Загубилася і знайшлася. Скандал з винагородою за собаку Старріджа

Собака форварда зникла після пограбування будинку, але потім її знайшли

Загубилася і знайшлася. Скандал з винагородою за собаку Старріджа
© Instagram. Собака Старріджа
Американський репер Killa Fame заявив в Твіттері, що екс-нападник «Ліверпуля» Деніел Старрідж не заплатив йому обіцяну нагороду за повернення собаки.
 
Тварина на прізвисько Лакі Луччі зникла після пограбування будинку Старріджа в Лос-Анджелесі. Потім футболіст опублікував відео, в якому обіцяв заплатити за повернення собаки 20–30 тисяч фунтів.
 
Пізніше стало відомо, що поліцейські Лос-Анджелеса виявили тварину. Старрідж виклав відео з подякою в Instagram. Після цього американський репер Killa Fame в соцмережі Твіттер звинуватив футболіста в порушенні обіцянки:
 
«Я знайшов собаку. 30000 євро були брехнею. Ми з племінником знайшли собаку, але не було ніякої винагороди. Це нечесно. Не пропонуй винагороду, якщо не збираєшся її виплачувати».
 
 


Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 11.07.2019 19:02
    0
    Полицейские Лос-Анджелеса обнаружили животное. И тут же этот рэпер пишет что он нашёл собаку...Или ее обнаружили у него дома? Запутанное дело, Холмс...
    ManUtd
      ManUtd, 11.07.2019 17:53
    0
    Так вроде же полицейские вернули) Какой-то "чёрный" пиар рэпера)))
    umnuy
      umnuy, 11.07.2019 17:13
    0
    негрила слился
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.07.2019 16:34
    +3
    Обворовать на 10000, а собаку которая стоит гораздо больше, подбросить в квартиру этого негра? Или он ее вот запросто на улице подобрал? Какая-то мутная история....
    digital_summer
    online
      digital_summer, 11.07.2019 16:33
    +4
    Один черный развел другого
    dedpixto
      dedpixto, 11.07.2019 16:16
    +3
    а где рэпер нашёл собаку - у себя дома?
    digital_summer
    online
      digital_summer, 11.07.2019 16:33
    +4
    Один черный развел другого
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 11.07.2019 16:34
    +3
    Обворовать на 10000, а собаку которая стоит гораздо больше, подбросить в квартиру этого негра? Или он ее вот запросто на улице подобрал? Какая-то мутная история....
    dedpixto
      dedpixto, 11.07.2019 16:16
    +3
    а где рэпер нашёл собаку - у себя дома?
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 11.07.2019 19:02
    0
    Полицейские Лос-Анджелеса обнаружили животное. И тут же этот рэпер пишет что он нашёл собаку...Или ее обнаружили у него дома? Запутанное дело, Холмс...
    ManUtd
    online
      ManUtd, 11.07.2019 17:53
    0
    Так вроде же полицейские вернули) Какой-то "чёрный" пиар рэпера)))
    umnuy
      umnuy, 11.07.2019 17:13
    0
    негрила слился