Джерело: Зінченко підписав новий контракт з Манчестер Сіті

Клуб незабаром повинен оголосити про нову угоду з футболістом

Джерело: Зінченко підписав новий контракт з Манчестер Сіті
© ФК Манчестер Сіті. Олександр Зінченко
Гравець національної збірної України Олександр Зінченко підписав новий договір з «Манчестер Сіті». Угода розрахована на п'ять років. Офіційно про контракт має бути оголошено вже 20 червня.
 
22-річний українець часто виходить грати на позиції лівого захисника, де конкурує за місце в стартовому складі команди Бенжаменом Менді. Тренери «містян» не приховують, що дуже задоволені грою українського футболіста
 
У сезоні, що завершився Зінченко зіграв на клубному рівні 29 матчів. На рахунку футболіста 1 забитий м'яч і 5 результативних передач. Всього у складі «Манчестер Сіті» він зіграв 37 матчів у внутрішніх англійських турнірах, у всіх цих іграх «містяни» здобули перемоги.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Чемпіонат

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 20.06.2019 12:57
    0
    nomad, 20.06.2019 07:01
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    У нас еще заробитчане туда ездят,что ты предлогаеш
    REALIST
    online
      REALIST, 20.06.2019 10:02
    +5
    nomad, 20.06.2019 07:01
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    Ну, школьники - поколение молодое... Им в отличии от заангажированных стариков (тоскующим по совке) видней что лучше: любить свою страну или пресмыкаться перед азиатскими "братьями"... А Зинченку желаю удачи в клубе и особенно в сборной!
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 20.06.2019 09:04
    +9
    37 матчів - 37 перемог. Просто шикарно.
    stopor2016
    online
    stopor2016, 20.06.2019 07:28
    +7
    nomad, 20.06.2019 07:01
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    Ну пусть и Зина москалю морду начистит , так можно .
    nomad
      nomad, 20.06.2019 07:01
    -11
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 20.06.2019 09:04
    +9
    37 матчів - 37 перемог. Просто шикарно.
    stopor2016
    online
    stopor2016, 20.06.2019 07:28
    +7
    nomad, 20.06.2019 07:01
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    Ну пусть и Зина москалю морду начистит , так можно .
    REALIST
    online
      REALIST, 20.06.2019 10:02
    +5
    nomad, 20.06.2019 07:01
    Его уже наши школьники разлюбили за Мацкву Туда только Усику можно ездить на мордобои...
    Ну, школьники - поколение молодое... Им в отличии от заангажированных стариков (тоскующим по совке) видней что лучше: любить свою страну или пресмыкаться перед азиатскими "братьями"... А Зинченку желаю удачи в клубе и особенно в сборной!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 20.06.2019 12:57
    0