Аргентина обіграла Венесуелу і вийшла в півфінал Кубка Америки

Суперником аргентинців у півфіналі буде збірна Бразилії

16339
2
twitter.com/argentina
У Бразилії триває розіграш Кубка Америки. У другому чвертьфінальному матчі збірна Аргентини здобула непросту перемогу над суперниками з Венесуели з рахунком 2: 0. Аргентинці потужно почали зустріч і забили швидкий гол, на 10-й хвилині відзначився Лаутаро Мартінес. Однак, незабаром гра вирівнялася і венесуельці цілком могли відігратися. На 74-й хвилині після удару Агуеро з лінії штрафної невдало зіграв голкіпер венесуельців Фаріньес, який відбив м'яча перед собою, після чого Ло Чельсо спокійно вразив порожні ворота і зняв питання про переможця.

Збірна Аргентини стала другим півфіналістом Кубка Америки і за право зіграти у фінальному матчі посперечається з господарями турніру - командою Бразилії.