Еліна Світоліна - Дар'я Гаврилова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола Вімблдону

Еліна Світоліна - Дар'я Гаврилова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Еліна Світоліна
У понеділок, першого липня, найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) стартує на Вімблдоні.
 
24-річна українка почне турнір проти Дар'ї Гаврилової з Австралії (№78 WTA). Зустріч відбудеться першим запуском на корті №18. Час початку матчу - 13:00 за Києвом.
 
Для перегляду з мобільних пристроїв використовуйте посилання
 
 
Раніше дівчата зустрічалися 8 разів, на рахунку Еліни 6 перемог.
 
У другому колі переможниця матчу зіграє проти Маргарити Гаспарян (№61 WTA) або Анни-Лєни Фрідзам (№356 WTA).
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:23
    +2
    Lazio, 01.07.2019 14:20
    І ще... приємно коли в коментах є люди які слідкують не тільки за гравцями, але й коментами.. за це вам респект!!! Справжній профі- вболівальник
    Дякую за відгук ) Але було так прикро читати негативні коменти саме від Вас, бо ми всі пам'ятаємо Ваші фотки з Риму, Еліну з прапором. Не приєднуйтесь до її хейтерів, ну самі ж казали, що вона проста ) А хейтерів і так вистачає.
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:20
    +2
    captain2009, 01.07.2019 14:14
    А навіщо ж Ви писали неприємні речі про Еліну кілька днів тому? Ви так її підтримували в Римі, і раптом така несподіванка від Вас коли вона програвала? Негарно це було, погодьтеся.
    І ще... приємно коли в коментах є люди які слідкують не тільки за гравцями, але й коментами.. за це вам респект!!! Справжній профі- вболівальник
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:18
    +2
    Ну все, є по 2:0 2:0!!!
    Тепер можна летіти спокійно😁
    Вітаю дівчата!!! Це інша справа!! Так тримати!!!!!!
    Elis
      Elis, 01.07.2019 14:17
    +6
    Ніщо так не тішить зір, як бублик, яким Еля пригостила суперницю. Молодчина! І Даянка не відстала від компанії.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:17
    +2
    Получи, австралійська моск@лька, баранку у другому! Еліно, з перемогою!
    Ruud
      Ruud, 01.07.2019 14:16
    +6
    што ани ни делали, ни идут дила, кракадил ни ловица, ни растет какос…..наконец то Свитолина стала похожа на себя, надеюсь дальше так же пойдет
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:16
    -2
    captain2009, 01.07.2019 14:14
    А навіщо ж Ви писали неприємні речі про Еліну кілька днів тому? Ви так її підтримували в Римі, і раптом така несподіванка від Вас коли вона програвала? Негарно це було, погодьтеся.
    Не не приємні, а адекватна критика... жодного ганебного коменту не було.... вибачте, але комусь і критиканути потрібно.. звичайно адекватно... я люблю теніс і переживаю не менше вашого за наших.... і не жалію що інколи даю собі волю критики....
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:14
    +1
    Lazio, 01.07.2019 14:12
    Оце наші валять... приємно.. я з Риму в Україну лечу... якраз через 10 хв... може встигну додивитися... таке приємне в дорогу - це сила.. Даяна і Еліна молодчаги сьогодні!!!
    А навіщо ж Ви писали неприємні речі про Еліну кілька днів тому? Ви так її підтримували в Римі, і раптом така несподіванка від Вас коли вона програвала? Негарно це було, погодьтеся.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:12
    0
    Еліно, так тримати! Якщо ти відпустиш її з 5:0, то ніхто не зрозуміє. ))
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:12
    +3
    Оце наші валять... приємно.. я з Риму в Україну лечу... якраз через 10 хв... може встигну додивитися... таке приємне в дорогу - це сила.. Даяна і Еліна молодчаги сьогодні!!!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:05
    +5
    Вот уже и на кураже играет, и это на траве Молодец)
    u6464u
    online
      u6464u, 01.07.2019 14:00
    -9
    Да с такой игрой Свитольке здесь делать нечего, в первом сэте не Свитолька выиграла а Гаврюша проиграла скорей можна так сказать.
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 13:56
    +4
    Все правильно делает Элина, не обостряет, держит мяч в игре..Да, в дальнейшем будет тяжело с более серьезными соперницами, но это лучше, чем бить по аутам и надеяться на удачу.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 13:54
    +4
    Є перша партія! Тяжко, але є! Еліно, тобі сьогодні вкрай важливо перемогти!
    vizuals
    online
      vizuals, 01.07.2019 13:52
    -5
    Еліна ще поперло, що Гаврялова зараз не у формі, бо з гри поки не помітно
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 13:49
    0
    dudigo78, 01.07.2019 13:47
    навіть не виникало сумнівів, що не подасть на сет
    Може хоч із другого разу Еля зможе подати на сет?
    anachar
      anachar, 01.07.2019 13:48
    -1
    Увы-все тоже!!!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 01.07.2019 13:47
    -2
    Віддала, 5:5
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.07.2019 13:47
    -4
    навіть не виникало сумнівів, що не подасть на сет
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 13:35
    0
    Есть брейк! Главное - не отдать сейчас свое.
    Elis
      Elis, 01.07.2019 14:17
    +6
    Ніщо так не тішить зір, як бублик, яким Еля пригостила суперницю. Молодчина! І Даянка не відстала від компанії.
    Ruud
      Ruud, 01.07.2019 14:16
    +6
    што ани ни делали, ни идут дила, кракадил ни ловица, ни растет какос…..наконец то Свитолина стала похожа на себя, надеюсь дальше так же пойдет
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 14:05
    +5
    Вот уже и на кураже играет, и это на траве Молодец)
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 01.07.2019 13:56
    +4
    Все правильно делает Элина, не обостряет, держит мяч в игре..Да, в дальнейшем будет тяжело с более серьезными соперницами, но это лучше, чем бить по аутам и надеяться на удачу.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 13:54
    +4
    Є перша партія! Тяжко, але є! Еліно, тобі сьогодні вкрай важливо перемогти!
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:12
    +3
    Оце наші валять... приємно.. я з Риму в Україну лечу... якраз через 10 хв... може встигну додивитися... таке приємне в дорогу - це сила.. Даяна і Еліна молодчаги сьогодні!!!
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:23
    +2
    Lazio, 01.07.2019 14:20
    І ще... приємно коли в коментах є люди які слідкують не тільки за гравцями, але й коментами.. за це вам респект!!! Справжній профі- вболівальник
    Дякую за відгук ) Але було так прикро читати негативні коменти саме від Вас, бо ми всі пам'ятаємо Ваші фотки з Риму, Еліну з прапором. Не приєднуйтесь до її хейтерів, ну самі ж казали, що вона проста ) А хейтерів і так вистачає.
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:20
    +2
    captain2009, 01.07.2019 14:14
    А навіщо ж Ви писали неприємні речі про Еліну кілька днів тому? Ви так її підтримували в Римі, і раптом така несподіванка від Вас коли вона програвала? Негарно це було, погодьтеся.
    І ще... приємно коли в коментах є люди які слідкують не тільки за гравцями, але й коментами.. за це вам респект!!! Справжній профі- вболівальник
    Lazio
    Lazio, 01.07.2019 14:18
    +2
    Ну все, є по 2:0 2:0!!!
    Тепер можна летіти спокійно😁
    Вітаю дівчата!!! Це інша справа!! Так тримати!!!!!!
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:17
    +2
    Получи, австралійська моск@лька, баранку у другому! Еліно, з перемогою!
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:14
    +1
    Lazio, 01.07.2019 14:12
    Оце наші валять... приємно.. я з Риму в Україну лечу... якраз через 10 хв... може встигну додивитися... таке приємне в дорогу - це сила.. Даяна і Еліна молодчаги сьогодні!!!
    А навіщо ж Ви писали неприємні речі про Еліну кілька днів тому? Ви так її підтримували в Римі, і раптом така несподіванка від Вас коли вона програвала? Негарно це було, погодьтеся.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 01.07.2019 13:07
    +1
    Виктор Гужва, 01.07.2019 12:15
    Сегодня теннисистка-одесситка может выиграть не первый и не последний матч, вероятность выигрыша 100%.
    А если не выиграет, съедите свою шляпу?
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 14:12
    0
    Еліно, так тримати! Якщо ти відпустиш її з 5:0, то ніхто не зрозуміє. ))
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 13:49
    0
    dudigo78, 01.07.2019 13:47
    навіть не виникало сумнівів, що не подасть на сет
    Може хоч із другого разу Еля зможе подати на сет?
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 13:35
    0
    Есть брейк! Главное - не отдать сейчас свое.
    captain2009
      captain2009, 01.07.2019 13:35
    0
    Есть брейк! Главное - не отдать сейчас свое.
    TarikUA
    TarikUA, 01.07.2019 13:25
    0
    Є в кого нормальне посилання на мач? А то в мене не йде(((