Жуніор МОРАЕС: «Я сумую за Бразилією»

Форвард «Шахтаря» не проти повернутися в «Сантос»

Жуніор МОРАЕС: «Я сумую за Бразилією»
© УАФ. Жуніор Мораес

Нападаючий «Шахтаря» і збірної України Жуніор Мораес натякнув на своє повернення в бразильський «Сантос», де він починав свою кар'єру:

«Я граю в «Шахтарі» зі своїми друзями, нам дуже весело, без цього ніяк. «Сантос» - найвідоміша команда в світі, з якої вийшли король Пеле і багато інших зірок.

Я дуже сумую за Бразилією, я був дуже молодий, коли покинув її. З тих пір багато чого змінилося. Цікаво, як би це було - знову грати за «Сантос». Я вболіваю за «Сантос» і завжди буду вболівати».

Раніше Апеляційний комітет ФІФА відхилив протест у справі Мораеса.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ВВВ
      ВВВ, 20.06.2019 10:20
    -1
    Вадим Максимов, 20.06.2019 00:25
    Гравець рівня, Брандао-2, чи трандао як його називали)
    Невже в шахті влаштовує цей форварт...де молоді Напи, хоча б на преспективу?)
    Так молодих в Шахті повно!Той самий Кайоде якому 21 рік і той самий Сікан,якому 17 років.Є ще парочка атакувальних гравців.Головна проблема всіх команд та академій світу,що багато талантів губиться при переході з юнацького у дорослий футбол. В усіх академіях при клубах повний набір вихованців по роках,нестачі не відчувають.Та й відбір до академії роблять по здібностям а не беруть перших-ліпших з вулиці. І ось при такій благосній картині чому ніхто не замислюється чому в Україні так мало талановитих футболістів? Я маю на увазі не молодь в вже дорослих,яким більше 23 років.Чому?І така картина в кожній країні,зірки з*являються дуже рідко.
    ВВВ
      ВВВ, 20.06.2019 10:11
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 20.06.2019 09:24
    Останні ігри показують, що без і без легіонерів сумнівних при правилтній тактиці та самовіддачі можуть обігрувати будь-кого. Принаймні півзахист точно впорядку, а напад слід залучати когось з молодих. Нафіг зі збірної списати навічно різних кормильців, гастарбайтерів, рахітів ( Кравців, Бесєдіних)....
    Останні ігри кого?Збірної? Так ці питання задавайте Шевченку,Маркевичу чи ще комусь з ФФУ.Це перше.А друге-скільки у нас "легіонерів" у збірній? А якщо ти про клуби то скажи будь ласка ти який клуб мав на увазі? Якщо Шахтар то вони не вийшли би з групи ЛЧ гарантовано ри цьому з очками в загальний залік теж були би проблеми. А якщо Динамо,то навіщо тоді Динамо купувало Соля,Вербіча,Дуелунда та інших? на їхні позиції хіба не було кандидатів із власних вихованців?Чи може хтось з українських футболістів відмовився би грати а Динамо,якщо би йому запропонували? От і виходить що написав ти повну маячню.
    ВВВ
      ВВВ, 20.06.2019 10:04
    -1
    Тих журналістів вже розстрілювати треба або відсилати до села корівники від гною вичіщати.Можливо тоді вони почнуть думати перед тим як щось закинути в інформаційний простір. От скажіть мені(можливо я читати не вмію) де в приведених словах Мораєса звучить що він " намекнул на свое возвращение в бразильский "Сантос" ???? Можливо те що він грав у Сантосі на початку своєї кар*єри? Чи може в словах що він і досі вболіває за Сантос? Але ж не за Корінтіанс чи Ботафого йому вболівати якщо він грав у Сантосі!!! А може то слова про те що він сумує за Бразилією? Так покажіть мені найуспішнішого бразильця який грає у Европі,який не сумує за Бразилією.Це наші футболісти по закінченні сезону летять на Багами,Гаваї тощо.А всі бразильські футболісти по закінченні сезону летять додому в Бразилію!!!
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 20.06.2019 09:26
    -2
    Бразильців вигнати! Організуємо СУПЕРКОЛГОСПНИЙ ФУТБОЛ !
    Тим більше що початок у селі Ковалівці вже покладено -
    Колос із Ковалівки вже в УПЛ !
    Слава колгоспному футболу !
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.06.2019 09:24
    -2
    Останні ігри показують, що без і без легіонерів сумнівних при правилтній тактиці та самовіддачі можуть обігрувати будь-кого. Принаймні півзахист точно впорядку, а напад слід залучати когось з молодих. Нафіг зі збірної списати навічно різних кормильців, гастарбайтерів, рахітів ( Кравців, Бесєдіних)....
    vitaly78
      vitaly78, 20.06.2019 08:26
    +1
    Давай, вали в свою Бразилию!!! Счастливого пути!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 20.06.2019 08:18
    +1
    Украинец, мать его.....
    Istm
      Istm, 20.06.2019 07:18
    +3
    вообщем, баннер на стадионе против натурализации очень актуален.
    PFCLviv
      PFCLviv, 20.06.2019 07:14
    0
    Таке враження шо український паспорт йому дали для того шоб позлити Динамо і українців !
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 20.06.2019 00:25
    +1
    Гравець рівня, Брандао-2, чи трандао як його називали)
    Невже в шахті влаштовує цей форварт...де молоді Напи, хоча б на преспективу?)
    УАФ - М а ф і я
    online
      УАФ - М а ф і я , 19.06.2019 23:26
    +2
    JulikoB, 19.06.2019 22:32
    Ну и нафига ему давали украинское гражданство?
    Задание шахты выполняли, чтоб у них меньше легионеров было. О сборной Украины, они меньше всего думали. Мораеса сборная Украины, как и сама страна и нафиг не нужны. И никогда для него Украина, по настоящему родной не будет...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 19.06.2019 22:38
    +1

    Шалавес так и Мариупольского гранда скоро прокинет
    vitaha33
      vitaha33, 19.06.2019 22:35
    +13
    Скільки вовка не корми... Один Едмар виключення з правил
    JulikoB
      JulikoB, 19.06.2019 22:33
    +3
    Я играю в «Шахтере» со своими друзьями, нам очень весело, без этого никак
    ------------------------------------------------
    Это мы уже поняли.
    JulikoB
      JulikoB, 19.06.2019 22:32
    +12
    Ну и нафига ему давали украинское гражданство?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 19.06.2019 22:35
    +13
    Скільки вовка не корми... Один Едмар виключення з правил
    JulikoB
      JulikoB, 19.06.2019 22:32
    +12
    Ну и нафига ему давали украинское гражданство?
    Istm
      Istm, 20.06.2019 07:18
    +3
    вообщем, баннер на стадионе против натурализации очень актуален.
    JulikoB
      JulikoB, 19.06.2019 22:33
    +3
    Я играю в «Шахтере» со своими друзьями, нам очень весело, без этого никак
    ------------------------------------------------
    Это мы уже поняли.
    УАФ - М а ф і я
    online
      УАФ - М а ф і я , 19.06.2019 23:26
    +2
    JulikoB, 19.06.2019 22:32
    Ну и нафига ему давали украинское гражданство?
    Задание шахты выполняли, чтоб у них меньше легионеров было. О сборной Украины, они меньше всего думали. Мораеса сборная Украины, как и сама страна и нафиг не нужны. И никогда для него Украина, по настоящему родной не будет...
    vitaly78
      vitaly78, 20.06.2019 08:26
    +1
    Давай, вали в свою Бразилию!!! Счастливого пути!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 20.06.2019 08:18
    +1
    Украинец, мать его.....
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 20.06.2019 00:25
    +1
    Гравець рівня, Брандао-2, чи трандао як його називали)
    Невже в шахті влаштовує цей форварт...де молоді Напи, хоча б на преспективу?)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 19.06.2019 22:38
    +1

    Шалавес так и Мариупольского гранда скоро прокинет
    PFCLviv
      PFCLviv, 20.06.2019 07:14
    0
    Таке враження шо український паспорт йому дали для того шоб позлити Динамо і українців !