ВІДЕО. Як Шапаренко посміявся над Франом Солем

На зборах в Австрії під керівництвом Хацкевича займаються 28 футболістів

ВІДЕО. Як Шапаренко посміявся над Франом Солем
© Instagram. Микола Шапаренко
У соцмережах оприлюднено відео з літака, на якому київське «Динамо» добиралося до Австрії на навчально-тренувальний збір.
 
На відео центральний хавбек киян Микола Шапаренко жартує над іспанським форвардом Франом Солем, який заснув в літаку.

Нагадаємо, Олександр Хацкевич взяв на збори 28 футболістів, при цьому коуч киян не запросив до Австрії Сідклея і Діейе.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Laeda
    online
      Laeda, 02.07.2019 21:49
    +2
    Ukraine, 02.07.2019 21:32
    В том то и дело, что это максимум что умеют игроки ДК, прикалываться друг на другом, о нормальных вещах. Вместо того что бы играть в футбол.
    Вадо ты не то что над другими ты даже над собой прикалываться не умеешь - тебе потом приколы в зашивание жопы и собирание зубов по всей диканьки выливаются
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 02.07.2019 21:46
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Oleg Bondar, 01.07.2019 23:40
    А прикол собственно в чем?
    Прикол в том, что Шапа пел вот такую колыбельную на ухо заснувшему Солю:
    Спи, моя радость, усни!
    В динамо погасли огни;
    Хацевиц затих в саду,
    Сурки уснули в пруду.
    Месяц на небе блестит,
    Месяц в окошко глядит...
    Глазки скорее сомкни,
    Спи, моя радость, усни!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 02.07.2019 21:32
    -3
    Oleg Bondar, 01.07.2019 23:40
    А прикол собственно в чем?
    В том то и дело, что это максимум что умеют игроки ДК, прикалываться друг на другом, о нормальных вещах. Вместо того что бы играть в футбол.
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 01.07.2019 23:40
    +2
    А прикол собственно в чем?
    Laeda
    online
      Laeda, 02.07.2019 21:49
    +2
    Ukraine, 02.07.2019 21:32
    В том то и дело, что это максимум что умеют игроки ДК, прикалываться друг на другом, о нормальных вещах. Вместо того что бы играть в футбол.
    Вадо ты не то что над другими ты даже над собой прикалываться не умеешь - тебе потом приколы в зашивание жопы и собирание зубов по всей диканьки выливаются
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 01.07.2019 23:40
    +2
    А прикол собственно в чем?