Євген ШАХОВ: «Переходив в Лечче заради збірної України»

Український півзахисник - про перехід в «Лечче»

Євген ШАХОВ: «Переходив в Лечче заради збірної України»
© uslecce.it

Український хавбек Євген Шахов розповів про те, чому прийняв рішення перейти в «Лечче»:

«Після трьох років в ПАОКу, я вирішив прийняти новий виклик у своєму житті і вибрати «Лечче». Це цікавий проект, і я хотів грати в Серії А.

Серія А - один з найважливіших чемпіонатів у світі. Я поговорив з людьми, які грали там, і вони підтвердили - в Італії футбол високого рівня.

«Лечче» - це серйозний проект, і ми будемо працювати, щоб залишитися у вищому дивізіоні.

Збірна України? Перехід в «Лечче» - одна з причин. Тепер я буду частіше перебувати в увазі Андрія Шевченка».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Kevko
    online
      Kevko, 12.07.2019 13:12
    +1
    Правильное решение. Успехов!
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 12:23
    0
    ihor7003, 12.07.2019 10:21
    Не боись. Когда не сможет по любым причинам играть Малиновский будут вызывать тебя
    Судя по тому как складываются отношения Малиновского с Генком, то шансы у Шахова появились непризрачные
    vismut58
    online
      vismut58, 12.07.2019 12:23
    +1
    Ну невозможно быть вечным джокером. Повезло, была серия с забивными выходами на замену, но вряд ли эта тенденция сохранится. Лечче так Лечче, абы приняли нормально.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 12:09
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ukraine_Kiev_Fan, 12.07.2019 11:46
    Он неплохо видит поле, но сильно уступает Малине в скорости принятия решений и их реализации. Медленно двигается. Вполне возможно, что прокачает этот скилл в Италии
    Если скорости нет то ее уже и не будет!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.07.2019 11:49
    +1
    Про запас на замену можно было и из паока уже вызывать
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 12.07.2019 11:46
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 11:40
    Объективно он слабее Степаненко и Малиновского! Так что в лучшем случаи только на подмену!
    Он неплохо видит поле, но сильно уступает Малине в скорости принятия решений и их реализации. Медленно двигается. Вполне возможно, что прокачает этот скилл в Италии
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 11:40
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Объективно он слабее Степаненко и Малиновского! Так что в лучшем случаи только на подмену!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2019 10:21
    +1
    Не боись. Когда не сможет по любым причинам играть Малиновский будут вызывать тебя
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 12.07.2019 11:46
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 11:40
    Объективно он слабее Степаненко и Малиновского! Так что в лучшем случаи только на подмену!
    Он неплохо видит поле, но сильно уступает Малине в скорости принятия решений и их реализации. Медленно двигается. Вполне возможно, что прокачает этот скилл в Италии
    Kevko
    online
      Kevko, 12.07.2019 13:12
    +1
    Правильное решение. Успехов!
    vismut58
    online
      vismut58, 12.07.2019 12:23
    +1
    Ну невозможно быть вечным джокером. Повезло, была серия с забивными выходами на замену, но вряд ли эта тенденция сохранится. Лечче так Лечче, абы приняли нормально.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 12:09
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ukraine_Kiev_Fan, 12.07.2019 11:46
    Он неплохо видит поле, но сильно уступает Малине в скорости принятия решений и их реализации. Медленно двигается. Вполне возможно, что прокачает этот скилл в Италии
    Если скорости нет то ее уже и не будет!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.07.2019 11:49
    +1
    Про запас на замену можно было и из паока уже вызывать
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 11:40
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Объективно он слабее Степаненко и Малиновского! Так что в лучшем случаи только на подмену!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2019 10:21
    +1
    Не боись. Когда не сможет по любым причинам играть Малиновский будут вызывать тебя
    digital_summer
    online