Вімблдон. Світоліна стартувала перемогою над Гавриловою

Перша ракетка України у двох сетах здолала представницю Австралії

Вімблдон. Світоліна стартувала перемогою над Гавриловою
© WTA. Еліна Світоліна
Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) вдало стартувала на Вімблдоні.
 
У матчі першого раунду 24-річна українка у двох сетах здолала Дар'ю Гаврилову з Австралії (№78 WTA).
 
Вімблдон. Перше коло
Еліна Світоліна (Україна) - Дар'я Гаврилова - 7:5, 6:0
 
Входила в матч Еліна не надто впевнено цілком зі зрозумілих причин: 7 поразок в 9 попередніх матчах, найменш улюблене покриття і великий тиск з боку уболівальників. Спочатку не дуже виходило грати на прийомі, хоча проти Гаврилової це повинен був бути величезний козир. Тільки з четвертого разу українка зуміла взяти подачу представниці Австралії, але самій подати на сет в десятому геймі не вийшло. Довелося зіграти ще два гейми, але перевага Світоліної в кінцівці партії була помітною.
 
Перемога в сеті додала Еліні позитивних емоцій, вона стала розкутішою і почала грати більш гостро. Дар’я, яка досить багато помилялася в першій партії, стала грати в більш захисній манері, що і стало фатальним. Світоліна з позиції сили в черговий раз обіграла Гаврилову в очному протистоянні, здобувши першу перемогу на траві в сезоні.
 
Відзначимо, «баранка» у другій партії стала всього другою у виконанні Світоліної в 2019 році. Ще одна була в стартовому матчі сезону проти Олександри Сасновіч з Білорусі в Брісбені.
 
У другому колі українка зіграє проти Маргарити Гаспарян (№61 WTA), якій вона програла в Бірмінгемі.
 
Відзначимо, що це шоста поспіль перемога Світоліной в очних протистояннях з Гавриловою.
 
Нагадаємо, в минулому році Еліна вилетіла в першому ж матчі, тому захищати очки їй не потрібно.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Natam69
    Natam69, 01.07.2019 22:09
    +5
    Гарсія мала 7:1 на траві і поступилася Чжан яка в цьому сезоні на траві 2:3. хто б міг подумати. Жіночий теніс.
    Elis
      Elis, 01.07.2019 19:15
    +5
    Виктор Андрущик, 01.07.2019 17:47
    Ну на этом и все,далее колено?
    Тіпун вам на язик - щодо коліна.
    Иван Петров
      Иван Петров, 01.07.2019 18:03
    +1
    Свитолиной надо написать 2 графы и в одной вписать значимое, что влияет на ее развитие, а во второй графе вписать дела, которые не значимые и отнимающие ее время. И потом взять и выполнять дела из графы значимой, а дела с графы не значимых дел убрать из своей жизни!
    Иван Петров
      Иван Петров, 01.07.2019 17:59
    0
    Свитолина может стать первой ракеткой, только она должна работать и меньше отвлекаться и размениваться на другие вещи, которые отвлекают от тенниса!
    Сергей Щербак
      Сергей Щербак, 01.07.2019 17:49
    +10
    это не давление "болельщиков"давление глоров-они всегда рядом когда Победы!!!!чуть какие проблемы сразу поднимают хай(((((Молодец Элина и все девочки!!!!Удачи!!!Украина вперёд!!!!
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 01.07.2019 17:47
    -13
    Ну на этом и все,далее колено?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 17:28
    +3
    Как жаль, что удалось посмотреть только первую половину первого сета каждой из девчат! Не увидел первую победу Элины на траве в сезоне. Что ж, дальше будет сложнее, нужно будет брать реванш у Гаспарян, пытаться подавить ее атакующий теннис. Но этого я уже точно не увижу, поскольку буду в отпуске, а с интернетом там прогнозируется беда((
    Юхим Голд
      Юхим Голд, 01.07.2019 17:00
    +10
    Еліна,дякую!!! Так крок за кроком виходь вже на свій рівень. А ми завжди тебе підтримаємо.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 15:18
    +8
    Vladdal, 01.07.2019 14:40
    "Отметим, это шестая подряд победа Свитолиной в очных противостояниях с Гавриловой."
    ___________
    Уверены?
    Здається так і є, 4 поспіль перемоги було в Світоліної над Корне, але в Істборні серія перервалася. Еліна любить австралійок обігрувати: по 5 поспіль перемог у Світоліної серії були над Барті і Гавриловою. Тепер із Гавриловою 6-а поспіль перемога Елі, а загалом у них +7 / -2, а в першої ракетки Барті над Елею перемог немає взагалі. Сподіваюся так буде і надалі.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 01.07.2019 15:03
    +12
    Поздравление Элине! Матч не видел, поизучал статистику, ход матча на майскоре.... Ну, вроде неплохо и ровненько.... Только опять этот валидол на подаче на сет/матч.
    Желаю Элине как мимнимум повторить свой лучший результат на Уиме (1/8)... Это очень было бы полезно в плане борьбы за попадание на итоговый.
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 01.07.2019 14:55
    0
    Кацапку треба
    спокійно обігрувати
    Vladdal
    online
      Vladdal, 01.07.2019 14:40
    +1
    "Отметим, это шестая подряд победа Свитолиной в очных противостояниях с Гавриловой."
    ___________
    Уверены?
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 01.07.2019 14:26
    +13
    У першому сеті пощастило, що Гаврилова віддала під кінець все свлє при останнім часом традиційно нервовій грі Еліни. У другому ми вже побачили відносно нормальну гру Еліни і подавлену цим суперницю.
    Молодець Елінка, прогрес є, сподіваюсь, далі не зупиниться.
    englishforp
    englishforp, 01.07.2019 14:24
    +15
    Умничка! С Гаспарян надо реванш брать
    vitaha33
      vitaha33, 01.07.2019 14:23
    +4
    Далі Гаспарян, з якою буде нелегко
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:20
    +20
    Как же приятно было опять увидеть эту очаровательную улыбку Элины, после победы!!! Второй сет очень понравился и стал неожиданностью..Ведь у Элины много получалось, а это значит, что и на траве можно добиваться успеха, тем более, как мне показалось, трава немножко медленнее, чем обычно И не нужно о Гавриловой, ведь Элина сегодня провела отличный матч (особенно второй сет).
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 01.07.2019 14:17
    0
    ААААААААААА...Я ослеп))
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:20
    +20
    Как же приятно было опять увидеть эту очаровательную улыбку Элины, после победы!!! Второй сет очень понравился и стал неожиданностью..Ведь у Элины много получалось, а это значит, что и на траве можно добиваться успеха, тем более, как мне показалось, трава немножко медленнее, чем обычно И не нужно о Гавриловой, ведь Элина сегодня провела отличный матч (особенно второй сет).
    englishforp
    englishforp, 01.07.2019 14:24
    +15
    Умничка! С Гаспарян надо реванш брать
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 01.07.2019 14:26
    +13
    У першому сеті пощастило, що Гаврилова віддала під кінець все свлє при останнім часом традиційно нервовій грі Еліни. У другому ми вже побачили відносно нормальну гру Еліни і подавлену цим суперницю.
    Молодець Елінка, прогрес є, сподіваюсь, далі не зупиниться.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 01.07.2019 15:03
    +12
    Поздравление Элине! Матч не видел, поизучал статистику, ход матча на майскоре.... Ну, вроде неплохо и ровненько.... Только опять этот валидол на подаче на сет/матч.
    Желаю Элине как мимнимум повторить свой лучший результат на Уиме (1/8)... Это очень было бы полезно в плане борьбы за попадание на итоговый.
    Сергей Щербак
      Сергей Щербак, 01.07.2019 17:49
    +10
    это не давление "болельщиков"давление глоров-они всегда рядом когда Победы!!!!чуть какие проблемы сразу поднимают хай(((((Молодец Элина и все девочки!!!!Удачи!!!Украина вперёд!!!!
    Юхим Голд
      Юхим Голд, 01.07.2019 17:00
    +10
    Еліна,дякую!!! Так крок за кроком виходь вже на свій рівень. А ми завжди тебе підтримаємо.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 15:18
    +8
    Vladdal, 01.07.2019 14:40
    "Отметим, это шестая подряд победа Свитолиной в очных противостояниях с Гавриловой."
    ___________
    Уверены?
    Здається так і є, 4 поспіль перемоги було в Світоліної над Корне, але в Істборні серія перервалася. Еліна любить австралійок обігрувати: по 5 поспіль перемог у Світоліної серії були над Барті і Гавриловою. Тепер із Гавриловою 6-а поспіль перемога Елі, а загалом у них +7 / -2, а в першої ракетки Барті над Елею перемог немає взагалі. Сподіваюся так буде і надалі.
    Natam69
    Natam69, 01.07.2019 22:09
    +5
    Гарсія мала 7:1 на траві і поступилася Чжан яка в цьому сезоні на траві 2:3. хто б міг подумати. Жіночий теніс.
    Elis
      Elis, 01.07.2019 19:15
    +5
    Виктор Андрущик, 01.07.2019 17:47
    Ну на этом и все,далее колено?
    Тіпун вам на язик - щодо коліна.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2019 14:23
    +4
    Далі Гаспарян, з якою буде нелегко
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 01.07.2019 17:28
    +3
    Как жаль, что удалось посмотреть только первую половину первого сета каждой из девчат! Не увидел первую победу Элины на траве в сезоне. Что ж, дальше будет сложнее, нужно будет брать реванш у Гаспарян, пытаться подавить ее атакующий теннис. Но этого я уже точно не увижу, поскольку буду в отпуске, а с интернетом там прогнозируется беда((
    Иван Петров
      Иван Петров, 01.07.2019 18:03
    +1
    Свитолиной надо написать 2 графы и в одной вписать значимое, что влияет на ее развитие, а во второй графе вписать дела, которые не значимые и отнимающие ее время. И потом взять и выполнять дела из графы значимой, а дела с графы не значимых дел убрать из своей жизни!
    Vladdal
    online
      Vladdal, 01.07.2019 14:40
    +1
    "Отметим, это шестая подряд победа Свитолиной в очных противостояниях с Гавриловой."
    ___________
    Уверены?
    Иван Петров
      Иван Петров, 01.07.2019 17:59
    0
    Свитолина может стать первой ракеткой, только она должна работать и меньше отвлекаться и размениваться на другие вещи, которые отвлекают от тенниса!
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 01.07.2019 14:55
    0
    Кацапку треба
    спокійно обігрувати
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.07.2019 14:17
    0
    ААААААААААА...Я ослеп))