ВІДЕО. Ярмоленко отримав новий ігровий номер у Вест Хемі

Український вінгер англійського клубу виступатиме під №7

ВІДЕО. Ярмоленко отримав новий ігровий номер у Вест Хемі
© ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко
29-річний український вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко отримав новий ігровий номер в англійській команді. Майбутнього сезону Ярмоленко виступатиме під №7. Раніше Андрій грав під №20. Відзначимо, що раніше під №7 виступав Марко Арнаутовіч, який перебрався до Китаю.
 
Ярмоленко перейшов у «Вест Хем» минулого літа з «Боруссії» Дортмунд. Всього за «молотобійців» Андрій провів 10 матчів у всіх турнірах, де забив 2 м'ячі. Другу частину сезону українець пропустив через травму.
 
Під №7 Ярмоленко захищає кольори збірної України. У київському «Динамо» вінгер грав під №10, в «Боруссії» Дортмунд — під №9.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Вест Хем

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    whitebell81
      whitebell81, 10.07.2019 18:25
    0
    Верим в Андрея. Главное избежать травм и научиться играть головой (иначе одноклубники затроллят ). Парень способный, трудолюбивый и как человек уже повзрослел
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 10.07.2019 15:57
    +6
    Если Андрею отдали 7-ой номер, значит руководство Вест-Хэма видят в нём потенциального лидера. Остаётся потенциал проявить на поле в деле.
    Пожелаю удачи.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 10.07.2019 15:50
    +9
    Галимым завистникам и нытикам никогда не понять культуру боления англичан.
    Молодец Ярмола никогда не сдается. Удачи
    Laeda
      Laeda, 10.07.2019 15:41
    +9
    Sanja Lime, 10.07.2019 14:05
    Псина, я больше тебе отвечать не буду, зашкварно это)
    а тебя вроде никто не спрашивал не?
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 10.07.2019 14:44
    -15
    От смены номера он там не заиграет.
    yuryan
      yuryan, 10.07.2019 14:06
    +11
    Maccceo Plex Plex, 10.07.2019 13:21
    Негоже с таким номером лавку полировать))
    Тобі хоч який номер дай -клава, «телик» і боярошник - так сказати в трьох словах про твоє життя!
    Андрію, бажаємо тобі удачі!!! Ми в тебе віримо!
    Sanja Lime
      Sanja Lime, 10.07.2019 14:05
    -12
    Laeda, 10.07.2019 13:32
    уже одна плешивая вадо сменившая ник из-за подобной фразы есть на форуме - ты следующей беззубой вадо с луженным пердаком стать хочешь?
    Псина, я больше тебе отвечать не буду, зашкварно это)
    Laeda
      Laeda, 10.07.2019 13:32
    +6
    Maccceo Plex Plex, 10.07.2019 13:21
    Негоже с таким номером лавку полировать))
    уже одна плешивая вадо сменившая ник из-за подобной фразы есть на форуме - ты следующей беззубой вадо с луженным пердаком стать хочешь?
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 10.07.2019 13:21
    -20
    Негоже с таким номером лавку полировать))
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 10.07.2019 13:19
    +21
    Приятно ) Верят там в Андрюху, удачи ему в новом сезоне !!
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 10.07.2019 13:19
    +21
    Приятно ) Верят там в Андрюху, удачи ему в новом сезоне !!
    yuryan
      yuryan, 10.07.2019 14:06
    +11
    Maccceo Plex Plex, 10.07.2019 13:21
    Негоже с таким номером лавку полировать))
    Тобі хоч який номер дай -клава, «телик» і боярошник - так сказати в трьох словах про твоє життя!
    Андрію, бажаємо тобі удачі!!! Ми в тебе віримо!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 10.07.2019 15:50
    +9
    Галимым завистникам и нытикам никогда не понять культуру боления англичан.
    Молодец Ярмола никогда не сдается. Удачи
    Laeda
      Laeda, 10.07.2019 15:41
    +9
    Sanja Lime, 10.07.2019 14:05
    Псина, я больше тебе отвечать не буду, зашкварно это)
    а тебя вроде никто не спрашивал не?
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 10.07.2019 15:57
    +6
    Если Андрею отдали 7-ой номер, значит руководство Вест-Хэма видят в нём потенциального лидера. Остаётся потенциал проявить на поле в деле.
    Пожелаю удачи.
    Laeda
      Laeda, 10.07.2019 13:32
    +6
    Maccceo Plex Plex, 10.07.2019 13:21
    Негоже с таким номером лавку полировать))
    уже одна плешивая вадо сменившая ник из-за подобной фразы есть на форуме - ты следующей беззубой вадо с луженным пердаком стать хочешь?
    whitebell81
      whitebell81, 10.07.2019 18:25
    0
    Верим в Андрея. Главное избежать травм и научиться играть головой (иначе одноклубники затроллят ). Парень способный, трудолюбивый и как человек уже повзрослел