ОФІЦІЙНО. Голкіпер Буффон повернувся в туринський Ювентус

Воротар уклав однорічний контракт до 30 червня 2020 року

ОФІЦІЙНО. Голкіпер Буффон повернувся в туринський Ювентус
© ФК Ювентус. Джанлуїджі Буффон і Павло Недвед
Італійський голкіпер Джанлуїджі Буффон повернувся в туринський «Ювентус» після року, проведеного в паризькому «ПСЖ».
 
Воротар уклав однорічний контракт, який діятиме до 30 червня 2020 року. 41-річний Буффон раніше виступав за туринський клуб 17 сезонів, з 2001 по 2018 роки.
 
За рік, проведений в Парижі, Джіджі Буффон виграв 13 з 17 матчів в Лізі 1, завоював титул чемпіона Франції, а також Суперкубок країни.

Раніше повідомлялося, що 41-річний страж воріт відіграє ще один сезон, а після цього перейде працювати в тренерський штаб Мауріціо Саррі або отримає посаду в клубі, як це вийшло у Павела Недведа.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ювентус

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Eagle
      Eagle, 04.07.2019 23:11
    0
    И выбрал себе №77
    Dom_y_Doporu
      Dom_y_Doporu, 04.07.2019 23:05
    +6
    Если б не написали Голкипер, то я бы не понял - о ком речь...
    kaprizlink
    kaprizlink, 04.07.2019 20:57
    +4
    Владимир Ключка, 04.07.2019 18:39
    это все тупость и пиар...зачем он нужен такому клубу? как тренер,мененжер-это да ,, а как игрок-он уже свое отыграл
    Было бы смешно, если б Юве взял кубок чемпионов без Джиджи)
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 04.07.2019 18:39
    -4
    это все тупость и пиар...зачем он нужен такому клубу? как тренер,мененжер-это да ,, а как игрок-он уже свое отыграл
    seregka1991
    online
      seregka1991, 04.07.2019 18:33
    +5
    Последнее издыхание на ЛЧ.
    Dom_y_Doporu
      Dom_y_Doporu, 04.07.2019 23:05
    +6
    Если б не написали Голкипер, то я бы не понял - о ком речь...
    seregka1991
    online
      seregka1991, 04.07.2019 18:33
    +5
    Последнее издыхание на ЛЧ.
    kaprizlink
    kaprizlink, 04.07.2019 20:57
    +4
    Владимир Ключка, 04.07.2019 18:39
    это все тупость и пиар...зачем он нужен такому клубу? как тренер,мененжер-это да ,, а как игрок-он уже свое отыграл
    Было бы смешно, если б Юве взял кубок чемпионов без Джиджи)
    Eagle
      Eagle, 04.07.2019 23:11
    0
    И выбрал себе №77