Сергій ПАЛКІН: «Ми давно стежили за Каштру»

Гендиректор «Шахтаря» - про нового тренера команди

Сергій ПАЛКІН: «Ми давно стежили за Каштру»
© ФК Шахтар

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував призначення на пост головного тренера Луїша Каштру:

«ФК «Шахтар» підписав дворічну угоду з португальським тренером Луїшем Каштру.

Це сильний і досвідчений фахівець, за яким ми давно стежили і можливості якого добре знаємо. Нам імпонує його бачення гри, розуміння тренувального процесу і вміння працювати з молодими футболістами. Наш вибір повністю відповідає філософії і стратегії клубу.

Упевнений, разом з Луїшем Каштру «Шахтар» чекають нові перемоги і великі досягнення».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    JulikoB
      JulikoB, 12.06.2019 16:43
    -1
    и умение работать с молодыми футболистами.
    -----------------------------------
    Это кто там у вас молодой, тайсон с марлосом?
    Olivier_Giroud
      Olivier_Giroud, 12.06.2019 16:30
    +2
    Давно, это с прошлом пятницы?!
    Dora
      Dora, 12.06.2019 16:27
    +1
    Axmetov, 12.06.2019 16:20
    Ну чтож посмотрим.Я и Фонсеку не знал до Шахтёра,а он как хорошо отработал контракт.Так что полностью доверяю менеджменту клуба
    Повністю підтримую! Не довіряти менеджменту футбольного клубу Шахтар не має ніякий підстав! Навпаки - з менеджменту команди потрібно приклад брати іншим!
    Axmetov
    Axmetov, 12.06.2019 16:20
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну чтож посмотрим.Я и Фонсеку не знал до Шахтёра,а он как хорошо отработал контракт.Так что полностью доверяю менеджменту клуба
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 12.06.2019 16:08
    +1
    Луиш Каштру: Я всю жизнь мечтал тренировать "восточную Барселону"
    Olivier_Giroud
      Olivier_Giroud, 12.06.2019 16:30
    +2
    Давно, это с прошлом пятницы?!
    Dora
      Dora, 12.06.2019 16:27
    +1
    Axmetov, 12.06.2019 16:20
    Ну чтож посмотрим.Я и Фонсеку не знал до Шахтёра,а он как хорошо отработал контракт.Так что полностью доверяю менеджменту клуба
    Повністю підтримую! Не довіряти менеджменту футбольного клубу Шахтар не має ніякий підстав! Навпаки - з менеджменту команди потрібно приклад брати іншим!
    Axmetov
    Axmetov, 12.06.2019 16:20
    +1