Рома нацелилась на Тайсона

Римский клуб видит в полузащитнике «Шахтера» замену Стефану Эль-Шаарави

Рома нацелилась на Тайсона
© ФК Шахтер Донецк. Тайсон

31-летний бразильский полузащитник донецкого «Шахтера» Тайсон может перейти в римскую «Рому».

«Рома» видит в Тайсоне вероятную замену 26-летнему Стефану Эль-Шаарави, который близок к переезду в китайский «Шанхай Шеньхуа». Паулу Фонсека, новый главный тренер «Ромы», хорошо знает Тайсона по совместной работе в «Шахтере».

В минувшем сезоне Тайсон провел за «Шахтер» 35 матчей во всех турнирах, где забил 6 мячей и отдал 15 результативных передач.

Ориентировочная стоимость бразильца оценивается в €12 миллионов. Контракт Тайсона с «горняками» действителен до лета 2021-го года.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    DemAgLe Dmitriy
      DemAgLe Dmitriy, 08.07.2019 10:54
    -4
    Донецкий шахтер играл в Донецке. Сейчас осталась бродячая кротоферма...
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:50
    +4
    Ih S, 08.07.2019 10:32
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    Що за бред!!! Майже завжди коли тренер переходить у нову команду то він хоче бачити в ній одного-двох гравців зі своєї минулої команди.І не тому,що він не вміє працювати з тими що є,а тому що буде легше доносити власну концецію по гравців на олі,бо там вже є один-два гравці,які знають що робити та ідкажуть іншим гравцям! ригадай як "особливий" таскав за собою по клубах захисника.Та і багато інших прикладів є коли тренери з ім*ям при переході в інший клуб брали з собою гравців. Вони що теж не вміли працювати з гравцями?А Тайсон це буде гарне придбання для Роми,а Тайсону гарний клуб аби завершити карьєру гравця у 33 роки.А можливо якщо впишеться і стане лідером(а лідера в Роми наразі немає) то продовже контракт ще на рік.
    Ih S
      Ih S, 08.07.2019 10:32
    0
    UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    -2
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:50
    +4
    Ih S, 08.07.2019 10:32
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.
    Що за бред!!! Майже завжди коли тренер переходить у нову команду то він хоче бачити в ній одного-двох гравців зі своєї минулої команди.І не тому,що він не вміє працювати з тими що є,а тому що буде легше доносити власну концецію по гравців на олі,бо там вже є один-два гравці,які знають що робити та ідкажуть іншим гравцям! ригадай як "особливий" таскав за собою по клубах захисника.Та і багато інших прикладів є коли тренери з ім*ям при переході в інший клуб брали з собою гравців. Вони що теж не вміли працювати з гравцями?А Тайсон це буде гарне придбання для Роми,а Тайсону гарний клуб аби завершити карьєру гравця у 33 роки.А можливо якщо впишеться і стане лідером(а лідера в Роми наразі немає) то продовже контракт ще на рік.
    Ih S
      Ih S, 08.07.2019 10:32
    0
    UKRAINE FAN, 08.07.2019 10:16
    Не думаю что рома потратит практически все деньги с Ель Шарави на Тайсона которому осталось то пару лет на высоком уровне поиграть!
    Так і контракт Фонсека з Ромою на два роки, а більше і не потрібно. За два роки - це дві ліги Чемпіонів і Європи. Взагалі, коли тренер хоче бачити старих гравців в новій команді, означає, що тренер не вміє і не хоче працювати з тими, хто є.