Рома націлилася на Тайсона

Римський клуб бачить в півзахиснику «Шахтаря» заміну Стефану Ель-Шаараві

Рома націлилася на Тайсона
© ФК Шахтар Донецьк. Тайсон
31-річний бразильський півзахисник донецького «Шахтаря» Тайсон може перейти в римську «Рому».
 
«Рома» бачить в Тайсоні ймовірну заміну 26-річному Стефану Ель-Шаараві, який близький до переїзду в китайський «Шанхай Шеньхуа». Паулу Фонсека, новий головний тренер «Роми», добре знає Тайсона по спільній роботі в «Шахтарі».
 
Минулого сезону Тайсон провів за «Шахтар» 35 матчів у всіх турнірах, де забив 6 м'ячів і віддав 15 результативних передач.
 
Орієнтовна вартість бразильця оцінюється в €12 мільйонів. Контракт Тайсона з «гірниками» дійсний до літа 2021-го року.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    DemAgLe Dmitriy
      DemAgLe Dmitriy, 08.07.2019 10:54
    -4
    Донецкий шахтер играл в Донецке. Сейчас осталась бродячая кротоферма...
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:50
    +4
    Ih S, 08.07.2019 10:32
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    Що за бред!!! Майже завжди коли тренер переходить у нову команду то він хоче бачити в ній одного-двох гравців зі своєї минулої команди.І не тому,що він не вміє працювати з тими що є,а тому що буде легше доносити власну концецію по гравців на олі,бо там вже є один-два гравці,які знають що робити та ідкажуть іншим гравцям! ригадай як "особливий" таскав за собою по клубах захисника.Та і багато інших прикладів є коли тренери з ім*ям при переході в інший клуб брали з собою гравців. Вони що теж не вміли працювати з гравцями?А Тайсон це буде гарне придбання для Роми,а Тайсону гарний клуб аби завершити карьєру гравця у 33 роки.А можливо якщо впишеться і стане лідером(а лідера в Роми наразі немає) то продовже контракт ще на рік.
    Ih S
      Ih S, 08.07.2019 10:32
    0
    UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    -2
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:50
    +4
    Ih S, 08.07.2019 10:32
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    Що за бред!!! Майже завжди коли тренер переходить у нову команду то він хоче бачити в ній одного-двох гравців зі своєї минулої команди.І не тому,що він не вміє працювати з тими що є,а тому що буде легше доносити власну концецію по гравців на олі,бо там вже є один-два гравці,які знають що робити та ідкажуть іншим гравцям! ригадай як "особливий" таскав за собою по клубах захисника.Та і багато інших прикладів є коли тренери з ім*ям при переході в інший клуб брали з собою гравців. Вони що теж не вміли працювати з гравцями?А Тайсон це буде гарне придбання для Роми,а Тайсону гарний клуб аби завершити карьєру гравця у 33 роки.А можливо якщо впишеться і стане лідером(а лідера в Роми наразі немає) то продовже контракт ще на рік.
    Ih S
      Ih S, 08.07.2019 10:32
    0
    UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.