергій РИБАЛКА: «У Туреччині більш швидкісний футбол, ніж в Україні»
© ФК Сівасспор. Сергій Рыбалка

Український півзахисник Сергій Рибалка, який зараз виступає за турецький «Сівасспор», порівняв УПЛ з чемпіонатом Туреччини:

«Турецький чемпіонат відрізняється від українського тим, що тут немає команд, які відбиваються весь матч. Тут більш швидкісний футбол, кожна команда намагається атакувати, ніхто не закривається, менше тактичних перебудувань, 5-6 чоловік біжить в атаку і взагалі тут атака на атаку.

Тут цікавий, інтенсивний футбол. А ще, звичайно ж, поля - це великі стадіони, хороші газони. Якщо оцінити чемпіонат Туреччини за десятибальною шкалою, то це 10, Україна - 5.

Тут повні стадіони, мурашки, адреналін. При такій атмосфері хочеться віддавати всі сили. 4-5 років тому в Україні теж досить багато людей ходили на футбол. Зараз же в Україні все дуже сумно. Повинен в Україні настати мир, людям не до футболу. Йде війна, має це все закінчитися. А коли закінчиться, то люди будуть більш щасливими і підуть на стадіони».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2019 17:37
    +3
    shevsen, 12.07.2019 15:09
    Сергей в этой лиге играет! А вы на диване сидите. Но знаете больше него. Вот это - бред.
    Просто бесит когда с далека срут страну в которой родились и становились футболистами. Турция никогда не была быстрее нас. Те же грузины быстрее. Я имею ввиду движения с мячом.
    Это задевает больше всего.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:58
    +3
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 14:38
    Да да идет война да большинству людей пох... они как жили так и живут. Их эта война не каким боком не коснулась . Если чемпионат Турции 10 из 10 то почему турецких клубов не видать в еврокубках? Это получается что Турецкая лига =АПЛ!
    В Турции щас тоже нехилый кризис развернулся безо всякой войны. Просто те же проблемы - у руля диктатор
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2019 15:50
    -1
    Taykitanin, 12.07.2019 15:26
    Правильно він все сказав, спеціально для тебе розжую(щоб не писав про бред). В Турції менше тактики, більше атакувального футболу, звідси атмосфера на стадіонах. Александрія зможе потягатись лише по результату матчу. По атмосфері на стадіоні, кількості вболівальників, інфрастуктурі, якості поля і 5 балів забагато. В гравців мурашки при виході на матч чемпіонату.....можна хіба що порівняти матчі нашої збірної у Львові. Про силу чемпіонату в статті мови немає, можна бути сильнішим, але не кращим при цьому.
    Просто тебе скажу я был на турецких матчах вживую. Поэтому не надо мне рассказывать, я видел все своими глазами
    Taykitanin
      Taykitanin, 12.07.2019 15:26
    0
    Trasher311987, 12.07.2019 14:49
    Какой же бред. Медленней в 2 раза. Я уверен что та же Александрия даст бой Галатасараю. Конечно находясь там банальная этика. Но Серёжа это бред.
    Правильно він все сказав, спеціально для тебе розжую(щоб не писав про бред). В Турції менше тактики, більше атакувального футболу, звідси атмосфера на стадіонах. Александрія зможе потягатись лише по результату матчу. По атмосфері на стадіоні, кількості вболівальників, інфрастуктурі, якості поля і 5 балів забагато. В гравців мурашки при виході на матч чемпіонату.....можна хіба що порівняти матчі нашої збірної у Львові. Про силу чемпіонату в статті мови немає, можна бути сильнішим, але не кращим при цьому.
    shevsen
      shevsen, 12.07.2019 15:09
    -4
    Сергей в этой лиге играет! А вы на диване сидите. Но знаете больше него. Вот это - бред.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2019 14:49
    -1
    Какой же бред. Медленней в 2 раза. Я уверен что та же Александрия даст бой Галатасараю. Конечно находясь там банальная этика. Но Серёжа это бред.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 14:38
    +1
    Да да идет война да большинству людей пох... они как жили так и живут. Их эта война не каким боком не коснулась . Если чемпионат Турции 10 из 10 то почему турецких клубов не видать в еврокубках? Это получается что Турецкая лига =АПЛ!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2019 17:37
    +3
    shevsen, 12.07.2019 15:09
    Сергей в этой лиге играет! А вы на диване сидите. Но знаете больше него. Вот это - бред.
    Просто бесит когда с далека срут страну в которой родились и становились футболистами. Турция никогда не была быстрее нас. Те же грузины быстрее. Я имею ввиду движения с мячом.
    Это задевает больше всего.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 16:58
    +3
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 14:38
    Да да идет война да большинству людей пох... они как жили так и живут. Их эта война не каким боком не коснулась . Если чемпионат Турции 10 из 10 то почему турецких клубов не видать в еврокубках? Это получается что Турецкая лига =АПЛ!
    В Турции щас тоже нехилый кризис развернулся безо всякой войны. Просто те же проблемы - у руля диктатор
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 14:38
    +1
    Да да идет война да большинству людей пох... они как жили так и живут. Их эта война не каким боком не коснулась . Если чемпионат Турции 10 из 10 то почему турецких клубов не видать в еврокубках? Это получается что Турецкая лига =АПЛ!
    Taykitanin
      Taykitanin, 12.07.2019 15:26
    0
    Trasher311987, 12.07.2019 14:49
    Какой же бред. Медленней в 2 раза. Я уверен что та же Александрия даст бой Галатасараю. Конечно находясь там банальная этика. Но Серёжа это бред.
    Правильно він все сказав, спеціально для тебе розжую(щоб не писав про бред). В Турції менше тактики, більше атакувального футболу, звідси атмосфера на стадіонах. Александрія зможе потягатись лише по результату матчу. По атмосфері на стадіоні, кількості вболівальників, інфрастуктурі, якості поля і 5 балів забагато. В гравців мурашки при виході на матч чемпіонату.....можна хіба що порівняти матчі нашої збірної у Львові. Про силу чемпіонату в статті мови немає, можна бути сильнішим, але не кращим при цьому.