Даяна Ястремська - Каміла Джорджі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола Вімблдону

Даяна Ястремська - Каміла Джорджі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
У понеділок, першого липня, третя ракетка України Даяна Ястремська (№35 WTA) дебютує в основній сітці Вімблдону.
 
19-річна українка почне турнір поєдинком проти італійки Каміли Джорджі (№42 WTA). Матч пройде на корті №8 першим запуском. Час початку матчу - 13:00 за Києвом.
 
Для перегляду з мобільних пристроїв використовуйте посилання
 
 
Раніше дівчата зустрічалися один раз, перемогла італійка.
 
У другому колі переможниця матчу зіграє проти Софії Кенін (№28 WTA) або Астри Шарми (№93 WTA).
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 14:18
    +9
    Сьогодні Даяна і Еліна майже синхронно стартували і здобули перемоги. Так тримати, дівчата. Проблемний початок подолано, далі буде легше.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 01.07.2019 14:17
    +7
    Класс! Элина опередила Даяну всего на 3-4 секунды
    u6464u
    online
      u6464u, 01.07.2019 14:07
    +5
    Да Яна сметает Джорджи.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 14:06
    0
    vizuals, 01.07.2019 14:03
    Схоже Даяна налаштувалась на Уімблдон
    Не вірю щоб Даяша не придумала собі в кінці сету чогось.
    Хай би я помилився.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 14:03
    +3
    Схоже Даяна налаштувалась на Уімблдон
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 01.07.2019 13:45
    -3
    Зараз Даяна почне чудити
    ducosta
    ducosta, 01.07.2019 13:20
    0
    а видео у всех грузится?
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 01.07.2019 11:48
    0
    Дякую
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 11:39
    +3
    Александр Науменко, 01.07.2019 11:35
    Почему у Даяны снято 90 очков, если она дебютант?
    Очки знімаються не за конкретні турніри, тим більше дати проведення турнірів з року в рік можуть коливатися, а за набрані очки за аналогічний тиждень минулого року.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 01.07.2019 11:35
    0
    Почему у Даяны снято 90 очков, если она дебютант?
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 14:18
    +9
    Сьогодні Даяна і Еліна майже синхронно стартували і здобули перемоги. Так тримати, дівчата. Проблемний початок подолано, далі буде легше.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 01.07.2019 14:17
    +7
    Класс! Элина опередила Даяну всего на 3-4 секунды
    u6464u
    online
      u6464u, 01.07.2019 14:07
    +5
    Да Яна сметает Джорджи.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 14:03
    +3
    Схоже Даяна налаштувалась на Уімблдон
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 11:39
    +3
    Александр Науменко, 01.07.2019 11:35
    Почему у Даяны снято 90 очков, если она дебютант?
    Очки знімаються не за конкретні турніри, тим більше дати проведення турнірів з року в рік можуть коливатися, а за набрані очки за аналогічний тиждень минулого року.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 14:06
    0
    vizuals, 01.07.2019 14:03
    Схоже Даяна налаштувалась на Уімблдон
    Не вірю щоб Даяша не придумала собі в кінці сету чогось.
    Хай би я помилився.
    ducosta
    ducosta, 01.07.2019 13:20
    0
    а видео у всех грузится?
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 01.07.2019 11:48
    0
    Дякую
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 01.07.2019 11:35
    0
    Почему у Даяны снято 90 очков, если она дебютант?