Леся Цуренко - Заріна Діяс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола турніру в Істборні

Леся Цуренко - Заріна Діяс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Леся Цуренко
У вівторок, 25 червня, друга ракетка України Леся Цуренко (№33 WTA) дограє матч першого раунду на трав'яному турнірі серії Прем'єр у Істборні.
 
Українка в понеділок почала матч проти лакі-лузера Заріни Діяс з Казахстану (№89 WTA), але змагальний день був завершений достроково через дощ. У вівторок зустріч продовжиться другим запуском на корті №4 після матчу Стосур - Кенін. Орієнтовний час початку матчу - 14:30 за Києвом.
 
Рахунок на момент зупинки:
 
Істборн. Перше коло
Леся Цуренко (Україна) - Заріна Діяс (Казахстан) - 6:2, 3:0 (призупинений)
 
 
Раніше дівчата зустрічалися 3 рази, Цуренко виграла один матч.
 
У другому колі переможниця матчу зустрінеться з Ребеккою Петерсон зі Швеції (№66 WTA).
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 
 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    serg
      serg, 24.06.2019 20:13
    +6
    как можно смотреть женский теннис без звука? Без этих ритмичных и вместе с тем душераздирающих криков, как будто теннисистка вышла на корт с целью обязательно сегодня родить дитё или ей просто захотелось позаниматься любовью, отдаваясь чувствам. Словно смотришь немое кино с плохонькими актрисами, не умеющими мимикой и жестами отыграть на корте всю гамму переживаний беззвучного кино
    frack777
      frack777, 24.06.2019 20:03
    -9
    Элина сегодня выиграет, а Леся вряд ли.
    ВаняЧіх
      ВаняЧіх, 24.06.2019 19:47
    0
    є ссилки з звуком?
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 24.06.2019 18:14
    +2
    Леся и Юля просто созданы для того, чтоб играть друг против друга 😆
    http://prntscr.com/o5zwv8
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 24.06.2019 17:25
    +1
    andre2020, 24.06.2019 16:54
    турнир для лаки лузеров минелла сразу в 1/16 попала и зачем побеждать соперниц голубич .диас выше по рейтингу 1/32 минелла 1/16 и зачем 98 в рейтинге идиотизм а не турнир
    Отой турнір "взять и отменить"!!!! )))
    andre2020
      andre2020, 24.06.2019 16:54
    +4
    турнир для лаки лузеров минелла сразу в 1/16 попала и зачем побеждать соперниц голубич .диас выше по рейтингу 1/32 минелла 1/16 и зачем 98 в рейтинге идиотизм а не турнир
    Vladlen
      Vladlen, 24.06.2019 15:08
    +9
    Вот и пошли отказы, оказывается нужно было проиграть в квалификации, и тебе достанется легче соперница
    Vladlen
      Vladlen, 24.06.2019 15:08
    +9
    Вот и пошли отказы, оказывается нужно было проиграть в квалификации, и тебе достанется легче соперница
    serg
      serg, 24.06.2019 20:13
    +6
    как можно смотреть женский теннис без звука? Без этих ритмичных и вместе с тем душераздирающих криков, как будто теннисистка вышла на корт с целью обязательно сегодня родить дитё или ей просто захотелось позаниматься любовью, отдаваясь чувствам. Словно смотришь немое кино с плохонькими актрисами, не умеющими мимикой и жестами отыграть на корте всю гамму переживаний беззвучного кино
    andre2020
      andre2020, 24.06.2019 16:54
    +4
    турнир для лаки лузеров минелла сразу в 1/16 попала и зачем побеждать соперниц голубич .диас выше по рейтингу 1/32 минелла 1/16 и зачем 98 в рейтинге идиотизм а не турнир
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 24.06.2019 18:14
    +2
    Леся и Юля просто созданы для того, чтоб играть друг против друга 😆
    http://prntscr.com/o5zwv8
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 24.06.2019 17:25
    +1
    andre2020, 24.06.2019 16:54
    турнир для лаки лузеров минелла сразу в 1/16 попала и зачем побеждать соперниц голубич .диас выше по рейтингу 1/32 минелла 1/16 и зачем 98 в рейтинге идиотизм а не турнир
    Отой турнір "взять и отменить"!!!! )))
    ВаняЧіх
      ВаняЧіх, 24.06.2019 19:47
    0
    є ссилки з звуком?