Європейські ігри. Українки завоювали 4 медалі в самбо

На п'єдестал пошани зійшли Олена Сайко, Наталія Смаль, Анастасія Новікова та Анастасія Сапсай

Європейські ігри. Українки завоювали 4 медалі в самбо
© НОК України. Анастасія Сапсай
Відразу чотири українські самбістки завоювали медалі на Європейських іграх, які проходять в Мінську.
 
Анастасія Сапсай у ваговій категорії понад 80 кг з рахунком 4:0 здолала Олену Кебадзе з Грузії і виграла для України третю золоту медаль на турнірі.
 
Наталія Смаль здобула перемогу в бронзовій сутичці у категорії до 72 кг, здолавши з рахунком 2:0 болгарку Цветеліну Цветанову.
 
Анастасія Новікова у фінальній сутичці вагової категорії до 48 кг з рахунком 0:2 поступилася росіянці Олені Бондарьовій.
 
Олена Сайко також поступилася росіянці у фіналі до 64 кг. З рахунком 0:7 українка програла Катерині Онопрієнко.
 
Нагадаємо, раніше Дар'я Білодід і Георгій Зантарая виграли золоті медалі в дзюдо.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    fedd1979
      fedd1979, 22.06.2019 22:50
    +9
    Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    Ти просто кончене чмо. Хто тобі дав право звинувачувати людей в тому, що тобі сниться? Я люблю свою державу, а ти - просто дурак якраз із комплексом меншовартості, який хочеш побачити в інших. Ми безліч разів програвали кому завгодно, не лише росіянам. І в них теж вигравали не раз. Чому ж ми не можемо програти їм у самбо чи в інших видах спорту, якщо в них - у рази більше медалей як у літніх, так і у зимових видах спорту? Це проста статистика будь-якого року. Але ми вигравали у них не раз - і у тенісі, і в боксі, і ось сьогодні Білодід. А ти як дурак, то тобі тільки й ввижається всюди Росія. Просто працюй на розвиток своєї Батьківщини і не скигли.
    Andy Chak
      Andy Chak, 22.06.2019 22:18
    -5
    Хоча ти, як ватнік (тільки не кажи, що "спорт внє палітікі"), напевне забув, що всі скандали з допінгом, причому в наймастабніших розмірах, пов'язані тільки з рассєєю, але кому я це говорю, вам же сси в очі, а ви кажете, що роса, любітєлі "русскава міра", бля!
    Andy Chak
      Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    -6
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:03
    +1
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:00
    +4
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Дякую за тверезий погляд на речi
    fedd1979
      fedd1979, 22.06.2019 21:46
    +8
    Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Andy Chak
      Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    -11
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    fedd1979
      fedd1979, 22.06.2019 22:50
    +9
    Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    Ти просто кончене чмо. Хто тобі дав право звинувачувати людей в тому, що тобі сниться? Я люблю свою державу, а ти - просто дурак якраз із комплексом меншовартості, який хочеш побачити в інших. Ми безліч разів програвали кому завгодно, не лише росіянам. І в них теж вигравали не раз. Чому ж ми не можемо програти їм у самбо чи в інших видах спорту, якщо в них - у рази більше медалей як у літніх, так і у зимових видах спорту? Це проста статистика будь-якого року. Але ми вигравали у них не раз - і у тенісі, і в боксі, і ось сьогодні Білодід. А ти як дурак, то тобі тільки й ввижається всюди Росія. Просто працюй на розвиток своєї Батьківщини і не скигли.
    fedd1979
      fedd1979, 22.06.2019 21:46
    +8
    Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:00
    +4
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Дякую за тверезий погляд на речi
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:03
    +1