Гравці Камеруну відмовилися вилітати на Кубок африканських націй

Футболісти незадоволені розміром премій і вимагають в два рази більше

Гравці Камеруну відмовилися вилітати на Кубок африканських націй
© Twitter
Гравці збірної Камеруну відмовилися залишати свій готель в Яунде, щоб відправитися в Єгипет на Кубок африканських націй. Літак з командою на борту повинен був вилетіти в четвер увечері, проінформував прес-секретар національної команди.
 
Гравці незадоволені розміром премій, які їм виплатило міністерство спорту Камеруну. Кожен з футболістів отримав приблизно по 35 тисяч доларів, але вони вимагають в два рази більше. Не виключено, що найближчим часом сторони досягнуть компромісу, і «неприборкані леви» відправляться на турнір в п'ятницю.
 
Свій перший матч на турнірі збірна Камеруну, діючий чемпіон, проведе проти збірної Гвінеї-Бісау 25 червня.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Reuters

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 23.06.2019 00:42
    +1
    Andy_P, 23.06.2019 00:17
    Т.Е. на сегодняшний день - попасть в сборную и играть на континентальном турнире - унылая обязаловка и лишняя нагрузка? Не реклама и возможность проявить себя? А про дворника Васю - это мнение эксперта?
    много знаешь победителей КАН, которые засветились благодаря этому?
    скорее знаешь, что есть страна Габон, потому что Обамеянг - габонец
    многих ли интерисуют участники континентального турнира азии и там океании?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 23.06.2019 00:17
    0
    Alexey Antonenko, 22.06.2019 14:08
    Представляю как дворник Вася работает ставку где-то в ТРЦ а после работы за патриотическую идею идёт убирать национальный парк.
    Т.Е. на сегодняшний день - попасть в сборную и играть на континентальном турнире - унылая обязаловка и лишняя нагрузка? Не реклама и возможность проявить себя? А про дворника Васю - это мнение эксперта?
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 22.06.2019 14:08
    0
    Andy_P, 22.06.2019 02:33
    Это сборная. Не клуб. Промолчу о патриотизме итд, но: некоторые из "известных" африканских футболистов по-хорошему, должны ещё и доплачивать за возможность "засветиться", а вместо этого - шантаж
    Представляю как дворник Вася работает ставку где-то в ТРЦ а после работы за патриотическую идею идёт убирать национальный парк.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 22.06.2019 02:33
    -1
    Alexey Antonenko, 21.06.2019 21:27
    Часто за идею работаешь? А играть в футбол это их работа.
    Это сборная. Не клуб. Промолчу о патриотизме итд, но: некоторые из "известных" африканских футболистов по-хорошему, должны ещё и доплачивать за возможность "засветиться", а вместо этого - шантаж
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 21.06.2019 21:27
    +1
    Вадим Максимов, 21.06.2019 20:14
    Патріоти)
    В клубах мало зороблять, чи шо.
    Був би прикол, якщо б не дійшли компромісу)
    Часто за идею работаешь? А играть в футбол это их работа.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 21.06.2019 20:14
    -2
    Патріоти)
    В клубах мало зороблять, чи шо.
    Був би прикол, якщо б не дійшли компромісу)
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 23.06.2019 00:42
    +1
    Andy_P, 23.06.2019 00:17
    Т.Е. на сегодняшний день - попасть в сборную и играть на континентальном турнире - унылая обязаловка и лишняя нагрузка? Не реклама и возможность проявить себя? А про дворника Васю - это мнение эксперта?
    много знаешь победителей КАН, которые засветились благодаря этому?
    скорее знаешь, что есть страна Габон, потому что Обамеянг - габонец
    многих ли интерисуют участники континентального турнира азии и там океании?
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 21.06.2019 21:27
    +1
    Вадим Максимов, 21.06.2019 20:14
    Патріоти)
    В клубах мало зороблять, чи шо.
    Був би прикол, якщо б не дійшли компромісу)
    Часто за идею работаешь? А играть в футбол это их работа.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 23.06.2019 00:17
    0
    Alexey Antonenko, 22.06.2019 14:08
    Представляю как дворник Вася работает ставку где-то в ТРЦ а после работы за патриотическую идею идёт убирать национальный парк.
    Т.Е. на сегодняшний день - попасть в сборную и играть на континентальном турнире - унылая обязаловка и лишняя нагрузка? Не реклама и возможность проявить себя? А про дворника Васю - это мнение эксперта?
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 22.06.2019 14:08
    0
    Andy_P, 22.06.2019 02:33
    Это сборная. Не клуб. Промолчу о патриотизме итд, но: некоторые из "известных" африканских футболистов по-хорошему, должны ещё и доплачивать за возможность "засветиться", а вместо этого - шантаж
    Представляю как дворник Вася работает ставку где-то в ТРЦ а после работы за патриотическую идею идёт убирать национальный парк.