ЛИПОВЦЕВ: «Гроші заробляю в баскетболі 5х5. 3х3 - це для душі»
Гравець збірної України розповів про виступ команди на Європейських іграх

Форвард другої збірної України з баскетболу 3х3 Дмитро Липовцев прокоментував гру команди на Європейських іграх.
Нагадаємо, на Європейський іграх збірна України виграла два матчі, але в останній грі групового етапу поступилася Росії і не пробилася в плей-офф.
«Збірна Росії - більш збалансована команда. У них є домінуючий центровий. А у нас поки не всі настільки збалансовані і фізично розвинені. Тому зіткнулися з проблемами, які не змогли вирішити під час матчу. Як результат - програли.
Перед Європейськими іграми у нас був один загальний турнір. Ми разом зіграли шість матчів. Крім того, наші хлопці досить «зелені» саме в баскетболі 3х3. Це їх перший турнір такого рівня, тому й такий результат. Шкода, звичайно, що не пройшли групу. Коли дивилися фінальні матчі, то розуміли, що цілком нам все було під силу», - сказав Липовцев.
Також Дмитро Липовцев розповів про своє ставлення до баскетболу 3х3.
«Я - діючий гравець 5х5, поки без клубу. Насправді, гроші заробляю в 5х5, а 3х3 - це більше для душі. Тут можна довше грати. Є приклади: і в 40 років виступають на високому рівні, виграють челенджі, заробляють гроші в 3х3. Нам теж потрібно до цього прагнути і створити свою команду. Досвід реально дуже багато вирішує, тут потрібна постійна практика, адже 3х3 - це зовсім інший вид: інші м'ячі, інша постановка заслонів. Дуже багато нюансів», - сказав гравець.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол
|
13 березня 2025, 00:47
29

«Галактикос» вирвали путівку до чвертьфіналу

Футбол
|
13 березня 2025, 07:23
2

ПСЖ – Астон Вілла, Арсенал – Реал, Барселона – Боруссія Д, Баварія – Інтер

Баскетбол
|
13.03.2025, 14:51



Коментарі 0