Шахтар не платитиме за Каштру, а залишить Віторії в оренду Додо

Можливо, клубам вдасться домовитися між собою з кадрових питань без грошових компенсацій

Шахтар не платитиме за Каштру, а залишить Віторії в оренду Додо
© Twitter. Луїш Каштру
Головний тренер «Віторії Гімарайнш» Луїш Каштру найближчим часом буде представлений в ролі нового наставника «Шахтаря».
 
Раніше повідомлялося, що компенсація за достроковий від'їзд з португальського клубу для Каштру становить 1 мільйон євро, однак є ймовірність, що «Шахтар» не буде її оплачувати.
 
За інформацією Guimaraesdigital.com, між «Шахтарем» та «Віторією Гімарайнш» йдуть переговори про те, щоб в стані португальської команди на майбутній сезон залишився 20-річний правий фулбек Додо, контракт якого належить «гірникам». В цьому випадку сезонна оренда футболіста дозволить «Шахтарю» підписати контракт з Каштру без додаткової компенсації «Віторії Гімарайнш».
 
Відзначимо, що Додо провів в «Віторії Гімарайнш» весь минулий сезон на правах оренди, відігравши 9 матчів в португальській Прімейрі та відзначившись 1 голом.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 12.06.2019 08:21
    0
    Не очень шутка, особенно когда в Шахтере сейчас справа 2 своих воспитанника, 2 украинца в аренде, а бразильца тоже в аренду отправили.
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 11.06.2019 23:40
    -1
    Олександр Жарчинський, 11.06.2019 21:22
    навіщо їм той Додо. Болбата нафіг. Бутко на лавці.В ОСНОВІ КОНОПЛЯ!!!
    конопля слабоват для шахты еще..давно следил за ним, ниче особенного
    zhyr
    online
      zhyr, 11.06.2019 22:40
    0
    Александр Купцов, 11.06.2019 22:02
    Еще не легализовали, а ты уже прям так откровенно))))))))))
    так Конопля ж не бразилець наче)
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 11.06.2019 22:02
    -3
    Олександр Жарчинський, 11.06.2019 21:22
    навіщо їм той Додо. Болбата нафіг. Бутко на лавці.В ОСНОВІ КОНОПЛЯ!!!
    Еще не легализовали, а ты уже прям так откровенно))))))))))
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 11.06.2019 21:22
    +5
    навіщо їм той Додо. Болбата нафіг. Бутко на лавці.В ОСНОВІ КОНОПЛЯ!!!
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 11.06.2019 21:22
    +5
    навіщо їм той Додо. Болбата нафіг. Бутко на лавці.В ОСНОВІ КОНОПЛЯ!!!
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 12.06.2019 08:21
    0
    Не очень шутка, особенно когда в Шахтере сейчас справа 2 своих воспитанника, 2 украинца в аренде, а бразильца тоже в аренду отправили.
    zhyr
    online
      zhyr, 11.06.2019 22:40
    0
    Александр Купцов, 11.06.2019 22:02
    Еще не легализовали, а ты уже прям так откровенно))))))))))
    так Конопля ж не бразилець наче)