Вімблдон. Ястремська обіграла Джорджі в першому колі

Українка впевнено здолала італійку

Вімблдон. Ястремська обіграла Джорджі в першому колі
© WTA Strasbourg. Даяна Ястремська
Третя ракетка України Даяна Ястремська (№35 WTA) впевнено дебютувала в основній сітці Вімблдону.
 
У матчі першого раунду 19-річна українка здолала італійку Камілу Джорджі (№42 WTA).
 
Вімблдон. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Каміла Джорджі (Італія) - 6:3, 6:3
 
Нарешті Ястремській більш-менш пощастило з жеребкуванням. Незважаючи на те, що Джорджі відмінно відчуває себе на траві (чвертьфінал торішнього Вімблдону), 2019-й рік вона проводить жахливо. У Каміли, великою мірою, до цього було лише 6 турнірів з урахуванням матчевої зустрічі Кубка Федерації проти Швейцарії. З багатьох змагань Джорджі знімалася, за 6 місяців було видобуто всього 4 перемоги.
 
У першому сеті йшла досить рівна гра, у Даяни ніяк не виходило впевнено подавати. Але з рахунку 2:3 українка виграла чотири гейми і вирвала дуже важливу перемогу в стартовій партії. Дуже допомогла невпевнена гра Джорджі на своїй подачі, з першою у італійки сьогодні були серйозні проблеми.
 
Другий сет за рахунком хоч і виявився рівним першому, але перевага українки було більш помітною, особливо на прийомі. Ключовим став четвертий гейм, коли Даяна захистила свою подачу. Головний мінус сьогоднішнього матчу полягає в тому, що наступна суперниця Ястремський, яка не так давно виграла трав'яний турнір на Мальорці, буде подавати набагато краще, і саме вона буде фавориткою до початку поєдинку.
 
У другому колі українка зіграє проти Софії Кенін (№28 WTA) з США.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Natam69
    Natam69, 01.07.2019 22:00
    +5
    Иван Петров, 01.07.2019 20:23
    Красава может турнир выиграть!
    хто?
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 01.07.2019 20:32
    +6
    Иван Петров, 01.07.2019 20:23
    Красава может турнир выиграть!
    Это ты погарячился, наоборот в следующем матче может турнир закончится так как соперница очень сильна сейчас и стабильна!
    Иван Петров
      Иван Петров, 01.07.2019 20:23
    -4
    Красава может турнир выиграть!
    znak51
      znak51, 01.07.2019 19:50
    -1
    Stanislav Matusevych, 01.07.2019 19:09
    Кто там хотел победы хамки над Осакой? Получите, распишитесь)
    Самое смешное, что в трех очных матчах все 3 победы мордорки в двух сетах.
    Я абсолютно не хотел. Даяна против вязких соперниц совсем не умеет играть, а Наоми могла бы перестрелять, как сегодня Камиллу. Для первого круга и у Эли, и у Даяны были подходящие по стилю игры соперницы, а если бы было наоборот, то с Гавриловой у Даяны были бы большие проблемы. А теперь, если пройти сильную Кенин, можна попасть на очень неудобную Юлю. Но это БШ, здесь редко бывает легко.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 19:09
    +11
    Кто там хотел победы хамки над Осакой? Получите, распишитесь)
    Самое смешное, что в трех очных матчах все 3 победы мордорки в двух сетах.
    Юрій Підгайний
      Юрій Підгайний, 01.07.2019 18:29
    +2
    Clyde С., 01.07.2019 16:17
    бажати перемоги тому бидлу...
    це вже занадто
    З головою товаришуеш??? Навіщо людей бидлом обзиваеш?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 17:34
    +7
    Опять же, видел только половину первого сета, до счета 4:3. Пока Даяна не очень уверенно себя чувствует на своих подачах. И это проблема, поскольку Кенин хорошо подает, находится в отличной форме, и, естественно, будет фавориткой игры. Но Ястремская добыла свою первую победу в основе взрослого Уима, а победы всегда придают ей уверенности. Если у нее станет еще лучше выходить фирменный теннис, Кенин ждут серьезные проблемы. Блин, вот этот матч очень хочется посмотреть, но, очевидно, не судьба.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 17:13
    +6
    VoOne1983, 01.07.2019 16:30
    Не розумію чому тут так недолюблюють Осаку??? Це вже далеко не вперше стикаюсь з якимось злорадством, коли вона програє і постійними побажанням їй якнайскоріше опуститись в рейтингу. Чим вона так образила українську публіку??
    Я до Осаки ставлюся цілком нормально, навіть сказав би позитивно, вразила вона мене своєю холоднокровністю і гру без спадів у фіналі US Open проти Серени. Та й серія виграних матчів Наомі після виграного нею першого сету на рівні 60+ просто вражає.
    Але конкретно зараз на Вімблдоні переможець цього матчу виходить на переможця пари Ястремська - Кенін. Тому з мого боку лише меркантильний інтерес - легша потенційна суперниця для Даяни.
    VoOne1983
    VoOne1983, 01.07.2019 16:30
    +6
    vit-2, 01.07.2019 15:25
    Дуже сподіваюся що вечером можна буде подивитися перемоги наших дівчат у запису. Але зараз стільки матчів грається, тому не факт що перегляд ігор буде доступним.
    Даяна по-любому буде фаворитом проти Кенін. Теж вірю що Даяні головне почати вдало турнір, а далі вона вже набере.
    П.с. Цікаво чи Путінцева сьогодні знову хлопне Осаку, як і декілька днів назад? Хотілось би щоб так...
    Не розумію чому тут так недолюблюють Осаку??? Це вже далеко не вперше стикаюсь з якимось злорадством, коли вона програє і постійними побажанням їй якнайскоріше опуститись в рейтингу. Чим вона так образила українську публіку??
    Clyde С.
    online
      Clyde С., 01.07.2019 16:17
    +3
    vit-2, 01.07.2019 15:25
    Дуже сподіваюся що вечером можна буде подивитися перемоги наших дівчат у запису. Але зараз стільки матчів грається, тому не факт що перегляд ігор буде доступним.
    Даяна по-любому буде фаворитом проти Кенін. Теж вірю що Даяні головне почати вдало турнір, а далі вона вже набере.
    П.с. Цікаво чи Путінцева сьогодні знову хлопне Осаку, як і декілька днів назад? Хотілось би щоб так...
    бажати перемоги тому бидлу...
    це вже занадто
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 15:25
    -2
    sv_2000, 01.07.2019 15:09
    Поздравляю Даяну с первой победой на Уиме! Это большое событие в жизни любого теннисиста без преувеличения.
    Посмотрел на майскоре как развивались события.... Ну что сказать.... 6:3 6:3 очень приятный счет, но его наполнение.... 4 (четыре) оттданых гейма на своей подаче... И это на траве... И это при таком итоговом результате... Даяна в своем репертуаре))
    С Кенин надо играть собрано и показать свой максимум... Верю в Даяну
    Дуже сподіваюся що вечером можна буде подивитися перемоги наших дівчат у запису. Але зараз стільки матчів грається, тому не факт що перегляд ігор буде доступним.
    Даяна по-любому буде фаворитом проти Кенін. Теж вірю що Даяні головне почати вдало турнір, а далі вона вже набере.
    П.с. Цікаво чи Путінцева сьогодні знову хлопне Осаку, як і декілька днів назад? Хотілось би щоб так...
    gudini
      gudini, 01.07.2019 15:23
    +9
    смотрел одновременно - Свитолину по телеку, а Ястремскую в телефоне. Даяна смотрелась немного уверенней, чем приятно удивила, ведь итальянка традиционно лучшие свои результаты показывала на траве. Следующий матч против Кенин наверняка будет зрелищный. Элина вроде начала осваиваться на траве, но игра далека от идеала, но надежда на прогресс есть, хотя неуверенная такая надежда. Россиянку Элина наверняка пройдёт, несмотря на недавнее поражение, а вот дальше каждая победа будет подвигом.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 01.07.2019 15:09
    +7
    Поздравляю Даяну с первой победой на Уиме! Это большое событие в жизни любого теннисиста без преувеличения.
    Посмотрел на майскоре как развивались события.... Ну что сказать.... 6:3 6:3 очень приятный счет, но его наполнение.... 4 (четыре) оттданых гейма на своей подаче... И это на траве... И это при таком итоговом результате... Даяна в своем репертуаре))
    С Кенин надо играть собрано и показать свой максимум... Верю в Даяну
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 01.07.2019 15:05
    +7
    У Даяни, схоже, були проблеми на подачі, але молодчинка, що справилась. Сподіваюсь, у другому рпунді матчі проходитимуть вже не паралельно
    olegg1261
      olegg1261, 01.07.2019 14:40
    +3
    Даяна так тримати,але Кенін навряд назбирає стільки подвійних за 2 сети
    Ruud
      Ruud, 01.07.2019 14:29
    +7
    маладец Даяна!!!!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:25
    +9
    captain2009, 01.07.2019 14:21
    Даянка сьогодні молодець! Підтримала Еліну, обидві йдуть далі! Що може бути краще, коли наші дівчата виграють?!
    Лучше может быть только то, что они разбомбили, а не просто выиграли
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:22
    +7
    Очень рад за Даяну, смотрел Свитолину, не знаю как играла.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:21
    +19
    Даянка сьогодні молодець! Підтримала Еліну, обидві йдуть далі! Що може бути краще, коли наші дівчата виграють?!
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 14:19
    +11
    О це вже діло.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:21
    +19
    Даянка сьогодні молодець! Підтримала Еліну, обидві йдуть далі! Що може бути краще, коли наші дівчата виграють?!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 19:09
    +11
    Кто там хотел победы хамки над Осакой? Получите, распишитесь)
    Самое смешное, что в трех очных матчах все 3 победы мордорки в двух сетах.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 14:19
    +11
    О це вже діло.
    englishforp
    englishforp, 01.07.2019 14:18
    +11
    Браво, Даянка!
    gudini
      gudini, 01.07.2019 15:23
    +9
    смотрел одновременно - Свитолину по телеку, а Ястремскую в телефоне. Даяна смотрелась немного уверенней, чем приятно удивила, ведь итальянка традиционно лучшие свои результаты показывала на траве. Следующий матч против Кенин наверняка будет зрелищный. Элина вроде начала осваиваться на траве, но игра далека от идеала, но надежда на прогресс есть, хотя неуверенная такая надежда. Россиянку Элина наверняка пройдёт, несмотря на недавнее поражение, а вот дальше каждая победа будет подвигом.
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:25
    +9
    captain2009, 01.07.2019 14:21
    Даянка сьогодні молодець! Підтримала Еліну, обидві йдуть далі! Що може бути краще, коли наші дівчата виграють?!
    Лучше может быть только то, что они разбомбили, а не просто выиграли
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 17:34
    +7
    Опять же, видел только половину первого сета, до счета 4:3. Пока Даяна не очень уверенно себя чувствует на своих подачах. И это проблема, поскольку Кенин хорошо подает, находится в отличной форме, и, естественно, будет фавориткой игры. Но Ястремская добыла свою первую победу в основе взрослого Уима, а победы всегда придают ей уверенности. Если у нее станет еще лучше выходить фирменный теннис, Кенин ждут серьезные проблемы. Блин, вот этот матч очень хочется посмотреть, но, очевидно, не судьба.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 01.07.2019 15:09
    +7
    Поздравляю Даяну с первой победой на Уиме! Это большое событие в жизни любого теннисиста без преувеличения.
    Посмотрел на майскоре как развивались события.... Ну что сказать.... 6:3 6:3 очень приятный счет, но его наполнение.... 4 (четыре) оттданых гейма на своей подаче... И это на траве... И это при таком итоговом результате... Даяна в своем репертуаре))
    С Кенин надо играть собрано и показать свой максимум... Верю в Даяну
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 01.07.2019 15:05
    +7
    У Даяни, схоже, були проблеми на подачі, але молодчинка, що справилась. Сподіваюсь, у другому рпунді матчі проходитимуть вже не паралельно
    Ruud
      Ruud, 01.07.2019 14:29
    +7
    маладец Даяна!!!!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:22
    +7
    Очень рад за Даяну, смотрел Свитолину, не знаю как играла.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 01.07.2019 20:32
    +6
    Иван Петров, 01.07.2019 20:23
    Красава может турнир выиграть!
    Это ты погарячился, наоборот в следующем матче может турнир закончится так как соперница очень сильна сейчас и стабильна!
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 17:13
    +6
    VoOne1983, 01.07.2019 16:30
    Не розумію чому тут так недолюблюють Осаку??? Це вже далеко не вперше стикаюсь з якимось злорадством, коли вона програє і постійними побажанням їй якнайскоріше опуститись в рейтингу. Чим вона так образила українську публіку??
    Я до Осаки ставлюся цілком нормально, навіть сказав би позитивно, вразила вона мене своєю холоднокровністю і гру без спадів у фіналі US Open проти Серени. Та й серія виграних матчів Наомі після виграного нею першого сету на рівні 60+ просто вражає.
    Але конкретно зараз на Вімблдоні переможець цього матчу виходить на переможця пари Ястремська - Кенін. Тому з мого боку лише меркантильний інтерес - легша потенційна суперниця для Даяни.
    VoOne1983
    VoOne1983, 01.07.2019 16:30
    +6
    vit-2, 01.07.2019 15:25
    Дуже сподіваюся що вечером можна буде подивитися перемоги наших дівчат у запису. Але зараз стільки матчів грається, тому не факт що перегляд ігор буде доступним.
    Даяна по-любому буде фаворитом проти Кенін. Теж вірю що Даяні головне почати вдало турнір, а далі вона вже набере.
    П.с. Цікаво чи Путінцева сьогодні знову хлопне Осаку, як і декілька днів назад? Хотілось би щоб так...
    Не розумію чому тут так недолюблюють Осаку??? Це вже далеко не вперше стикаюсь з якимось злорадством, коли вона програє і постійними побажанням їй якнайскоріше опуститись в рейтингу. Чим вона так образила українську публіку??
    Natam69
    Natam69, 01.07.2019 22:00
    +5
    Иван Петров, 01.07.2019 20:23
    Красава может турнир выиграть!
    хто?
    Clyde С.
    online
      Clyde С., 01.07.2019 16:17
    +3
    vit-2, 01.07.2019 15:25
    Дуже сподіваюся що вечером можна буде подивитися перемоги наших дівчат у запису. Але зараз стільки матчів грається, тому не факт що перегляд ігор буде доступним.
    Даяна по-любому буде фаворитом проти Кенін. Теж вірю що Даяні головне почати вдало турнір, а далі вона вже набере.
    П.с. Цікаво чи Путінцева сьогодні знову хлопне Осаку, як і декілька днів назад? Хотілось би щоб так...
    бажати перемоги тому бидлу...
    це вже занадто
    olegg1261
      olegg1261, 01.07.2019 14:40
    +3
    Даяна так тримати,але Кенін навряд назбирає стільки подвійних за 2 сети
    Юрій Підгайний
      Юрій Підгайний, 01.07.2019 18:29
    +2
    Clyde С., 01.07.2019 16:17
    бажати перемоги тому бидлу...
    це вже занадто
    З головою товаришуеш??? Навіщо людей бидлом обзиваеш?