ФОТО. Дуелунд приєднався до тренувань київського Динамо
Кияни продовжують активну підготовку до майбутнього сезону
Після двох контрольних матчів на зборах в Німеччині футболісти київського «Динамо» отримали півдня відпочинку. Але спершу у команди було призначено ранкове тренування.
Напередодні матчу з «Ваккером» до першої команди приєднався Міккель Дуелунд. Отримавши невелику відпустку після виступів на Євро U-21, данський півзахисник, нарешті, прибув в розташування «Динамо». Слід зазначити, що нинішні збори для гравця – перші за рік. Міккель перебрався до Києва в кінці минулого літа, а зимовий підготовчий період пропустив через травму.
Що стосується безпосередньо тренування, то в програмі були фітнес, біг і тенісбол. Попов, Бесєдін та Дуелунд здавали тест йо-йо, а Циганков поки працює за індивідуальною програмою. Увечері у команди – відновлення і вільний час.




Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
08 грудня 2025, 21:11
0
Поєдинок відбудеться 8 грудня о 22:00 за Києвом
Футбол
|
08 грудня 2025, 08:12
9
Андрій Миколайович – про тренера збірної Італії Дженнаро Гаттузо
Інші види
|
08.12.2025, 06:47
Коментарі 2
Популярні
Нові
Старі
Жаль паренька!Зачем его вообще брали...Хз
И смысл,или переводчика ему нашли таки???