Москальова завоювала срібло на Європейських іграх

Українська команда з самбо зібрала в Мінську колекцію з 6 медалей

Москальова завоювала срібло на Європейських іграх
© Facebook. Катерина Москальова
Українська спортсменка Катерина Москальова, яка виступала у ваговій категорії до 68 кг, поставила срібну точку в виступі українських самбістів на Європейських іграх-2019.
 
Москальова поступилася у фінальній сутичці хорватка Луції Бабич (0:4). Таким чином, українська команда з самбо зібрала відмінну медальну колекцію в Мінську: золото, три срібла і дві бронзи.
 
Нагадаємо, сьогодні також українка Галина Ковальська завоювала бронзу Європейських ігор з самбо.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:41
    0
    vizuals, sarnet32
    Спасибо, парни
    sarnet32
      sarnet32, 23.06.2019 22:38
    +1
    Mda, 23.06.2019 22:23
    А где смотрел?
    Будь в курсе - сникерсуй и не гальмуй. С командными соревнованиями проходят и личные соревнования. наши эстафетные команды взяли по золото, Бех и Бондаренко бронзу. А Плотицина серебро.
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:37
    +1
    Mda, 23.06.2019 22:34
    Это точно) спасибо
    В частности тут в розделе Other
    jokerlivestream.com
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:34
    0
    vizuals, 23.06.2019 22:32
    В инете на одном из стриммерских сайтов - британская трансляция. А вообще с трансляциями из Минска ситуация, как будто с Марса ее ведут)))
    Это точно) спасибо
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:32
    0
    Mda, 23.06.2019 22:23
    А где смотрел?
    В инете на одном из стриммерских сайтов - британская трансляция. А вообще с трансляциями из Минска ситуация, как будто с Марса ее ведут)))
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:23
    0
    vizuals, 23.06.2019 22:17
    Краще б я не бачив, як БАбіч возила Москальову по полу на протязі всього поєдинку, робила з неї вузли. Але все ж такі срібло є срібло
    А где смотрел?
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:17
    0
    Краще б я не бачив, як БАбіч возила Москальову по полу на протязі всього поєдинку, робила з неї вузли. Але все ж такі срібло є срібло
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:17
    0
    sarnet32, 23.06.2019 21:45
    Аууууууууууууу. Уже в легкой атлетике 3 медали - золото, серебро, бронза!!!!
    Так то квалификация
    sarnet32
      sarnet32, 23.06.2019 21:45
    0
    Аууууууууууууу. Уже в легкой атлетике 3 медали - золото, серебро, бронза!!!!
    sarnet32
      sarnet32, 23.06.2019 22:38
    +1
    Mda, 23.06.2019 22:23
    А где смотрел?
    Будь в курсе - сникерсуй и не гальмуй. С командными соревнованиями проходят и личные соревнования. наши эстафетные команды взяли по золото, Бех и Бондаренко бронзу. А Плотицина серебро.
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:37
    +1
    Mda, 23.06.2019 22:34
    Это точно) спасибо
    В частности тут в розделе Other
    jokerlivestream.com
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:41
    0
    vizuals, sarnet32
    Спасибо, парни
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:34
    0
    vizuals, 23.06.2019 22:32
    В инете на одном из стриммерских сайтов - британская трансляция. А вообще с трансляциями из Минска ситуация, как будто с Марса ее ведут)))
    Это точно) спасибо
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:32
    0
    Mda, 23.06.2019 22:23
    А где смотрел?
    В инете на одном из стриммерских сайтов - британская трансляция. А вообще с трансляциями из Минска ситуация, как будто с Марса ее ведут)))
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:23
    0
    vizuals, 23.06.2019 22:17
    Краще б я не бачив, як БАбіч возила Москальову по полу на протязі всього поєдинку, робила з неї вузли. Але все ж такі срібло є срібло
    А где смотрел?
    vizuals
    online
      vizuals, 23.06.2019 22:17
    0
    Краще б я не бачив, як БАбіч возила Москальову по полу на протязі всього поєдинку, робила з неї вузли. Але все ж такі срібло є срібло
    Mda
      Mda, 23.06.2019 22:17
    0
    sarnet32, 23.06.2019 21:45
    Аууууууууууууу. Уже в легкой атлетике 3 медали - золото, серебро, бронза!!!!
    Так то квалификация
    sarnet32
      sarnet32, 23.06.2019 21:45
    0
    Аууууууууууууу. Уже в легкой атлетике 3 медали - золото, серебро, бронза!!!!