У Setanta Sports підтвердили початок мовлення в Україні з 1 серпня

Телеканал транслюватиме матчі АПЛ, НХЛ, НБА, Формулу-1 і UFC

У Setanta Sports підтвердили початок мовлення в Україні з 1 серпня
© Setanta Sports
1 серпня 2019 року Setanta Sports запускає новий спортивний канал в Україні. Ірландський спортивний мовник стане новим і ексклюзивним транслятором англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) в Україні і почне мовлення у четвер, 1 серпня. Крім Прем'єр-ліги Setanta буде ексклюзивно транслюватиме кубок Англії, чемпіонат Англійської Футбольної ліги, кубок Англійської Футбольної ліги і Шотландську Прем'єр-лігу.
 
Setanta Sports почне прямі трансляції 4 серпня традиційним відкриттям англійського футбольного сезону, поєдинком за Суперкубок Англії – «Ліверпуль» Юргена Клоппа відновить головне суперництво останніх років з «Манчестер Сіті» Пепа Гвардіоли на стадіоні «Уемблі». Сезон Прем'єр-ліги стартує 9 серпня. Setanta Sports буде єдиним телеканалом, де футбольні вболівальники зможуть побачити англійську Прем'єр-лігу в Україні, і буде транслювати не менше 6 ігор АПЛ кожного туру в прямому ефірі. Крім того, в ефірі будуть щотижневі огляди туру, превью туру і журнали Прем'єр-ліги.
 
На Setanta Sports також будуть ексклюзивні трансляції НХЛ, НБА, Формули-1 і UFC. Хокейні і баскетбольні трансляції НХЛ і НБА будуть вестися з жовтня по червень. Також Setanta Sports покаже Формулу-1, починаючи з Гран-прі Угорщини. Вболівальники єдиноборств зможуть побачити понад 40 вечорів UFC в рік, ексклюзивно і в прямому ефірі, включаючи трансляції поєдинків Даніеля Кормьє проти Стіпе Міочіча 17 серпня і Хабіба Нурмагомедова проти Дастіна Порье 7 вересня.
 
Генеральний директор Setanta Sports Двайр Макколі розповів: «Ми раді вийти на український ринок з новим каналом компанії Setanta Sports. Компанія Setanta вкладає значні інвестиції, щоб дати можливість любителям спорту в Україні побачити кращі спортивні змагання з усього світу. Українські вболівальники – одні з найпалкіших футбольних фанатів в світі. Вони отримають більше 500 футбольних ігор протягом сезону, включаючи понад 230 матчів Прем'єр-ліги.
 
Глядачі зможуть щотижня стежити як за досягненнями українців Олександра Зінченка, Андрія Ярмоленка і Мар'яна Шведа, так і за зірками світового футболу Мо Салахом, Гаррі Кейном, Маркусом Рашфордом, Серхіо Агуеро і Вірджілом Ван Дейком. На додаток до Прем'єр-ліги Setanta Sports також покаже прямі трансляції ігор Англійської Футбольної ліги, Шотландської Прем'єр-ліги, Кубка Англії і Кубка Англійської ліги. Шанувальники інших видів спорту зможуть побачити на каналі прямі ефіри UFC, НБА, НХЛ і Формули-1. В майбутньому ми сподіваємося на збільшення кількості трансляцій спортивних подій та надання українським уболівальникам найкращого спортивного контенту на телебаченні».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    андрей лавров
      андрей лавров, 01.08.2019 18:11
    0
    Муґунот Уух, 10.07.2019 08:40
    сильно кипятком не писяйте: поначалу будет только в ОТТ-сервисах, возможно даже только в одном. со временем появится в кабельных сетях. когда Нацрада даст добро. а там не сильно настроены то добро давать - видно, геббельсы подсуетились
    уже дали добро
    андрей лавров
      андрей лавров, 01.08.2019 18:10
    0
    tima fialko, 10.07.2019 08:33
    Якою мовою?
    російська і українська
    dgurkis
      dgurkis, 10.07.2019 18:25
    0
    Forever_young_14, 10.07.2019 17:55
    Этот далбаёб везде и к каждому свой вонючий пятак суёт.
    Ебанько конченное
    Ще одне пуйло на особистості косить? Кацапня нас не поважає?
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 10.07.2019 17:55
    +1
    dgurkis, 10.07.2019 17:37
    Ти по ділу щось кажи, а не чипляйся до блогохвостів, джекафуня шановна!
    Этот далбаёб везде и к каждому свой вонючий пятак суёт.
    Ебанько конченное
    dgurkis
      dgurkis, 10.07.2019 17:37
    +2
    jekаfunny, 10.07.2019 13:33
    ты снова с утра по раньше бензина нанюхался ?
    Ти по ділу щось кажи, а не чипляйся до блогохвостів, джекафуня шановна!
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 10.07.2019 15:17
    0
    Супер. Тільки трохи не зрозуміло, як вони стільки трансляцій втиснуть в один канал.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 10.07.2019 13:33
    -2
    dgurkis, 10.07.2019 13:32
    Вері Гут! Більше футболу, різного та чабушного! Ірланці справжні хохлі, щірі та парубкуваті, хоч і у юбках ходять, не то що татарва московська!
    ты снова с утра по раньше бензина нанюхался ?
    dgurkis
      dgurkis, 10.07.2019 13:32
    -3
    Вері Гут! Більше футболу, різного та чабушного! Ірланці справжні хохлі, щірі та парубкуваті, хоч і у юбках ходять, не то що татарва московська!
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 10.07.2019 11:04
    +1
    UKRAINE FAN, 10.07.2019 09:32
    Все равно все будут ныть что они платные!
    Одно дело платить за нормальный продукт. Другое дело за Футболы и их бездарных комментаторов и тупых экспертов.
    Sergey Lashkevich
      Sergey Lashkevich, 10.07.2019 10:56
    +1
    Eagle, 10.07.2019 08:55
    Наверное на английском.
    є трансляція російською
    common_sense
    online
      common_sense, 10.07.2019 10:42
    0
    так а почем?
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 10.07.2019 10:26
    +2
    Прощайте Футболы.
    romeoboss50
      romeoboss50, 10.07.2019 10:21
    0
    Поживем побачим
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 10.07.2019 09:32
    +5
    Все равно все будут ныть что они платные!
    Eagle
      Eagle, 10.07.2019 08:55
    -2
    tima fialko, 10.07.2019 08:33
    Якою мовою?
    Наверное на английском.
    Frankov
      Frankov, 10.07.2019 08:47
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Maks23061981, 10.07.2019 06:22
    Годится! Ждём! Хотелось бы ещё премьер лигу Украины!
    Какую премьер лигу?Setanta Sports сама ничего и нигде не производит,она только покупает готовые трансляции и её коментаторы потом только коментируют.Кто для Setanta Sports будет давать картинку с матчей УПЛ,может ты лично с смартфона стримить будешь?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 10.07.2019 08:40
    +3
    сильно кипятком не писяйте: поначалу будет только в ОТТ-сервисах, возможно даже только в одном. со временем появится в кабельных сетях. когда Нацрада даст добро. а там не сильно настроены то добро давать - видно, геббельсы подсуетились
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.07.2019 08:33
    +5
    Якою мовою?
    granitt
      granitt, 10.07.2019 08:33
    +5
    А по яких мережах дивитись.Спутник, та інтернет?
    MetalKH
      MetalKH, 10.07.2019 08:11
    +5
    Отлично. Теперь ждём закрытия геббельсТВ
    Maks23061981
      Maks23061981, 10.07.2019 06:22
    +10
    Годится! Ждём! Хотелось бы ещё премьер лигу Украины!
    garik83
      garik83, 10.07.2019 07:55
    +9
    Ну и гуд!!! Спорта много не бывает!)
    romstein
    romstein, 10.07.2019 06:59
    +7
    Формула 1 - с возвращением!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 10.07.2019 09:32
    +5
    Все равно все будут ныть что они платные!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.07.2019 08:33
    +5
    Якою мовою?
    granitt
      granitt, 10.07.2019 08:33
    +5
    А по яких мережах дивитись.Спутник, та інтернет?
    MetalKH
      MetalKH, 10.07.2019 08:11
    +5
    Отлично. Теперь ждём закрытия геббельсТВ
    Lazio
      Lazio, 10.07.2019 07:26
    +5
    Нормальооок
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 10.07.2019 08:40
    +3
    сильно кипятком не писяйте: поначалу будет только в ОТТ-сервисах, возможно даже только в одном. со временем появится в кабельных сетях. когда Нацрада даст добро. а там не сильно настроены то добро давать - видно, геббельсы подсуетились
    dgurkis
      dgurkis, 10.07.2019 17:37
    +2
    jekаfunny, 10.07.2019 13:33
    ты снова с утра по раньше бензина нанюхался ?
    Ти по ділу щось кажи, а не чипляйся до блогохвостів, джекафуня шановна!
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 10.07.2019 10:26
    +2
    Прощайте Футболы.
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 10.07.2019 17:55
    +1
    dgurkis, 10.07.2019 17:37
    Ти по ділу щось кажи, а не чипляйся до блогохвостів, джекафуня шановна!
    Этот далбаёб везде и к каждому свой вонючий пятак суёт.
    Ебанько конченное
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 10.07.2019 11:04
    +1
    UKRAINE FAN, 10.07.2019 09:32
    Все равно все будут ныть что они платные!
    Одно дело платить за нормальный продукт. Другое дело за Футболы и их бездарных комментаторов и тупых экспертов.
    Sergey Lashkevich
      Sergey Lashkevich, 10.07.2019 10:56
    +1
    Eagle, 10.07.2019 08:55
    Наверное на английском.
    є трансляція російською
    Laeda
      Laeda, 10.07.2019 08:09
    +1
    Да и вообще футбол1/2 на помойку! Пусть теперь переименовываются в клубное название.
    андрей лавров
      андрей лавров, 01.08.2019 18:11
    0
    Муґунот Уух, 10.07.2019 08:40
    сильно кипятком не писяйте: поначалу будет только в ОТТ-сервисах, возможно даже только в одном. со временем появится в кабельных сетях. когда Нацрада даст добро. а там не сильно настроены то добро давать - видно, геббельсы подсуетились
    уже дали добро
    андрей лавров
      андрей лавров, 01.08.2019 18:10
    0
    tima fialko, 10.07.2019 08:33
    Якою мовою?
    російська і українська
    dgurkis
      dgurkis, 10.07.2019 18:25
    0
    Forever_young_14, 10.07.2019 17:55
    Этот далбаёб везде и к каждому свой вонючий пятак суёт.
    Ебанько конченное
    Ще одне пуйло на особистості косить? Кацапня нас не поважає?
    Vladislav Pohily
    online
    Vladislav Pohily, 10.07.2019 15:17
    0
    Супер. Тільки трохи не зрозуміло, як вони стільки трансляцій втиснуть в один канал.
    common_sense
    online
      common_sense, 10.07.2019 10:42
    0
    так а почем?