Артем Далакян втретє захистив пояс чемпіона світу WBA

Українець переміг Саравута Таворнхама з Таїланду технокаутом в 10-му раунді

Артем Далакян втретє захистив пояс чемпіона світу WBA
© Instagram. Артем Далакян
Сьогодні, 15 червня в Києві чемпіон світу за версією WBA в найлегшій вазі Артем Далакян (19–0, 14 КО) успішно захистив свій титул. Черговий бій українця проходив на вертолітному майданчику КВЦ «Парковий».
 
Суперником українського боксера був представник Таїланду Саравут Таворнхам (20–2, 15 КО). Далакян весь бій впевнено вимотував суперника, завдаючи потужних ударів, і в кінцівці 10-го раунду рефері бою був змушений припинити побиття. Третій поспіль захист Артема завершилася успіхом господаря рингу.
 
Після бою Артем зазначив, що планує в майбутньому провести об'єднавчі поєдинки з чемпіонами інших організацій.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Kherson384
      Kherson384, 16.06.2019 07:37
    +3
    Молодец!
    Український Патріот
      Український Патріот, 16.06.2019 00:48
    +5
    У нас сильнейшие боксеры мира!
    salamanka1982
      salamanka1982, 15.06.2019 23:44
    -4
    "Черговий бій українця проходив на вертолітному майданчику КВЦ «Парковий».". Короче, я под столом))))))))))))))))))
    bonv
      bonv, 15.06.2019 23:16
    +5
    тепер можна і за інші пояси поборотися..
    nomad
      nomad, 15.06.2019 23:11
    +5
    Бедняга Саравут в такую даль пёрся (второй раз в карьере бой за бугром), что бы получить по мордАм и досрочно влететь. Артём - молоток!
    Ruud
    Ruud, 15.06.2019 23:07
    +11
    ай молодец, Артем, еще один чемпион!!! сегодня у на одни чемпионы !!!
    vizuals
      vizuals, 15.06.2019 22:58
    +13
    Боя не видел, но Артемчику завжди моя повага
    vizuals
      vizuals, 15.06.2019 22:58
    +13
    Боя не видел, но Артемчику завжди моя повага
    Ruud
    Ruud, 15.06.2019 23:07
    +11
    ай молодец, Артем, еще один чемпион!!! сегодня у на одни чемпионы !!!
    Український Патріот
      Український Патріот, 16.06.2019 00:48
    +5
    У нас сильнейшие боксеры мира!
    bonv
      bonv, 15.06.2019 23:16
    +5
    тепер можна і за інші пояси поборотися..
    nomad
      nomad, 15.06.2019 23:11
    +5
    Бедняга Саравут в такую даль пёрся (второй раз в карьере бой за бугром), что бы получить по мордАм и досрочно влететь. Артём - молоток!
    Kherson384
    online
      Kherson384, 16.06.2019 07:37
    +3
    Молодец!