Тренер Васко да Гама просить клуб підписати Алана Патріка

Вандерлей Лушембурго дуже зацікавлений в переході хавбека «гірників»

Тренер Васко да Гама просить клуб підписати Алана Патріка
© ФК Шахтар. Алан Патрік
Півзахисник «Шахтаря» Алан Патрік є однією із пріоритетних фігур на трансферному ринку для «Васко да Гама».
 
Підписати хавбека керівництво бразильського клубу попросив особисто головний тренер команди Вандерлей Лушембурго.
 
Раніше повідомлялося, що «Васко да Гама» найближчим часом збирається зробити офіційну пропозицію «Шахтарю» по переходу Алана Патріка.
 
В УПЛ-2018/19 Алан Патрік був ключовим гравцем донецької команди, провівши 27 поєдинків і відзначившись у них 2 голами та 7 результативними передачами.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 16.06.2019 20:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Качественный игрок, хоть и без сверхспособностей.
    Техничный, быстрый с мячом - хорош в подыгрыше, что важно - не "хрустальный" - в таком возрасте сыграл достаточно много игр и - обошелся без травм.
    Т.к. он еще на контракте - пусть бразильцы (если очень надо) его покупают. Думаю, клуб возможно даст ему скидку (хотя, в этом сезоне вряд ли клуб отдаст его "по дешевке" - для ротации он очень важный игрок).
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.06.2019 14:47
    0
    Бабло , 16.06.2019 12:12
    Дорогие дрова нынче
    Патрик это типичный игрок бразильского чемпионата! Так что пускай покупают!
    kvlad200760
      kvlad200760, 16.06.2019 12:28
    +7
    Вболівальники клубу Шахтар теж дуже просять купити в нас Алана Патріка!!! Ми згодні що цей гравець переріс рівень Шахтаря і йому треба рухатися далі!!!
    Бабло
      Бабло , 16.06.2019 12:12
    +1
    Дорогие дрова нынче
    Talina1
    Talina1, 16.06.2019 12:07
    +2
    І ще й доплатити...
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 16.06.2019 12:28
    +7
    Вболівальники клубу Шахтар теж дуже просять купити в нас Алана Патріка!!! Ми згодні що цей гравець переріс рівень Шахтаря і йому треба рухатися далі!!!
    Talina1
    Talina1, 16.06.2019 12:07
    +2
    І ще й доплатити...
    Бабло
      Бабло , 16.06.2019 12:12
    +1
    Дорогие дрова нынче
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 16.06.2019 20:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Качественный игрок, хоть и без сверхспособностей.
    Техничный, быстрый с мячом - хорош в подыгрыше, что важно - не "хрустальный" - в таком возрасте сыграл достаточно много игр и - обошелся без травм.
    Т.к. он еще на контракте - пусть бразильцы (если очень надо) его покупают. Думаю, клуб возможно даст ему скидку (хотя, в этом сезоне вряд ли клуб отдаст его "по дешевке" - для ротации он очень важный игрок).
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.06.2019 14:47
    0
    Бабло , 16.06.2019 12:12
    Дорогие дрова нынче
    Патрик это типичный игрок бразильского чемпионата! Так что пускай покупают!