Олександр КАРАВАЄВ: В Динамо мене будуть пробувати на різних позиціях

Новачок київського клубу розповів про розмову з головним тренером команди Олександром Хацкевичем

Олександр КАРАВАЄВ: В Динамо мене будуть пробувати на різних позиціях
© ФК Динамо Київ. Олександр Караваєв
27-річний український новачок київського «Динамо» Олександр Караваєв розповів про розмову з головним тренером клубу Олександром Хацкевичем.
 
«З Олександром Миколайовичем ми говорили перед п'ятничної тренуванням. Розмова вийшла спокійною і легкою настільки, що у мене було відчуття, ніби з цією людиною я знайомий давним-давно.
 
Що ж стосується ролі, яка буде мені відводитися в «Динамо», то тренер сказав, що на цей рахунок все будемо розставляти по місцях по ходу тренувального процесу і контрольних матчів. Можливо, на першому етапі мене будуть пробувати на різних позиціях, а до чого це призведе, покаже час. Зараз же мова про те, що мене будуть використовувати на якійсь конкретній позиції, не йде. Думаю, мене будуть використовувати в тій якості, в якої я буду приносити максимальну користь команді», — зазначив Караваєв.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 01.07.2019 13:49
    0
    Для команды, которая планирует бороться за 2-3 место чемпионата Украины отличный игрок
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.07.2019 11:21
    0
    Crassus1, 01.07.2019 10:05
    Его позиция это Кендзьора и Цыганков, разве что Витю налево и правым вингером
    А зачем? С права хорошо играет Вербич!
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 01.07.2019 11:01
    +1
    Караваев будет джокером-затычкой слабых мест, коем были Гусев и Морозюк...
    ВВВ
    online
      ВВВ, 01.07.2019 10:18
    +1
    Дана інфа говорить про те що купував не Хацкевич а Суркіс.Тепер завдання Хацкевича пристроїти гравця на полі! І питання виникає -навіщо купували якщо не бачать його на конкретній позиції? Невже в Динамо так все добре по лініям?І чи не завдасть це шкоди збірній,якщо правого захисника будуть використовувати наприклад як лівого вінгера,чи можливо в центрі поля?І чи не позначиться це на його ігровій практиці? Хоча хозяїн барин,нехай купують що хочуть,аби від того користь була клубу.
    Crassus1
      Crassus1, 01.07.2019 10:05
    +1
    Его позиция это Кендзьора и Цыганков, разве что Витю налево и правым вингером
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.07.2019 09:56
    +1
    Олег Петюк, 01.07.2019 09:50
    Не фанат Шахты и Динамо, но надеюсь он усилит состав и в этом сезоне будет интрига.
    Ну динамо что бы стать чемпионам как раз Караваева не хватало) Его будут пробовать на разных позициях значит покупали как запасного!
    Олег Петюк
      Олег Петюк, 01.07.2019 09:50
    0
    Не фанат Шахты и Динамо, но надеюсь он усилит состав и в этом сезоне будет интрига.
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 01.07.2019 11:01
    +1
    Караваев будет джокером-затычкой слабых мест, коем были Гусев и Морозюк...
    ВВВ
    online
      ВВВ, 01.07.2019 10:18
    +1
    Дана інфа говорить про те що купував не Хацкевич а Суркіс.Тепер завдання Хацкевича пристроїти гравця на полі! І питання виникає -навіщо купували якщо не бачать його на конкретній позиції? Невже в Динамо так все добре по лініям?І чи не завдасть це шкоди збірній,якщо правого захисника будуть використовувати наприклад як лівого вінгера,чи можливо в центрі поля?І чи не позначиться це на його ігровій практиці? Хоча хозяїн барин,нехай купують що хочуть,аби від того користь була клубу.
    Crassus1
      Crassus1, 01.07.2019 10:05
    +1
    Его позиция это Кендзьора и Цыганков, разве что Витю налево и правым вингером
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.07.2019 09:56
    +1
    Олег Петюк, 01.07.2019 09:50
    Не фанат Шахты и Динамо, но надеюсь он усилит состав и в этом сезоне будет интрига.
    Ну динамо что бы стать чемпионам как раз Караваева не хватало) Его будут пробовать на разных позициях значит покупали как запасного!
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 01.07.2019 13:49
    0
    Для команды, которая планирует бороться за 2-3 место чемпионата Украины отличный игрок
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.07.2019 11:21
    0
    Crassus1, 01.07.2019 10:05
    Его позиция это Кендзьора и Цыганков, разве что Витю налево и правым вингером
    А зачем? С права хорошо играет Вербич!
    Олег Петюк
      Олег Петюк, 01.07.2019 09:50
    0
    Не фанат Шахты и Динамо, но надеюсь он усилит состав и в этом сезоне будет интрига.