Кевін Дюрент і Кайрі Ірвінг перейдуть в Бруклін

«Нетс» придбали двох суперзірок

Кевін Дюрент і Кайрі Ірвінг перейдуть в Бруклін
© Sports Illustrated. Кайрі Ірвінг, Кевін Дюрент
Зірковий форвард Кевін Дюрент продовжить кар'єру в «Бруклін Нетс».
 
Як повідомляє інсайдер Едріан Воджнаровскі, баскетболіст погодив з клубом з Нью-Йорка чотирирічний контракт на суму 164 млн доларів.
 
Нагадаємо, що 1 липня в НБА відкривається ринок вільних агентів. Сам Дюрент раніше відхилив опцію продовження контракту з «Голден Стейт Ворріорс». Очікується, що Кевін сам оголосить про своє рішення пізніше.
 
Відзначимо, що також в «Бруклін» перейде зоряний захисник Кайрі Ірвінг, який підпише з клубом контракт на 4 роки (161 млн доларів).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ESPN

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Zinch87
    Zinch87, 01.07.2019 10:29
    -1
    Slevin, 01.07.2019 01:39
    Очень зря...
    Люблю династию ГСВ
    За что? тем более династия - это громко сказано, да и тот факт, что они поламали Дюранта ради сеюминутного желания выиграть во что бы то ни стало, не делает им чести.
    Zinch87
    Zinch87, 01.07.2019 10:27
    +2
    Віталій Яценко, 01.07.2019 09:03
    Я так розумію, що він на пів року вилетів. І взагалі розпочалась якась дивна полоса травм минулого сезону. А ГСВ скоріше за все буде глобально перефарматовувати склад поступово. Томпсон теж у наступному сезоні раніше березня грати не буде. Тому беруть Рассела зараз. Але на 50% наступного сезону ГСВ навіть до плей-офф можуть не вийти. Хоча, можливо Казінс і замінить частково Дюранта.
    На год. Разрыв ахила, но все равно через год он вернется топовым игроком и это может стать годом Нетс.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 01.07.2019 09:03
    +2
    Я так розумію, що він на пів року вилетів. І взагалі розпочалась якась дивна полоса травм минулого сезону. А ГСВ скоріше за все буде глобально перефарматовувати склад поступово. Томпсон теж у наступному сезоні раніше березня грати не буде. Тому беруть Рассела зараз. Але на 50% наступного сезону ГСВ навіть до плей-офф можуть не вийти. Хоча, можливо Казінс і замінить частково Дюранта.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 08:42
    0
    Slevin, 01.07.2019 01:39
    Очень зря...
    Люблю династию ГСВ
    Ну не знаю, для мене Дюрант швидше асоціюється з Вестбруком і Оклахомою, ніж із династією Воїнівє От сплеш-бразерс Томпсон і Каррі, Ігудала і Грін - от ці хлопці так точно символізують еру підйому ГСВ.
    Serhiy Kovalov
    Serhiy Kovalov, 01.07.2019 04:15
    +5
    Вау, для Бруклина однозначно круто! Будет топ команда в независимости кто уйдет
    Slevin
      Slevin, 01.07.2019 01:39
    -2
    Очень зря...
    Люблю династию ГСВ
    Serhiy Kovalov
    Serhiy Kovalov, 01.07.2019 04:15
    +5
    Вау, для Бруклина однозначно круто! Будет топ команда в независимости кто уйдет
    Zinch87
    Zinch87, 01.07.2019 10:27
    +2
    Віталій Яценко, 01.07.2019 09:03
    Я так розумію, що він на пів року вилетів. І взагалі розпочалась якась дивна полоса травм минулого сезону. А ГСВ скоріше за все буде глобально перефарматовувати склад поступово. Томпсон теж у наступному сезоні раніше березня грати не буде. Тому беруть Рассела зараз. Але на 50% наступного сезону ГСВ навіть до плей-офф можуть не вийти. Хоча, можливо Казінс і замінить частково Дюранта.
    На год. Разрыв ахила, но все равно через год он вернется топовым игроком и это может стать годом Нетс.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 01.07.2019 09:03
    +2
    Я так розумію, що він на пів року вилетів. І взагалі розпочалась якась дивна полоса травм минулого сезону. А ГСВ скоріше за все буде глобально перефарматовувати склад поступово. Томпсон теж у наступному сезоні раніше березня грати не буде. Тому беруть Рассела зараз. Але на 50% наступного сезону ГСВ навіть до плей-офф можуть не вийти. Хоча, можливо Казінс і замінить частково Дюранта.
    vit-2
      vit-2, 01.07.2019 08:42
    0
    Slevin, 01.07.2019 01:39
    Очень зря...
    Люблю династию ГСВ
    Ну не знаю, для мене Дюрант швидше асоціюється з Вестбруком і Оклахомою, ніж із династією Воїнівє От сплеш-бразерс Томпсон і Каррі, Ігудала і Грін - от ці хлопці так точно символізують еру підйому ГСВ.