Іспанець завоював свій 12-й титул у Парижі, в 4 сетах обігравши Домініка Тіма

9224
10
InteBNLdItalia. Рафаель Надаль

Рафаель Надаль втретє поспіль і в 12-й за кар'єру став переможцем Відкритого чемпіонату Франції. У фіналі Ролан Гаррос іспанець, як і рік тому, зустрічався з Домініком Тімом.

У перших двох сетах на корті йшла рівна боротьба, і обидва тенісиста взяли по сету. Однак в наступних двох сетах втома після 2-денної битви з Новаком Джоковічем позначилася на фізичному стані Тіма, і перевага Надаля стала величезною.

Іспанець впевнено довів справу до перемоги в 4 сетах. Матч тривав 3 години і 4 хвилини.

Фінал

Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - Домінік Тім (Австрія, 4) - 6:3, 5:7, 6:1, 6:1

Таким чином, Надаль виграв свій 18-й в кар'єрі турнір Великого шолома і наблизився на відстань двох титулів до Роджеру Федереру.