| Оновлено 23 червня 2019, 14:10
2389
5

Європейські ігри. Жіноча збірна України 3х3 не вийшла до 1/4 фіналу

У вирішальному поєдинку українська команда поступилася збірній Естонії з рахунком 17:20

2389
5
ФБУ

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 поступилася команді Естонії в заключному матчі групового етапу змагань на Європейських іграх — 17:20.

Завдяки двом влучанням Рульової, українки вийшли вперед на старті та захопили ігрову перевагу. За кілька хвилин суперниці зрівняли рахунок. Однак дальні влучання Рульової та Космач повернули українським дівчатам лідерство.

Вирішальною стала заключна хвилина. Суперниці покарали українську команду за фоли й вирвали перемогу.

Відтак збірна України разом з іспанською командою фінішувала з двома перемогами. Та у Іспанії краща середня результативність. То ж у чвертьфінал вийшли Естонія та Іспанія.

Напередодні чоловіча збірна України також не змогла пробитися в чвертьфінал.