Рахунок 3:2 на користь «Репторс», серія переїжджає в Окленд

4266
2
WSN
«Голден Стейт Ворріорс» здобули непросту перемогу над «Торонто Репторс» в п'ятій грі фіналу НБА. Зустріч відбулася в Торонто.

У рівному матчі гравці «Ворріорс» зуміли дотиснути суперника в кінцівці і вирвати перемогу з мінімальною перевагою. Найрезультативнішим гравцем матчу став Стівен Каррі, який набрав 31 очко, реалізувавши 10 з 23-х кидків з гри.

Відзначимо, що через довгий час на паркет повернувся Кевін Дюрент, але форвард посилив свою травму в другій чверті і більше в матчі не зіграв.

НБА. Фінал
«Торонто» - «Голден Стейт» - 105:106 (28:34, 28:28, 22:22 27:22)
«Торонто»: Ленард - 26, Лаурі - 18, Марк Газоль - 17, Ібака - 15, Сіакам - 12, Ванвліт - 11, Грін - 4, Пауелл - 2.
«Голден Стейт»: Каррі - 31, Томпсон - 26, Казінс - 14, Дюрент - 11, Грін - 10, Ігуодала - 5, Луні - 4, Кук - 3, Белл - 2.

Рахунок в серії 3:2.

Підписуйтеся на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Шестая игра серии состоится 14 июня в Окленде. Начало в 04:00 по Киеву.
(5)

УЄФА оцінив рішення не призначати пенальті за гру рукою гравця Іспанії
Футбол | 06 липня 2024, 15:40 18

Тейлор все зробив правильно в епізоді з Кукурельєю

Україна програла Бельгії у півфіналі Кубка претендентів
Волейбол | 06 липня 2024, 17:15 14

Наші волейболісти взяли два стартові сети, але не змогли довести матч до переможного результату