Европейские игры. Украинки завоевали 4 медали в самбо

На пьедестал почета взошли Елена Сайко, Наталия Смаль, Анастасия Новикова и Анастасия Сапсай

Европейские игры. Украинки завоевали 4 медали в самбо
© НОК Украины. Анастасия Сапсай
Сразу четыре украинские самбистки завоевали медали на Европейских играх, которые проходят в Минске.
 
Анастасия Сапсай в весовой категории свыше 80 кг со счетом 4:0 одолела Елену Кебадзе из Грузии и выиграла для Украины третью золотую медаль на турнире.
 
Наталия Смаль одержала победу в бронзовой схватке в весовой категории до 72 кг, одолев со счетом 2:0 болгарку Цветелину Цветанову.
 
Анастасия Новикова в финальной схватке весовой категории до 48 кг со счетом 0:2 уступила золото россиянке Елене Бондаревой.
 
Елена Сайко также уступила россиянке в финале до 64 кг. Со счетом 0:7 украинка проиграла Екатерине Оноприенко.
 
Напомним, ранее Дарья Билодид и Георгий Зантарая выиграли золотые медали в дзюдо.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    fedd1979
    online
    fedd1979, 22.06.2019 22:50
    +9
    Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    Ти просто кончене чмо. Хто тобі дав право звинувачувати людей в тому, що тобі сниться? Я люблю свою державу, а ти - просто дурак якраз із комплексом меншовартості, який хочеш побачити в інших. Ми безліч разів програвали кому завгодно, не лише росіянам. І в них теж вигравали не раз. Чому ж ми не можемо програти їм у самбо чи в інших видах спорту, якщо в них - у рази більше медалей як у літніх, так і у зимових видах спорту? Це проста статистика будь-якого року. Але ми вигравали у них не раз - і у тенісі, і в боксі, і ось сьогодні Білодід. А ти як дурак, то тобі тільки й ввижається всюди Росія. Просто працюй на розвиток своєї Батьківщини і не скигли.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.06.2019 22:18
    -5
    Хоча ти, як ватнік (тільки не кажи, що "спорт внє палітікі"), напевне забув, що всі скандали з допінгом, причому в наймастабніших розмірах, пов'язані тільки з рассєєю, але кому я це говорю, вам же сси в очі, а ви кажете, що роса, любітєлі "русскава міра", бля!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    -6
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    savigo
    savigo, 22.06.2019 22:03
    +1
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:00
    +4
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Дякую за тверезий погляд на речi
    fedd1979
    online
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    +8
    Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    -10
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    fedd1979
    online
    fedd1979, 22.06.2019 22:50
    +9
    Andy Chak, 22.06.2019 22:14
    Уявляти можеш тільки ти, а я аналізую, так що любитель параші, на спорт.ру вали, спеціаліст хєрів!!!
    Ти просто кончене чмо. Хто тобі дав право звинувачувати людей в тому, що тобі сниться? Я люблю свою державу, а ти - просто дурак якраз із комплексом меншовартості, який хочеш побачити в інших. Ми безліч разів програвали кому завгодно, не лише росіянам. І в них теж вигравали не раз. Чому ж ми не можемо програти їм у самбо чи в інших видах спорту, якщо в них - у рази більше медалей як у літніх, так і у зимових видах спорту? Це проста статистика будь-якого року. Але ми вигравали у них не раз - і у тенісі, і в боксі, і ось сьогодні Білодід. А ти як дурак, то тобі тільки й ввижається всюди Росія. Просто працюй на розвиток своєї Батьківщини і не скигли.
    fedd1979
    online
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    +8
    Andy Chak, 22.06.2019 21:36
    Бля, якийсь синдром меншовартості у наших спортсменів (не у всіх, але в більшості) перед мишебратьями - всіх суперників виносять, як тільки парашинці, відразу нічого не виходить, дрож в колінах. Де настрой на мельдонієвців, в рассєї 99% спортсменів на хімії сидять, в більшості поки ще невідомій ВАДА, на жаль!!!
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    savigo
      savigo, 22.06.2019 22:00
    +4
    fedd1979, 22.06.2019 21:46
    А уявити, що ті просто сильніші у спорті не можна?
    Дякую за тверезий погляд на речi
    savigo
    savigo, 22.06.2019 22:03
    +1