Гучний скандал. Бубку звинуватили в корупції з вибором столиці ОІ-2016

Колишній губернатор штату Ріо-де-Жанейро розповів сенсаційні подробиці

Гучний скандал. Бубку звинуватили в корупції з вибором столиці ОІ-2016
© Twitter. Сергій Бубка
Колишній губернатор штату Ріо-де-Жанейро Сержіу Кабрал повідомив, що Сергій Бубка та ще 8 членів МОК отримали гроші за голосування під час вибору столиці Олімпіади-2016, яка відбулася в бразильському Ріо-де-Жанейро.
 
Сержіу Кабрал заявив в Федеральному суді Бразилії, що підкупив не менше дев'яти членів Міжнародного олімпійського комітету, щоб заручитися перемогою для Ріо. На ці цілі було витрачено не менше двох мільйонів доларів. Серед інших одержувачів коштів Кабрал назвав легенду української легкої атлетики, президента НОК України Сергія Бубку і російського плавця, чотириразового олімпійського чемпіона Олександра Попова.
 
Кабрал розповів, що нібито під час однієї із зустрічей в серпні 2009 року тодішній глава Національного олімпійського комітету Бразилії Карлос Артур Нузман познайомив його з президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Ламіном Діаком. За словами Кабрала, Нузман зазначив, що Діак може забезпечити Ріо ​​п'ять або шість голосів в обмін на 1,5 мільйона доларів. Передбачається, що платежі здійснювалися через сина Діака, Папу Массату Діака. У вересні 2009 року, за словами Кабрала, Папа Діак запропонував йому, що може забезпечити 9 голосів, але йому потрібно ще 500 тисяч доларів. Кабрал погодилася на операцію.

Президент НОК України Сергій Бубка повністю відкинув усі звинувачення, написавши в твіттері: «Я повністю відкидаю всі фальшиві заяви колишнього губернатора штату Ріо, який в даний час відбуває тривалий термін за корупцію. Містер Діак ніколи не звертався до мене з приводу мого голосу на виборах міста-господаря Олімпійських ігор-2016. Мої адвокати звернуться до містера Діака, щоб він дав пояснення твердженням містера Кабрала, який в своїх свідченнях помилково стверджує, що містер Діак міг отримати мій голос. Я доручаю своїм адвокатам скористатися всіма правовими засобами, які вони мають в своєму розпорядженні, щоб захистити мої права».
 


Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 06.07.2019 12:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Да очень просто, страна очень бедная, им эта Олимпиада до сих пор боком выходит
    ===================
    И именно по этому Украина просила инвентарь который остался у Бразилии после ОИ)
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 19:55
    0
    Ну таки да. Голова олімпійського комітету звинувачується в корупції. В зарубіжних смі ця новина в топі скрізь, а у нас ..а у нас це будденність. Дзвінок зверху й все пішло прахом
    Kherson384
      Kherson384, 05.07.2019 17:57
    0
    Maccceo Plex Plex, 05.07.2019 15:27
    Это все фигня, а где новость что деньги уефа которые переводились на ффу, уходили на вергинские острова?))
    « • Видання SZ виявило підозрілий рух призначених для ФФУ коштів. Гроші від УЄФА йшли не на рахунок федерації в країні, де вона зареєстрована та функціонує. Хоча саме в такому напрямку йдуть перекази для інших асоціацій.
    УЄФА відправляла їх на баланс компанії «Newport Management Ltd», що на Віргінських островах. Так тривало сімнадцять років — з 1999-го по 2016-й.
    SZ порахувала, що впродовж цього періоду за вказаним напрямком пройшла тризначна кількість мільйонів умовних одиниць (валюта не уточнюється, швидше за все, мова про євро).
    Вказаний часовий проміжок збігся з роботою Джанні Інфантіно на ключових посадах в УЄФА: спочатку директором у правових питаннях, згодом заступником генерального секретаря організації, й нарешті самим генсеком.
    Лише у 2016 році, коли в УЄФА президентом вже був Александр Чеферін, організація провела фінансовий аудит своєї діяльності. За його підсумками виявилось, що той самий офшорний рахунок використовує «Динамо».
    В УЄФА не побачили в цьому порушень керівних принципів організації. Але потік все ж прикрили.
    Німецьке видання, яке отримало описану вище інформацію після запиту в УЄФА, додає, що ніхто не пояснив, як зібрані на одному рахунку кошти розподілялись між ФФУ та «Динамо».
    В українській федерації/асоціації запит SZ проігнорували
    • На думку Sueddeutsche Zeitung, головне запитання залишається без відповіді: чому УЄФА не перекрила дивний потік грошей в офшор раніше? Видання наводить свій приклад: звинувачення, що Україна та Польща могли з порушеннями отримати право на проведення Євро-2012, Платіні та Інфантіно ніколи серйозно не розглядали.
    В ФІФА, яку зараз очолює Інфантіно, посилаються на розслідування цього потоку від УЄФА, що не знайшло порушень. Хоча в самому УЄФА кажуть, що не вивчали роль в схемі тодішніх керівників асоціації. Замкнуте коло, в якому не хочуть знаходити винних.
    • Компанію «Newport Management Ltd» також пов’язують з Віктором Медведчуком, який допоміг Суркісам стати головними в «Динамо» в 90-х.
    Крім цього три роки тому Espreso.tv повідомило, що в період з 2013-го по 2015 роки футболісти «Динамо» більшу частину зарплати отримували саме через цю офшорну компанію. По інформації видання, завдяки цьому клуб зміг ухилитись від податків на суму близько 30 млн доларів.
    Григорій Суркіс балотується в списках «Опозиційної платформи — За життя» в Верховну Раду – ця партія також пов’язана з Віктором Медведчуком»
    Ящик пандори!
    Kherson384
      Kherson384, 05.07.2019 17:55
    0
    Не поділився.....!
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 05.07.2019 17:29
    +2
    Т. Артём, 05.07.2019 15:28
    Что у тебя Кличко украл? Обсуждай голову своего села ане мера Киева избранного людьми несколько раз подряд
    Не вам вказувати шановний, що мені обговорювати.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 17:26
    +1
    Aleksandr Plutakhin, 05.07.2019 17:12
    це "новина" тільки для багатьох в Україні. Його "несамовита" праця на благо розвитку спорта в Україні і світі - це тільки прикриття. А зехєри з Надра банком і його невнятні пояснювання що "це не я, мене підставили, використали моє ім"я@" ? Другани-регіонали захістили, "відмазали". А тут, якщо буде воля європейців, то загремить по самі вуха.
    Зараз підійдуть з роботи землячки Бубки , замінусують все що можна, й до вечора скоріш за все ця новина раптом зовсім пропаде з сайту. Тож...Далі буде)))))
    Aleksandr Plutakhin
    Aleksandr Plutakhin, 05.07.2019 17:12
    0
    це "новина" тільки для багатьох в Україні. Його "несамовита" праця на благо розвитку спорта в Україні і світі - це тільки прикриття. А зехєри з Надра банком і його невнятні пояснювання що "це не я, мене підставили, використали моє ім"я@" ? Другани-регіонали захістили, "відмазали". А тут, якщо буде воля європейців, то загремить по самі вуха.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 05.07.2019 17:04
    +1
    alefteev77, 05.07.2019 16:41
    МОК, ФИФА, УЕФА - это святые организации.
    Они все делают на благо и во благо спорта. О деньгам там никто не думают. Все во благо спорта: детского, юношеского, паралимпийского и профессионального.
    Бубка - талантливый прыгун с шестом, он же талантливый банкир из Родовид Банка, талантливый политик и государственный деятель, талантливый руководитель, у которого полно талантливых юристов, да еще и патриот своей страны.
    А вы юморист, однако... Случайно не с нашего города7
    DIiMax2
      DIiMax2, 05.07.2019 16:58
    +3
    ригівська злодійська морда
    alefteev77
    online
      alefteev77, 05.07.2019 16:41
    +6
    МОК, ФИФА, УЕФА - это святые организации.
    Они все делают на благо и во благо спорта. О деньгам там никто не думают. Все во благо спорта: детского, юношеского, паралимпийского и профессионального.
    Бубка - талантливый прыгун с шестом, он же талантливый банкир из Родовид Банка, талантливый политик и государственный деятель, талантливый руководитель, у которого полно талантливых юристов, да еще и патриот своей страны.
    REALIST
    online
      REALIST, 05.07.2019 16:31
    -5
    yan2018, 05.07.2019 15:39
    Мост стеклянный построил за наши деньги.
    и сколько ты лично скинулся на мост? Мне мост нравится (как и тысячам туристов)... но у нас всегда так: ничего не делают - плохо, сделают - тоже плохо... Да, Кличко не оратор! ...он часто тупит в своих высказываниях, но для Киева сделал больше чем все совки до него всместе взятые... собственно, соотношение голосов на выборах указывает на рейтинг доверия к нему (а админ-ресурса - как у Пуйла - у него нет...)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 05.07.2019 16:28
    +8
    Все тайное всегда когда-то становится явным... Да народ и так знает, что ни один член Исполкома МОК никогда за красивые глаза не подымет руку при голосовании следующей столицы Игр. Иногда это просачивается в прессу, иногда умирает вместе с фигурантами этих голосований. Сор из избы, как правило не выносится. Кто выносит - изгоняется вообще из спорта с волчим билетом.Так что лучше держать язык за зубами. Почему в случае с Бразилией такие маленькие суммы взяток? Да очень просто, страна очень бедная, им эта Олимпиада до сих пор боком выходит... Вот на Сочи все заработали очень приличные деньги! Путин глушил деньгами чтобы наверняка. А найти деньги сейчас очень просто, американцы если захотят, в один день все счета найдут, до последнего цента. Сложнее, если деньги передавались наличкой, почти невозможно будет доказать, может потому С.Бубка такой и смелый...
    REALIST
    online
      REALIST, 05.07.2019 16:26
    +11
    «Я полностью отвергаю все ложные заявления " ... було б дивно, якби він зізнався.... у нас всі корупціонери чесні, справедливі та бідні...
    Sergio
      Sergio, 05.07.2019 16:13
    +5
    Во бразильские обезьяны врут то.... Они же не в курсе что наши деятели такие деньги тратят за месяц на девок и отдых на островах... У Сережы земельный участок под Киевом поболее потянет
    Senator
      Senator, 05.07.2019 16:03
    +15
    2 ляма на девятерых топ-чиновников МОК....что-то маловато...
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 15:43
    +2
    Бубка злидня, гроші вкрав а з потрібними людьми не поділивсь. От і тягнуть за собою обдурені подільники Сурожку. А тут як завжди, аби загавкать тему почали згадувати про все на світі, лиш би злидню Бубку не згадувати поганим словом))))
    yan2018
      yan2018, 05.07.2019 15:39
    +3
    Т. Артём, 05.07.2019 15:28
    Что у тебя Кличко украл? Обсуждай голову своего села ане мера Киева избранного людьми несколько раз подряд
    Мост стеклянный построил за наши деньги.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 05.07.2019 15:28
    -2
    Антон Корзун, 05.07.2019 14:42
    Бубка так само як і Кличко прикривається своїми заслугами у спорті щоб красти гроші в різних схемах, так що я не здивований.
    Что у тебя Кличко украл? Обсуждай голову своего села ане мера Киева избранного людьми несколько раз подряд
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 05.07.2019 15:27
    +8
    Это все фигня, а где новость что деньги уефа которые переводились на ффу, уходили на вергинские острова?))
    « • Видання SZ виявило підозрілий рух призначених для ФФУ коштів. Гроші від УЄФА йшли не на рахунок федерації в країні, де вона зареєстрована та функціонує. Хоча саме в такому напрямку йдуть перекази для інших асоціацій.
    УЄФА відправляла їх на баланс компанії «Newport Management Ltd», що на Віргінських островах. Так тривало сімнадцять років — з 1999-го по 2016-й.
    SZ порахувала, що впродовж цього періоду за вказаним напрямком пройшла тризначна кількість мільйонів умовних одиниць (валюта не уточнюється, швидше за все, мова про євро).
    Вказаний часовий проміжок збігся з роботою Джанні Інфантіно на ключових посадах в УЄФА: спочатку директором у правових питаннях, згодом заступником генерального секретаря організації, й нарешті самим генсеком.
    Лише у 2016 році, коли в УЄФА президентом вже був Александр Чеферін, організація провела фінансовий аудит своєї діяльності. За його підсумками виявилось, що той самий офшорний рахунок використовує «Динамо».
    В УЄФА не побачили в цьому порушень керівних принципів організації. Але потік все ж прикрили.
    Німецьке видання, яке отримало описану вище інформацію після запиту в УЄФА, додає, що ніхто не пояснив, як зібрані на одному рахунку кошти розподілялись між ФФУ та «Динамо».
    В українській федерації/асоціації запит SZ проігнорували
    • На думку Sueddeutsche Zeitung, головне запитання залишається без відповіді: чому УЄФА не перекрила дивний потік грошей в офшор раніше? Видання наводить свій приклад: звинувачення, що Україна та Польща могли з порушеннями отримати право на проведення Євро-2012, Платіні та Інфантіно ніколи серйозно не розглядали.
    В ФІФА, яку зараз очолює Інфантіно, посилаються на розслідування цього потоку від УЄФА, що не знайшло порушень. Хоча в самому УЄФА кажуть, що не вивчали роль в схемі тодішніх керівників асоціації. Замкнуте коло, в якому не хочуть знаходити винних.
    • Компанію «Newport Management Ltd» також пов’язують з Віктором Медведчуком, який допоміг Суркісам стати головними в «Динамо» в 90-х.
    Крім цього три роки тому Espreso.tv повідомило, що в період з 2013-го по 2015 роки футболісти «Динамо» більшу частину зарплати отримували саме через цю офшорну компанію. По інформації видання, завдяки цьому клуб зміг ухилитись від податків на суму близько 30 млн доларів.
    Григорій Суркіс балотується в списках «Опозиційної платформи — За життя» в Верховну Раду – ця партія також пов’язана з Віктором Медведчуком»
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 05.07.2019 14:54
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    У нас все барыги...
    iskender
      iskender, 05.07.2019 14:23
    +30
    Ну, после Надра-банка и дружбы с рыгоаналами выглядит вполне правдоподобно. Великий спортсмен ещё не значит хороший человек.
    Senator
      Senator, 05.07.2019 16:03
    +15
    2 ляма на девятерых топ-чиновников МОК....что-то маловато...
    REALIST
    online
      REALIST, 05.07.2019 16:26
    +11
    «Я полностью отвергаю все ложные заявления " ... було б дивно, якби він зізнався.... у нас всі корупціонери чесні, справедливі та бідні...
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 05.07.2019 14:54
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    У нас все барыги...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 05.07.2019 16:28
    +8
    Все тайное всегда когда-то становится явным... Да народ и так знает, что ни один член Исполкома МОК никогда за красивые глаза не подымет руку при голосовании следующей столицы Игр. Иногда это просачивается в прессу, иногда умирает вместе с фигурантами этих голосований. Сор из избы, как правило не выносится. Кто выносит - изгоняется вообще из спорта с волчим билетом.Так что лучше держать язык за зубами. Почему в случае с Бразилией такие маленькие суммы взяток? Да очень просто, страна очень бедная, им эта Олимпиада до сих пор боком выходит... Вот на Сочи все заработали очень приличные деньги! Путин глушил деньгами чтобы наверняка. А найти деньги сейчас очень просто, американцы если захотят, в один день все счета найдут, до последнего цента. Сложнее, если деньги передавались наличкой, почти невозможно будет доказать, может потому С.Бубка такой и смелый...
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 05.07.2019 15:27
    +8
    Это все фигня, а где новость что деньги уефа которые переводились на ффу, уходили на вергинские острова?))
    « • Видання SZ виявило підозрілий рух призначених для ФФУ коштів. Гроші від УЄФА йшли не на рахунок федерації в країні, де вона зареєстрована та функціонує. Хоча саме в такому напрямку йдуть перекази для інших асоціацій.
    УЄФА відправляла їх на баланс компанії «Newport Management Ltd», що на Віргінських островах. Так тривало сімнадцять років — з 1999-го по 2016-й.
    SZ порахувала, що впродовж цього періоду за вказаним напрямком пройшла тризначна кількість мільйонів умовних одиниць (валюта не уточнюється, швидше за все, мова про євро).
    Вказаний часовий проміжок збігся з роботою Джанні Інфантіно на ключових посадах в УЄФА: спочатку директором у правових питаннях, згодом заступником генерального секретаря організації, й нарешті самим генсеком.
    Лише у 2016 році, коли в УЄФА президентом вже був Александр Чеферін, організація провела фінансовий аудит своєї діяльності. За його підсумками виявилось, що той самий офшорний рахунок використовує «Динамо».
    В УЄФА не побачили в цьому порушень керівних принципів організації. Але потік все ж прикрили.
    Німецьке видання, яке отримало описану вище інформацію після запиту в УЄФА, додає, що ніхто не пояснив, як зібрані на одному рахунку кошти розподілялись між ФФУ та «Динамо».
    В українській федерації/асоціації запит SZ проігнорували
    • На думку Sueddeutsche Zeitung, головне запитання залишається без відповіді: чому УЄФА не перекрила дивний потік грошей в офшор раніше? Видання наводить свій приклад: звинувачення, що Україна та Польща могли з порушеннями отримати право на проведення Євро-2012, Платіні та Інфантіно ніколи серйозно не розглядали.
    В ФІФА, яку зараз очолює Інфантіно, посилаються на розслідування цього потоку від УЄФА, що не знайшло порушень. Хоча в самому УЄФА кажуть, що не вивчали роль в схемі тодішніх керівників асоціації. Замкнуте коло, в якому не хочуть знаходити винних.
    • Компанію «Newport Management Ltd» також пов’язують з Віктором Медведчуком, який допоміг Суркісам стати головними в «Динамо» в 90-х.
    Крім цього три роки тому Espreso.tv повідомило, що в період з 2013-го по 2015 роки футболісти «Динамо» більшу частину зарплати отримували саме через цю офшорну компанію. По інформації видання, завдяки цьому клуб зміг ухилитись від податків на суму близько 30 млн доларів.
    Григорій Суркіс балотується в списках «Опозиційної платформи — За життя» в Верховну Раду – ця партія також пов’язана з Віктором Медведчуком»
    alefteev77
    online
      alefteev77, 05.07.2019 16:41
    +6
    МОК, ФИФА, УЕФА - это святые организации.
    Они все делают на благо и во благо спорта. О деньгам там никто не думают. Все во благо спорта: детского, юношеского, паралимпийского и профессионального.
    Бубка - талантливый прыгун с шестом, он же талантливый банкир из Родовид Банка, талантливый политик и государственный деятель, талантливый руководитель, у которого полно талантливых юристов, да еще и патриот своей страны.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.07.2019 14:23
    +6
    Чогось не віриться совку.
    Sergio
      Sergio, 05.07.2019 16:13
    +5
    Во бразильские обезьяны врут то.... Они же не в курсе что наши деятели такие деньги тратят за месяц на девок и отдых на островах... У Сережы земельный участок под Киевом поболее потянет
    DIiMax2
      DIiMax2, 05.07.2019 16:58
    +3
    ригівська злодійська морда
    yan2018
      yan2018, 05.07.2019 15:39
    +3
    Т. Артём, 05.07.2019 15:28
    Что у тебя Кличко украл? Обсуждай голову своего села ане мера Киева избранного людьми несколько раз подряд
    Мост стеклянный построил за наши деньги.
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 05.07.2019 17:29
    +2
    Т. Артём, 05.07.2019 15:28
    Что у тебя Кличко украл? Обсуждай голову своего села ане мера Киева избранного людьми несколько раз подряд
    Не вам вказувати шановний, що мені обговорювати.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 15:43
    +2
    Бубка злидня, гроші вкрав а з потрібними людьми не поділивсь. От і тягнуть за собою обдурені подільники Сурожку. А тут як завжди, аби загавкать тему почали згадувати про все на світі, лиш би злидню Бубку не згадувати поганим словом))))
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 17:26
    +1
    Aleksandr Plutakhin, 05.07.2019 17:12
    це "новина" тільки для багатьох в Україні. Його "несамовита" праця на благо розвитку спорта в Україні і світі - це тільки прикриття. А зехєри з Надра банком і його невнятні пояснювання що "це не я, мене підставили, використали моє ім"я@" ? Другани-регіонали захістили, "відмазали". А тут, якщо буде воля європейців, то загремить по самі вуха.
    Зараз підійдуть з роботи землячки Бубки , замінусують все що можна, й до вечора скоріш за все ця новина раптом зовсім пропаде з сайту. Тож...Далі буде)))))
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 05.07.2019 17:04
    +1
    alefteev77, 05.07.2019 16:41
    МОК, ФИФА, УЕФА - это святые организации.
    Они все делают на благо и во благо спорта. О деньгам там никто не думают. Все во благо спорта: детского, юношеского, паралимпийского и профессионального.
    Бубка - талантливый прыгун с шестом, он же талантливый банкир из Родовид Банка, талантливый политик и государственный деятель, талантливый руководитель, у которого полно талантливых юристов, да еще и патриот своей страны.
    А вы юморист, однако... Случайно не с нашего города7
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 06.07.2019 12:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Да очень просто, страна очень бедная, им эта Олимпиада до сих пор боком выходит
    ===================
    И именно по этому Украина просила инвентарь который остался у Бразилии после ОИ)
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 05.07.2019 19:55
    0
    Ну таки да. Голова олімпійського комітету звинувачується в корупції. В зарубіжних смі ця новина в топі скрізь, а у нас ..а у нас це будденність. Дзвінок зверху й все пішло прахом
    Kherson384
      Kherson384, 05.07.2019 17:57
    0
    Maccceo Plex Plex, 05.07.2019 15:27
    Это все фигня, а где новость что деньги уефа которые переводились на ффу, уходили на вергинские острова?))
    « • Видання SZ виявило підозрілий рух призначених для ФФУ коштів. Гроші від УЄФА йшли не на рахунок федерації в країні, де вона зареєстрована та функціонує. Хоча саме в такому напрямку йдуть перекази для інших асоціацій.
    УЄФА відправляла їх на баланс компанії «Newport Management Ltd», що на Віргінських островах. Так тривало сімнадцять років — з 1999-го по 2016-й.
    SZ порахувала, що впродовж цього періоду за вказаним напрямком пройшла тризначна кількість мільйонів умовних одиниць (валюта не уточнюється, швидше за все, мова про євро).
    Вказаний часовий проміжок збігся з роботою Джанні Інфантіно на ключових посадах в УЄФА: спочатку директором у правових питаннях, згодом заступником генерального секретаря організації, й нарешті самим генсеком.
    Лише у 2016 році, коли в УЄФА президентом вже був Александр Чеферін, організація провела фінансовий аудит своєї діяльності. За його підсумками виявилось, що той самий офшорний рахунок використовує «Динамо».
    В УЄФА не побачили в цьому порушень керівних принципів організації. Але потік все ж прикрили.
    Німецьке видання, яке отримало описану вище інформацію після запиту в УЄФА, додає, що ніхто не пояснив, як зібрані на одному рахунку кошти розподілялись між ФФУ та «Динамо».
    В українській федерації/асоціації запит SZ проігнорували
    • На думку Sueddeutsche Zeitung, головне запитання залишається без відповіді: чому УЄФА не перекрила дивний потік грошей в офшор раніше? Видання наводить свій приклад: звинувачення, що Україна та Польща могли з порушеннями отримати право на проведення Євро-2012, Платіні та Інфантіно ніколи серйозно не розглядали.
    В ФІФА, яку зараз очолює Інфантіно, посилаються на розслідування цього потоку від УЄФА, що не знайшло порушень. Хоча в самому УЄФА кажуть, що не вивчали роль в схемі тодішніх керівників асоціації. Замкнуте коло, в якому не хочуть знаходити винних.
    • Компанію «Newport Management Ltd» також пов’язують з Віктором Медведчуком, який допоміг Суркісам стати головними в «Динамо» в 90-х.
    Крім цього три роки тому Espreso.tv повідомило, що в період з 2013-го по 2015 роки футболісти «Динамо» більшу частину зарплати отримували саме через цю офшорну компанію. По інформації видання, завдяки цьому клуб зміг ухилитись від податків на суму близько 30 млн доларів.
    Григорій Суркіс балотується в списках «Опозиційної платформи — За життя» в Верховну Раду – ця партія також пов’язана з Віктором Медведчуком»
    Ящик пандори!
    Kherson384
      Kherson384, 05.07.2019 17:55
    0
    Не поділився.....!
    Aleksandr Plutakhin
    Aleksandr Plutakhin, 05.07.2019 17:12
    0
    це "новина" тільки для багатьох в Україні. Його "несамовита" праця на благо розвитку спорта в Україні і світі - це тільки прикриття. А зехєри з Надра банком і його невнятні пояснювання що "це не я, мене підставили, використали моє ім"я@" ? Другани-регіонали захістили, "відмазали". А тут, якщо буде воля європейців, то загремить по самі вуха.