Тайсон Ф'юрі: «Наступний бій восени, а потім - Уайлдер»

Британець готовий до другого бою з американцем в 2020 році

Тайсон Ф'юрі: «Наступний бій восени, а потім - Уайлдер»
© Skysports.com

Тайсон Ф'юрі очікувано легко переміг нокаутом Тома Шварца та намітила плани на найближче майбутнє.

«У цьому бою головним для мене було отримувати задоволення. Мені все вдавалося, а вирішальний удар, який я завдав, міг би вирубити будь-якого суперника».

«Сподіваюся, фанам сподобалося. Наступний мій бій відбудеться 21-го вересня або 5-го жовтня, а в наступному році буде Деонтей Уайлдер. Йому доведеться віддати мені свій пояс», - переконаний Ф'юрі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Saar
    online
      Saar, 17.06.2019 13:16
    0
    Фьюри-наркоман. Как он может быть образсом спортсмена для молодежи!!???? Реванш с Деонтеем-это просто слова Фьюри. Он не выйдет с ним в один ринг никогда. Он знает,как тяжело падать от одуров Уайдлера и еще тяжелее встать. Фьюри будет и дальше гундеть о его величии и драться с такамами, шварцами....и т.д. получая огромные гонорары и не попадая в больницу.
    Saar
    online
      Saar, 17.06.2019 13:12
    0
    Comrade Me, 16.06.2019 11:39
    Не видел у него ни одного удара, обычные тычки а-ля Валуев.
    Вот удары Уайлдера и их последствия так точно всем видно.
    100000 %
    Trollface
      Trollface, 16.06.2019 12:58
    -3
    Фьюри недобоксер и недочеловек. На свалку
    Vladimir Starky
      Vladimir Starky, 16.06.2019 11:55
    -2
    Победить Фьюри? Даже не знаю кто. Боксировать? Да. Уайлдер, Джошуа, Ортиз, Паркер. Усику он не нужен.
    Comrade Me
      Comrade Me, 16.06.2019 11:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не видел у него ни одного удара, обычные тычки а-ля Валуев.
    Вот удары Уайлдера и их последствия так точно всем видно.
    vizuals
      vizuals, 16.06.2019 11:33
    -1
    Відмтелив якусь мешковіну, і вже губки надув
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 16.06.2019 11:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не видел у него ни одного удара, обычные тычки а-ля Валуев.
    Вот удары Уайлдера и их последствия так точно всем видно.
    Saar
    online
      Saar, 17.06.2019 13:16
    0
    Фьюри-наркоман. Как он может быть образсом спортсмена для молодежи!!???? Реванш с Деонтеем-это просто слова Фьюри. Он не выйдет с ним в один ринг никогда. Он знает,как тяжело падать от одуров Уайдлера и еще тяжелее встать. Фьюри будет и дальше гундеть о его величии и драться с такамами, шварцами....и т.д. получая огромные гонорары и не попадая в больницу.
    Saar
    online
      Saar, 17.06.2019 13:12
    0
    Comrade Me, 16.06.2019 11:39
    Не видел у него ни одного удара, обычные тычки а-ля Валуев.
    Вот удары Уайлдера и их последствия так точно всем видно.
    100000 %